Интернет-магазин my.life-stuff отзывы

Отзывы покупателей и клиентов
12 отзывов / 372 просмотра

Хороший інтернет магазин

Тетяна Тетяна воскресенье, 4 апреля
Замовляла тут вже вдруге, все подобається. Менеджери привітні, все розкажуть про товар. Є багато класних товарів, ціни дешеві, все якісне. Швидка доставка. Рекомендую!

Швидко все

Гость Гость среда, 31 марта
Замовила по рекомендації подруги машинку для зняття катишків, замовлення підтвердили швидко та відправили також. Отримала, користуюсь, дуже задоволена))

Задоволений покупками

Олександр Король Олександр Король вторник, 30 марта
Декілька разів замовляв товар на цьому сайті, завжди скоро відповідали і відправляли замовлення. Товар приїжджав такий як описаний на сайті. Рекомендую цей магазин
Достоинства:
  1. Швидко відповідають
  2. Скоро відправляють
  3. Якісний товар

Задовлена покупкою

Гость Гость среда, 24 марта
Замовляла дитячий набір для малювання, сподобався, і якість гарна і набір олівців, фломастерів та фарб. Дитина щаслива, я задоволена. Рекомендую магазин!!
Достоинства:
  1. Асортимент, швидкість відправки
Недостатки:
  1. не виявлено!

Замовив тут тренажер

Рома Семкулич Рома Семкулич четверг, 18 марта
Незнаю як у інших, в мене ніби жодних проблем не виникло. Зробив замовлення на сайті, оплатив одразу картко онлайн(трохи переживав бо одразу ніхто не передзвонив), але за 15хв зателефонувала дівчина-менеджер, вибачилась за очікувааня, підтвердила дані відправки, підтвердила оплату, гарно поспілкувались, попросили залишити відгук після отримання. Доречі також запропонувала бонус - навушники якісь, але відмовмився, мої старі ще нормальні, а я... Читать отзыв Незнаю як у інших, в мене ніби жодних проблем не виникло. Зробив замовлення на сайті, оплатив одразу картко онлайн(трохи переживав бо одразу ніхто не передзвонив), але за 15хв зателефонувала дівчина-менеджер, вибачилась за очікувааня, підтвердила дані відправки, підтвердила оплату, гарно поспілкувались, попросили залишити відгук після отримання. Доречі також запропонувала бонус - навушники якісь, але відмовмився, мої старі ще нормальні, а я студент(лишні витрати не потрібні, навіть по знижці). Того ж дня тренажер відправили, вчора забрав на пошті. Перевірив, все ок (не очікував), бо товар не дорогий, шукав де дешевше.
Висновок робіть самі, я особисто задоволений покупкою і обслуговуванням, це купував, якщо комусь цікаво - https://my.life-stuff.shop/product/доска-для-отжиманий-push-up-rack-board-jt-006-упоры-от-пол/
Достоинства:
  1. Низькі ціни

Супер магазин

Анжела Анжела четверг, 18 марта
Задоволена покупкою, товар відправили швидко, запропонували ще товар зі знижкою. Дуже задоволена. можу рекомендувати. Буду замовляти сама та рекомендувати іншим.vawe

Отличный интернет-магазин

Назар Назар четверг, 18 марта
Заказ делал через сайт, уже через несколько минут мне позвонил менеджер и все уточнил по телефону, сделали скидку на первую покупку, заказал дополнительный товар! И покупкой остался доволен! Понравилось что быстро даставили. Рекомендую.

