Первый независимый сайт отзывов Украины
Ещё

Мелодрама длинною в полтора месяца. - Отзыв об Интернет-магазин Цитрус (citrus.ua)


Оценка автора: 1 из 5, просмотров: 1455

Рейтинг: 4.7, всего отзывов 1197

https://www.otzyvua.net/internet-magazin-tsitrus-citrusua От Тот самый настойчивый, опубликован 27 мая, 2016 годТот самый настойчивый 27 мая, 2016 год О, ну наконец - то хоть где то душу смогу излить.
Это полный провал, Господа.

Купил я себе мейзушку М2 мини. Консультанты улыбку давили как могли ( по началу даже страшно стало).Через месяц пользования у меня погорела плата. Отнес в СЦ ,выстоял очередь в 1.5 часа и дал им свою мейзушку. Подписал бумагу о гарантийном ремонте , но не учёл то, что они пишут в самом низу такую фишку - "Ознайомлений і згодний" что сыграло не мало важную роль мол я згодний на 30 днів, а не на 14.
Провтыкал , ну думаю ладно, месяц - переживу.
Проходит месяц , никаких естественно звонков и смс я сам пришёл к ним.И тут самое интересное : Ля - ля - ля и тополя мы не можем поремонтировать его.ППЦ!
А раньше сказать не судьба?!?!?!"
Подписал еще бумагу и дали мне "акт на обмін". После этого пошёл в магаз на Б.Васильковской. Консультанты и кассиры после того как увидели мою бумагу - разбежались кто куда. Ну , думаю , ладно , хер Вы угадали. Стоял как вкопаный возле окошка что в итоге дало результат. Пришёл "дядька" и сказал что еще нужно ждать что бы юристы оформили. Фиг с вам - подожду еще неделю.
Выждал , паскуды и забрал свои деньги. Естественно , никто не улыбался и не желал яркого настроения (как после покупки).
Вот таки дела
1 согласны, 1 не согласныКомментарии к отзыву
Интернет-магазин Цитрус (citrus.ua)

Интернет-магазин Цитрус (citrus.ua)

Адреса и контакты

Интернет-магазины новости

Про графік роботи відділень modnaKasta 9 травня Цього дня за стандартним графіком працюватимуть відділення в наступних містах:...
Leboutique Шопинг клуб Leboutique.
Замовили щось та не встигли забрати до травневих свят? Без паніки. Відділення modnaKasta працюють за звичайним графіком.
Єдиний виняток — відділення №3 у м.Дніпро, воно не працює 1-го та 9-го травня. 
Гарних свят!
Нова спортивна колекція Насті Каменських "Дай мне": ніжна чарівність елегантності Дійсно елегантно й зручно. Назва однієї з відоміших пісень співачки - лише на емблемі, треба добре придивитися. Наче таємне підморгування...
Графік роботи відділень modnaKasta на свята modnaKasta вітає зі святами і повідомляє, що завтра, 8 квітня, наші відділення будуть відпочивати.
Сьогодні, 7 квітня, майже усі відділення працюватимуть...
modnaKasta - вже в усіх обласних центрах! Якщо ви мешкаєте в обласному центрі, то можете значно економити на доставці замовлення від modnaKasta, отримуючи його у відділенні компанії....
Запрошуємо на День клієнта 19 березня! 5% знижок додатково при оплаті банківською картою!
Вітаємо найчарівніших жінок світу зі святом Весни і Любові! Протягом вихідних modnaKasta створюватиме настрій, запросивши своїх клієнтів на шалений розпродаж та відкривши двері своїх відділень по всій Україні.
8 Березня...
NKsport. Spring вже настала! Зустрічайте весну в новинках від NKsport! До календарного початку сезону ще тиждень, а Настя Каменських уже запускає нову колекцію!
23 лютого...
«Розпродаж від зірок» - на користь англійської для школярів modnaKasta вдруге стала майданчиком для приголомшливого благодійного проекту FashionCharityPopUpStore, що збирає кошти для організації літніх таборів з вивчення англійської мови.
#FashionCharityPopUpStore...

Интернет-магазины

Remo интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзыв
3G-Digger интернет-магазин

Рейтинг: 5
1 отзыв
ГлавМаркет

Рейтинг: 5
1 отзыв
Интернет магазин Tangle Teezer

Рейтинг: 5
1 отзыв
Интернет-магазин я24.com

Рейтинг: 5
2 отзыва
poza.com.ua

Рейтинг: 5
2 отзыва
o4ki.in.ua

Рейтинг: 5
1 отзыв
5ok.com.ua

Рейтинг: 5
2 отзыва
Интернет-магазин Остров

Рейтинг: 5
5 отзывов
Интернет-магазин "7 гномов"

Рейтинг: 5
1 отзывВам необходимо войти или зарегистрироваться