Интернет-магазин мебели Dybok отзывы

Мебельный интернет-магазин Дубок
91 отзыв / 6235 просмотров

Кухня Ингланд

Юлія Отзыв написан 8 мин 13 сек назад
Дуже дякую за кухню) Неможу налюбуватися, все зроблено дуже якісно і майстерно. Окрема подяка за консультацію та за допомогу в підборці матеріалів. Все на вищому рівні)!!! Дуже дякую за кухню) Неможу налюбуватися, все зроблено дуже якісно і майстерно. Окрема подяка за консультацію та за допомогу в підборці матеріалів. Все на вищому рівні)!!!

Шафа купе 120*240

Андрій Отзыв написан 21 час 19 мин назад
Цілком задоволений шафою,все відповідає заявленому.Присутня поетапна інструкція,яка допомагає в складанні. Цілком задоволений шафою,все відповідає заявленому.Присутня поетапна інструкція,яка допомагає в складанні.
Достоинства:
  1. Ціна,якість,простота в зборці
Недостатки:
  1. Невиявив

Матрас Оптіма 2в1 Фітнес.

Віктор Отзыв написан понедельник, 19 августа
Замовляв матрас в інтернет-магазині Дубок.Дуже задоволений якістю виробу,а також професійною консультацією. Замовляв матрас в інтернет-магазині Дубок.Дуже задоволений якістю виробу,а також професійною консультацією.
Достоинства:
  1. Швидкість доставки та обслуговування.
Недостатки:
  1. немає

Модульна система Бянко

Альона Отзыв написан пятница, 16 августа
Замовляла комод і шафу 2д. Дуже подобається. Підсвітка скляних полок це щось неймовірне! Інтер'єр кімнати став сучасним.залишилась задоволена якістю та роботою магазину Дубок. Дякую Вам! Замовляла комод і шафу 2д. Дуже подобається. Підсвітка скляних полок це щось неймовірне! Інтер'єр кімнати став сучасним.залишилась задоволена якістю та роботою магазину Дубок. Дякую Вам!

Гарне відношення до клієнтів

Оксана Мандзироха Отзыв написан четверг, 8 августа

Купувала крісло - грушу, дуже комфортне та зручне.
Персонал магазину на висоті ))))
Интернет-магазин мебели Dybok - Гарне відношення до клієнтів Интернет-магазин мебели Dybok - Гарне відношення до клієнтів Интернет-магазин мебели Dybok - Гарне відношення до клієнтів Интернет-магазин мебели Dybok - Гарне відношення до клієнтів
Купувала крісло - грушу, дуже комфортне та зручне.
Персонал магазину на висоті ))))

Крісло груша

Гость Отзыв написан среда, 7 августа
Замовляла крісло-грушу,якість супер)персонал в Луцьку дуже приємний і дає корисні поради-рекомендую Замовляла крісло-грушу,якість супер)персонал в Луцьку дуже приємний і дає корисні поради-рекомендую

Круте ліжечко

Гость Отзыв написан вторник, 6 августа
Замовляли дитяче ліжечко в магазині Дубок. Дизайн та якість дуже сподобались як завжди на вищому рівні, та ціни дуже радують. Задоволена роботою магазину і персоналу за хороше обслуговування.
Дякую за вчасно виконане замовлення і приємність в спілкуванні.
Дякую за вчасно виконане замовлення і приємність в спілкуванні.

Рекомендую хороший магазин

Ольга Отзыв написан понедельник, 5 августа
Диван просто чудовий, дуже швидко прийшов майже за 3 тижні. Тканинку допомогли підібрати дівчата-консультанти. Дуже дякуємо за доставку, Ви найкращі. Диван просто чудовий, дуже швидко прийшов майже за 3 тижні. Тканинку допомогли підібрати дівчата-консультанти. Дуже дякуємо за доставку, Ви найкращі.
Достоинства:
  1. термін, якість доставка
Недостатки:
  1. немає

Розкладний диван

Андрій Отзыв написан пятница, 26 июля
Кувив диван сірого кольору, хороша якісь тканини і м’який матрац. Дуже хороший диван усім рекомендую Дубок Кувив диван сірого кольору, хороша якісь тканини і м’який матрац. Дуже хороший диван усім рекомендую Дубок
Достоинства:
  1. Якість і практичність
Недостатки:
  1. Немає

Люстра 36-1773/3

Maria Отзыв написан четверг, 25 июля
Купували у магазині підвіс у стилі Лофт , дуже задоволенні. Обслуговування на вищому рівні. Широкий асортимент та ціна відповідає якості. Купували у магазині підвіс у стилі Лофт , дуже задоволенні. Обслуговування на вищому рівні. Широкий асортимент та ціна відповідає якості.

