Одесса, ул. М. Арнаутская 57
Интернет-магазин Xenergy.in.ua отзывы клиентов
1 отзыв / 1356 просмотров
Арсен Отзыв написан 11 мая, 2016 год
Замовляв в цьому магазині годинник. Точніше спробував замовити. Ціна товару була найоптимальніша, тому я, не вагаючись, зробив замовлення. Про сервіс роботи з клієнтами цей магазин справляється на відмінно(замовляв годинник перед Великодніми святами, в П'ятницю 29.04.16, правда трішки запізно по часу, але працівник магазину передзвонив до мене на протязі 25хв і запевнив мене, що товар є в наявності і на наступний...  Читать отзыв Замовляв в цьому магазині годинник. Точніше спробував замовити. Ціна товару була найоптимальніша, тому я, не вагаючись, зробив замовлення. Про сервіс роботи з клієнтами цей магазин справляється на відмінно(замовляв годинник перед Великодніми святами, в П'ятницю 29.04.16, правда трішки запізно по часу, але працівник магазину передзвонив до мене на протязі 25хв і запевнив мене, що товар є в наявності і на наступний день він його відправить.) Наступні кілька днів від Нової пошти не приходило ніякої інформації, але хвилювань у мене не виникало, через те, що була Пасха і вони могли не працювати. Також в Суботу - на електронну пошту мені прийшло підтвердження замовлення. А вже у Середу - перший робочий день, моє замовлення відмінили(прийшло сповіщення на пошту) у зв'язку із зміною ціни товару. Ціна, звичайно, збільшилась. Та чому працівник магазину, коли телефонував до мене, не зміг попередити про це - я не знаю. Тому, надалі, магазин XENERGY, я не буду нікому рекомендувати.

Аксессуары

EVA магазин