Жахливий магазин !!! - Отзывы об Интернет-магазин tovary7.com.ua

Отзыв написан 26 января, 2020 год 45 просмотров
Починалося все дуже мило ... зробила замовлення з передплатою приблизно на 1000 грн, передзвонила дуже привітна дівчина, уточнила деталі.
Замовлення було зроблено 25.12.19 за тиждень до Нового року 2020.
Відправити обіцяли в п'ятницю. Не відправили - передзвонюю - зламалась машина, відправимо в суботу... в суботу теж саме - відправимо в неділю ... я вже починаю нервувати, бо іграшки не просто так, а саме на Новий рік !
Кажу, вже не відправляйте - поверніть гроші. У відповідь - не хвилюйтеся завтра (29.12.19 в неділю) з самого ранку вашу посилку відправимо першу.
Диво ! Посилку таки відправили і навіть прийшла вона вчасно - в понеділок 30.12.2019 я її забрала ! Фух !
На пошті дивитись не стала (навіть і подумати не могла про ще якийсь подвох), принесла додому - звісно конспірація - відразу на балкон !
Вже ввечері розкриваю коробку ... а там ... немає МАЙЖЕ ПОЛОВИНИ ТОВАРУ !!!!
І тут я розумію, що 31.12. магазини вже працювати не будуть, інтернет-магазини - тим більше ... тобто діти залишаються без половини подарунків ... в мене просто ШОК !
Дзвоню "приємній дівчині оператору" ... так само приємно вибачилась - не хвилюйтеся, ми вам решту грошей повернемо, але вже після свят. Гроші грошима, але діти чекають подарунків !!!!
Змирилася, думаю, хвала Богу, що і це прийшло, а гроші вже так і бути повернуть ...
Чекаю "після свят" своїх грошей ... тиша, нагадую про себе - не хвилюйтеся, повернемо завтра ... так історія повторювалася разів 5 мінімум.
Точно вже не пам'ятаю, але десь приблизно 15.01.2020 гроші мені повернули !
В результаті, наче все ОК, іграшки прислали, гроші повернули ... але скільки нервів і часу витрачено !!!
Сюди точно більше не повернуся і нікому не раджу !!!!
Також хочу застерегти - коли вибирала магазин, бачила ще десь 2 чи 3 з аналогічним інтерфейсом, думаю також їх, але не запам'ятала назви - будьте уважні та обережні !!!!

Разное: отзывы

Отзывы в разделе Разное, рейтинги, обзоры и фото пользователей. Выберите лучшее в категории Разное

Разное, Киев, ул. Вадима Гетьмана, д. 27
3.6
нет реакции на заказ Несколько месяцев назад оставил заказ по ссылке на али, было дней 5 пока на товар была акция (скидка), за это время со мной так никто и не связался, ноль реакции вообще. Потом через какое-то время заказ обнулили (да я и сам не стал бы покупать товар по полной цене)....
Pokupayko Ответ представителя Pokupayko
5 часов 57 мин назад
Добрый день, Вадим. Наша компания временно не сотрудничает с сайтом Aliexpress. По правилам нашей компании, мы уведомляем клиента в телефоном...

Разное
kingshop.com.ua