Интернет-магазин мебели VELIM отзывы

1 отзыв / 72 просмотра

Приємний досвід покупки меблів

Король Анна Отзыв написан 20 апреля, 2019 год
Хочу висловити подяку Велім за приємний досвід в моїй першій покупці меблів в інтернет-магазині. Також менеджеру - відповідальній, компетентній, приємній та надзвичайно турботливій дівчині, яка піклується не лише про те, аби продати товар, а й про безліч інших нюансів угоди, та знаходить хвилинку для спілкування навіть у геть не робочий час! Не так часто зустрічаються сьогодні люди, у яких...  Читать отзыв Хочу висловити подяку Велім за приємний досвід в моїй першій покупці меблів в інтернет-магазині. Також менеджеру - відповідальній, компетентній, приємній та надзвичайно турботливій дівчині, яка піклується не лише про те, аби продати товар, а й про безліч інших нюансів угоди, та знаходить хвилинку для спілкування навіть у геть не робочий час! Не так часто зустрічаються сьогодні люди, у яких "болить голова" не лише про власний гаманець. Ціна товару дуже приємна (повністю відповідає заявленій на сайті), а завдяки пані Катерині та чудовим хлопцям-водіям вдалося значно зекономити і на доставці! Одним словом, всім рекомендую, і висловлюю побажання подальшого розвитку та процвітання Вашому магазину!

Мебель

Маркет Мебели