Повністю задоволений - Отзывы об Интертелеком

Интертелеком
Maksim Отзыв написан 3 февраля, 2019 год 118 просмотров
Придбав в кінці листопада роутер ATEL за 199грн і повністю задововлений, так маю тепер анлім інтернет всього за 111 грн в місяць, буду користвуватись доки роутер буде живий. Швидкість в основному завжди двійка, для ютубу вистачає з головою, йде без тормозів, IPTV також йдуть, але не всі канали, але в мене до цього був ОГО від Укртелекома з швидкістю 4 , так вони там також не йшли і відбувалась постійна буферизація. Укретелком тепер відключив з його постійними підвищеннями, зараз потрібно було б платити 195 грн за інтернет і 70 з чимось за телефон і маю значну економію коштів при незначній втраті швидкості. Правда йде по вулиці кабельний інтернет за 180 грн в місяць за 100 мегабіт швидкості , але ціна підключення 999грн , дорогувата ціна входу, але був би підключився, якби Інтретелеком не знизив ціну входу до 199грн , бо 600 грн віддавати за роутер, який крім Інтертелекому ніде не підключиш, також не хотілось. А так Інтертелеком не заробив на обладнанні, думаю, що продали по собівартості, зате, думаю, що здобув багато нових абонентів по цій акції, які будуть довго платити по 111 грн в місяць, якщо Інтертелеком не надумає щось міняти в цьому тарифі.
Достоинства:
  1. адекватна ціна як на обладнання так і на тариф по акційній пропозиції, якою я скористався, нормальна швидкість для ціни 111грн за повний анлім в даній акційній пропозиції
Недостатки:
  1. у моєму випадку немає

Ответ представителя Интертелеком 5 февраля, 2019 год
Здрастуйте, Максим! Дякуємо Вам за позитивний відгук. У випадку виникнення запитань є можливість отримати консультацію у оператора он-лайн чату на сайті компанїі http://www.intertelecom.ua/ або звернутись на пошту cdma.support@it.od.ua. Приємного користування!
Влад 4 февраля, 2019 год
Хех...
Пожалієте скоро...
в мене теж було 4 мб спочатку зараз 0.5 3 місяці, їм кажеш виправте, вони оправдуются, а як поповняти то надзвонюють по 3 рази на день... *Ой ви забули поповнитити, поповніть будь ласка й т.д
Буду підключати кабель.

Операторы мобильной связи: отзывы

Отзывы абонентов об операторах мобильной связи. Обсуждение качества мобильной связи и тарифных планов. Каталог отзывов: МТС, Киевстар, Интертелеком и другие

Тревелфон

Мобильная связь
Развод для Буратин.

Интертелеком

«ИНТЕРТЕЛЕКОМ» - лидер телекоммуникационных услуг стандарта 3G и CDMA  в Украине. Компания работает с 2001 года и предоставляет услуги мобильной связи и 3G интернет доступа по технологиям CDMA EVDO Rev.A...

Операторы мобильной связи

LycaMobile
LycaMobile

Beeline / Билайн
Beeline / Билайн

Оператор связи ТриМоб (3Mob)
Оператор связи ТриМоб (3Mob)

Life 3G
Life 3G