Назойливое навязывание товара

Ирина Ирина среда, 17 марта
Заказывала набор кухонных принадлежностей на подставке. Так как заказываю в первый раз мне предложили подарок в виде скидки 100 гривен на три вида товаров. Выбрала машинку для сбора катушек. Получила всё быстро. Но потом ещё раз зашла в каталог и увидела, что эта машинка, которую предложили со скидкой сто гривен стоит столько же сколько мне пришлось заплатить. Купилась на скидку... Читать отзыв Заказывала набор кухонных принадлежностей на подставке. Так как заказываю в первый раз мне предложили подарок в виде скидки 100 гривен на три вида товаров. Выбрала машинку для сбора катушек. Получила всё быстро. Но потом ещё раз зашла в каталог и увидела, что эта машинка, которую предложили со скидкой сто гривен стоит столько же сколько мне пришлось заплатить. Купилась на скидку ненужного мне товара, а в результате получила обман. Зайдя в отзывы о магазине увидела, что я не первый обманутый покупатель. Нужно назвать не магазин нужных товаров, а магазин ненужных товаров.
Достоинства:
  1. Быстрая доставка
Недостатки:
  1. Назойливость

Замовлення оформили дуже швидко

Олена Олена среда, 17 марта
Замовлення оформлювала вперше. Все швидко відправили та доставили. Гарна якість. Доступні ціни. Буду замовляти ще. Магазин рекомендую.

Жалкі АФЕРИСТИ

Михайло Михайло 15 марта, 2021 год
Те що це жуліки і аферисти стало понятно , ще до того як я получив товар ... подзвонили мені , сказали " так як я заказую у ни Перший раз ( а я сумніваюсь що хтось у них заказує Другий раз )))))) то мені вони дають в подарок 200 бонусних гривень " , але на обмежений круг товарів... Читать отзыв Те що це жуліки і аферисти стало понятно , ще до того як я получив товар ... подзвонили мені , сказали " так як я заказую у ни Перший раз ( а я сумніваюсь що хтось у них заказує Другий раз )))))) то мені вони дають в подарок 200 бонусних гривень " , але на обмежений круг товарів бла бла .. обшем погодився я доплатити 250 грн за маленький павербанк ( хіт продаж у них СКАЗАЛИ ) .. Заходжу потом на сайт глянути на цей Хіт продаж , а серед хітів нема ніяких павербанків , ну ладно ввожу в поіск на сайті слово павербанк ..да є близько 10-ти різних павербанків .за 180 грн , за 200 грн , самий дорогий за 250 грн ))) а де мій за 450 ? в мене же 200 бонусів ахахаха ))
А заказував я в них акумулятор до гіроскутера .. якщо коротко то сказала дівчина якій я заказував той акум .. що вона 5 годин заряджає пів години їде )))))))))) а писало в них на сайті " Вдихни нове Житя в свій гіроскутер " ))))
А по поводу того павербанка який мені ці удоди впіхнули ..то я поклав телефон заряджати ним , не зарядив ніодного процента і вже заморгав ..поклав через тестер павербанк заряджати намотало аж 1 тисячу міліампер з 10-ти заявлених ))) розібрав його а там дві батарейки з чотирьох неробочі і взагалі не припаяні а так чисто для ВАГИ поставлені )))))

Обман і афера

Валентина Валентина 23 февраля, 2021 год
Аферисти.При уточненні комплектації товару говорять одне,а в реальності присилають недоукомлектовний товар.При спробі це вияснити ,взагалі ,щезають із своїми контактами.Не рекомендую зв'язуватися з цими аферистами!
Достоинства:
  1. Товар прислали швидко.
Недостатки:
  1. Обман менеджера.

Работают какие-то неусведомленные люди

Аноним Аноним 12 февраля, 2021 год
Решила сделать заказ именно в этом магазине. Писала менеджеру - мороз , потом разморозился и ответил. Что продают , вообще не знает , дезинформируют людей. На сайте указано одно, по факту отошлют другое . Потому что в переписке мне говорят одно, а на сайте совсем другое.
Когда говорю, что на сайте указано (и они сами эту же инфу... Читать отзыв
Когда говорю, что на сайте указано (и они сами эту же инфу в скрине кидали) - просят ссылку на сайт. Не удивлюсь, если скажут опечатка , или это вообще не их сайт
Достоинства:
  1. Никаких
Недостатки:
  1. Менеджера - это ужас , не знать что продаёт магазин , где, когда.
  2. На сайте одно указано , в переписке говорят уже другое.
  3. Работают и отвечают как черепахи
  4. Не советую