Приложение iStudieZ Pro

1 отзыв / 251 просмотр
Приложение iStudieZ Pro

Чи не діджиталізація це?

Юлія Канцуренко Юлія Канцуренко 17 декабря, 2019 год
Без чого сьогодні не обходиться сучасна людина? Що робить наше життя простішим та допомагає нам зв’язатись з людиною через сотні кілометрів, побудувати правильний маршрут та знайти будь-які відповіді на запитання? Звичайно це наші смартфони.
Чи знайома тобі ситуація, коли твій девайс розряджається в найпотрібніший момент? Здається, що все зупинилось і ти наче залишився без рук. Техніка на стільки проникла в наше життя, що навіть важко уявити, що ми робили б без неї. Адже, ти завжди маєш можливість слухати музику або аудіокниги, грати в ігри, дивитись фільми й серіалі та багато іншого.
Роль смартфонів у житті сучасних українських студентів неоціненна. По-перше це вихід в Інтернет, де можна знайти будь-яку корисну інформацію. На сьогодні Всесвітня павутина заміняє студентам бібліотеку, вже не треба їхати з одного краю міста в інший, щоб отримати необхідну книгу. Достатньо відкрити нову вкладку в браузері і перед тобою потрібна література.
По-друге це безліч корисних додатків, які поліпшують життя кожного студента. Наприклад, органайзер iStudieZ Pro допоможе тобі не забути розклад та навіть нагадає про черговий реферат, залік чи іспит. У додатку також можна фіксувати завдання, і навітьввести облік оцінок. Як відомо, під час навчання задають чимало літератури й інколи на це не вистачає часу, унагоді тобі стане Аудіокнига. Це дуже зручно. Тут можна обирати, завантажувати і слухати аудіокниги прогулюючись вулицею, у транспорті або під час тренування у спортзалі. Так час буде проходити з подвійною користю.
Особисто я не можу уявити свого життя без смартфону, адже він полегшує його. У мене ніби завжди під рукою є блокнот, книга та спосіб зв’язку для вирішення будь-яких проблем. Нещодавно спробувала прожити хоча б пів дня без телефону. Вистачило мене не на довго, менше, ніж на три години. А як довго ти можеш обходитись без свого «помічника»?
Мобильные приложения
Fiverr