Львов, ул. Сиховская, 2
Интернет провайдер airbites отзывы клиентов
Интернет провайдер airbites
8 отзывов / 4172 просмотра

Бидло кантора!!!!!

Гость (Швейцария, Genève) Отзыв написан 23 мая, 2017 год
Сама козлярська бидло контора в Україні!!! Не хочу писати мимуари про мої проблеми з ними, а Інтернету немає вже 11 день!!!! І їм просто накласти на це!!!! Проклинаю той день коли з ними зв'язався!!! Все зо тут пишуть люди правда!!!!! НІКОМУ не рекомендую з ними зв'язуватися!!!! Сама козлярська бидло контора в Україні!!! Не хочу писати мимуари про мої проблеми з ними, а Інтернету немає вже 11 день!!!! І їм просто накласти на це!!!! Проклинаю той день коли з ними зв'язався!!! Все зо тут пишуть люди правда!!!!! НІКОМУ не рекомендую з ними зв'язуватися!!!!

фу-фу-фу

Алекс (Украина, Львів) Отзыв написан 18 апреля, 2017 год
ЦІНА НОРМ! АЛЕ НЕ СПІШИ !!! : ) Швидкість не відповідає вказаній! Сервіс тех.підтримки - ПРОСТО ХА-ХА! Тебе будуть мати за ідіота!!! Гарантую!!! 3-й день без інтернета, ну як без, він є, але кожні 5-7 хв. зникає! А мені кажуть: "Так є проблема, спеціалісти працюють"! Працюють 3й день ???!!! Ви серйозно???!!! Операторчик мені сказав : " Не подобається, не платіть,...  Читать отзыв ЦІНА НОРМ! АЛЕ НЕ СПІШИ !!! : ) Швидкість не відповідає вказаній! Сервіс тех.підтримки - ПРОСТО ХА-ХА! Тебе будуть мати за ідіота!!! Гарантую!!! 3-й день без інтернета, ну як без, він є, але кожні 5-7 хв. зникає! А мені кажуть: "Так є проблема, спеціалісти працюють"! Працюють 3й день ???!!! Ви серйозно???!!! Операторчик мені сказав : " Не подобається, не платіть, шукайте іншого провайдера..." РЕВІЗОР - НЕ РЕКОМЕНДУЄ !!!
Достоинства:
  1. немає
Недостатки:
  1. оооооо тут можна вічно!!!

aerbites

Гость (Украина, Київ) Отзыв написан 28 января, 2017 год
Народ всім кому лопнуло терпіння пишемо скаргу на провайдера ось суди
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЗВ`ЯЗКУ ТА ІНФОРМАТИЗАЦІЇ
офіційний веб-портал
Народ всім кому лопнуло терпіння пишемо скаргу на провайдера ось суди
офіційний веб-портал

Павло (Львів)

Павло Отзыв написан 31 января, 2016 год
Провайдер зараз г...вно. Користуюсь послугами біля 4х років. Раніше було досить добре, а зараз, після їх "модернізацій" жах. Шпидкість рідко до 20 мб дотягує, хоча по тарифу 100 мб мала би бути. IPTV зараз повна лажа, глючить просто не можливо дивитися, і канали обрізали, засишили стандарт. По дзвінках в тех підтримку в них все працює і деально, а в...  Читать отзыв Провайдер зараз г...вно. Користуюсь послугами біля 4х років. Раніше було досить добре, а зараз, після їх "модернізацій" жах. Шпидкість рідко до 20 мб дотягує, хоча по тарифу 100 мб мала би бути. IPTV зараз повна лажа, глючить просто не можливо дивитися, і канали обрізали, засишили стандарт. По дзвінках в тех підтримку в них все працює і деально, а в мене навіть сайти не завантажуються. Пінг буває по 350 і більше мс. прийом 5 мб а віддача 0,5, А вони кажуть шо все працює. су*и. Хто підкаже альтернативу у Львові, щоб з телебаченням?
П. С. "Воля", ЩЕ ГІРШЕ.

Ужасный провайдер и хамское отношение

Гость (Украина, Львів) Отзыв написан 26 января, 2016 год
Намеренно переодически срезают скорость с 100мб до 10мб видимо расчитано на лохов которые не заметят разницу, чтоб вернуть скорость 100мб нужно к ним обращатся и сразу же магическим образом скорость опять становится 100, елси указать службе поддержки о данной проблеме сразу начинают хамить в ответ, после нескольких таких случаев переключился на Киевстар и теперь забыл что могут быть проблемы с...  Читать отзыв Намеренно переодически срезают скорость с 100мб до 10мб видимо расчитано на лохов которые не заметят разницу, чтоб вернуть скорость 100мб нужно к ним обращатся и сразу же магическим образом скорость опять становится 100, елси указать службе поддержки о данной проблеме сразу начинают хамить в ответ, после нескольких таких случаев переключился на Киевстар и теперь забыл что могут быть проблемы с интернетом, AIRBITES НИКОМУ НЕ РЕКОМЕНДУЮ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Плохая связь Аирбайтс Львов

FWR (Украина, Львів) Отзыв написан 14 сентября, 2015 год
Самий гірший провайдер у Львові став, особливо не пощстило тим, кого ця "компанія" перекинула на різного роду ІР - адреси: 141.170.243.0/24, та 141.170.227.1..... Оператори хамлять. на конкретні дані про падіння швидкості знову таки хамлять. і вимагають перевіряти швидкість у "безпечному" режимі роботи, хоча далеко не всі люди взагалі вміють у такому режимі користуватись компютером. На прямі докази падіння швидкості...  Читать отзыв Самий гірший провайдер у Львові став, особливо не пощстило тим, кого ця "компанія" перекинула на різного роду ІР - адреси: 141.170.243.0/24, та 141.170.227.1..... Оператори хамлять. на конкретні дані про падіння швидкості знову таки хамлять. і вимагають перевіряти швидкість у "безпечному" режимі роботи, хоча далеко не всі люди взагалі вміють у такому режимі користуватись компютером. На прямі докази падіння швидкості та не якісного сигналу знову таки хамлять і обзивають.
Всім раджу відмовитися від послуг, або хоча би вимагати заміни кабелю на 8 жильний, що трохи підвищить швидкість Вашої лінії!!! Єдине, що кабель доведеться придбати самостійно!!!!!!!
А краще відмовитись від послуг хамів, які обіціють швидкість 100МБіт/сек, а дають в кращому випадку вночі 80 на загрузку та 40-45 на вигрузку, а в гіршому вдень 40-60 на загрузку, і 27-32 на вигрузку при ТП 100МБіт/сек. Підтвердження всього викладеного гарантую як мережевий інженер!!!!!!
При цьому існує випускаючий шлюз 188.230.64.1, який використовуються провайдером очевидно, тільки для чітко вибраних, оскільки він відкликається ЗАВЖДИ!!! на 2-3 мс швидше, і дай кращі результати тесту швидкості у всіх напрямках за перід тестування з грудня 2014 по серпень 2015 року, доки ІР - адреси видані з цього шлюзу адміни тої суперкомпанії не почали відбирати на адміністративному рівні, замінюючи їх фактично не працюючим шлюзом 141.170.243.1. Без кінця самостійно вручну дописують обмеження на порту, аби хоч якось спортити якість сигналу, звернутися до керівництва яке точно так само хамить через офіційні відповіді, напряму не можливо!!!
Цілком вірогідно що такою примусовою роздачею ІР-адрес хочуть зекономити на ресурсах, що наводить на думку що швдко AIRBITES перествориться на ВОЛЮ, де швидкість гарантується на рівні 35% мінімум від ТП - тобто чесно, як мережевий інженер раджу - не хочете платити 100грн за швидкість 35 МБіт/сек відмовляйтесь негайно від послуг такого провайдера, або хоча би вимагайте заміну кабеля на 8 -жильний, що покращить швидкість, і змусить їх надавати кращий сигнал!!!!!

Ужас!

Гость Отзыв написан 27 января, 2015 год
Интернет никому не рекомендую, по вечерам глючит сильно, ночью и сутра до обеда работает более менее нормально но после 18:00 это уже не интернет а какойто кошмар..., в службе поддержки вруны, никогда не признают что есть проблемы и всегда начинают придумывать чтото, якобы проблема не у них а у пользователя... Интернет никому не рекомендую, по вечерам глючит сильно, ночью и сутра до обеда работает более менее нормально но после 18:00 это уже не интернет а какойто кошмар..., в службе поддержки вруны, никогда не признают что есть проблемы и всегда начинают придумывать чтото, якобы проблема не у них а у пользователя...
Юля Отзыв написан 10 декабря, 2014 год
Интернет провайдер airbites это просто какая-то жуть. Столько нервов потратила, пока выходила к ним. Ситуация была следующая: прихожу вечером домой (это была пятница), свет выключен (эти самые отключения вечерние). Потом после восьми вечера включили свет, а интернет так и не появился. Звонила трижды, наяривала, пока не взяли трубку. И началось, на том концу провода начали спихивать на эти отключения. Ну...  Читать отзыв Интернет провайдер airbites это просто какая-то жуть. Столько нервов потратила, пока выходила к ним. Ситуация была следующая: прихожу вечером домой (это была пятница), свет выключен (эти самые отключения вечерние). Потом после восьми вечера включили свет, а интернет так и не появился. Звонила трижды, наяривала, пока не взяли трубку. И началось, на том концу провода начали спихивать на эти отключения. Ну думаю, мало ли, посмотрю завтра. Завтра суббота, буду целый день дома, проблему решат. Целый день я просидела без нета, звонила опять. И все та же лапша. Но когда такая ситуация протянулась аж до вторника, я не выдержала. Пошла в офис, там начали говорить, что сейчас идет обновление сети, улучшение качества. Ждала я это улучшение качества целую среду и четверг. В результате психанула, и разорвала контракт. Так что не советую, интернет провайдер airbites только то и умеет, что кормить завтраками.

Интернет провайдер airbites

Интернет провайдер airbites - молодая фирма, которая предлагает разносторонние интернет-услуги, в частности подключение к глобальной сети Интернет, Интернет-телевидение, поддержка звонков в сети Интернет, локальные ресурсы. При получении этих дополнительных услуг...

Интернет провайдеры

Ланет