Шафа купеха

Дмитро Отзыв написан среда, 24 июля
Заказав у вас шафу,приїхала швидко в ідеальному стані.Консультанти дуже добре виконують свої обов`язки.В загальному магазин на вищому рівні))) Заказав у вас шафу,приїхала швидко в ідеальному стані.Консультанти дуже добре виконують свої обов`язки.В загальному магазин на вищому рівні)))

відмінна якість обслуговування

Сергій Отзыв написан понедельник, 22 июля
тумбою для взуття залишився дуже задоволений вмістка хоча займає небагато місця. Магазин чудовий будемо замовляти ще. тумбою для взуття залишився дуже задоволений вмістка хоча займає небагато місця. Магазин чудовий будемо замовляти ще.

Від замовлення в захваті

Любов Отзыв написан 5 июля, 2019 год
Кухня просто супер в металічній оправі, глянцева. Дуже задоволена вибором, який допомогли зробити консультанти. Кухня просто супер в металічній оправі, глянцева. Дуже задоволена вибором, який допомогли зробити консультанти.
Достоинства:
  1. Виїзд майстра на заміри та збірка;
  2. Сподобалася консультація на колцентрі, допомогли підібрати саме мою модель кухні;
  3. Гарантія на меблі та збірку.
Недостатки:
  1. Поки не виявлено

Жахливе обслуговування. Два тижні обіцянок

Олекса Отзыв написан 2 июля, 2019 год
Два тижні виготовлення кухні - це нормально. А от ще два тижні після цього з твого замовлення зникає мийка, потім частина стільниці, а шматочок у 40см лишився, потім ще три дні чекаємо на нову стільницю, і ще три - відрізаємо від стільниці потрібний розмір.
Обіцянки, обіцянки. Постійно потрібно передзвонювати і дізнаватися нові подробиці халатного відношення. При цьому менеджери не зтримують...  Читать отзыв

Обіцянки, обіцянки. Постійно потрібно передзвонювати і дізнаватися нові подробиці халатного відношення. При цьому менеджери не зтримують хамства.

Дуже шкодую що взагалі звернулися до цього шахрайського сайту.

Натомість напряму вийшло б швидше і безпечніше.

Ганьба магазину

Матрац просто Супер

Гость Отзыв написан 30 июня, 2019 год
Доброго дня! Замовляла матрац, задоволена на всі 100%.Висока якість товару за хорошу ціну, безкоштовна доставка.Рекомендую! Доброго дня! Замовляла матрац, задоволена на всі 100%.Висока якість товару за хорошу ціну, безкоштовна доставка.Рекомендую!

Крутий Диван

Матвієнко Отзыв написан 24 июня, 2019 год
Потрібно було швидко знайти зручний і місткий диван у однокімнатну квартиру, призначений для щоденного користування. Звернулися саме в Дубок, тому що великий вибір меблів, також були хороші знижки. Продавці допомогли підібрати ідеальний варіант. Диван у якому безліч місця для речей - це і ящик для близни, і широкі била, у яких також можна зберігати речі. Три м'які подушки, не мазкий...  Читать отзыв Потрібно було швидко знайти зручний і місткий диван у однокімнатну квартиру, призначений для щоденного користування. Звернулися саме в Дубок, тому що великий вибір меблів, також були хороші знижки. Продавці допомогли підібрати ідеальний варіант. Диван у якому безліч місця для речей - це і ящик для близни, і широкі била, у яких також можна зберігати речі. Три м'які подушки, не мазкий колір. ДЯкую Дубок за чудову обновку))) Интернет-магазин мебели Dybok - Крутий Диван
Достоинства:
  1. швидка доставка, професіоналізм консультантів, місткість і гарний вигляд дивану
Недостатки:
  1. не має

Стіл Гостинний 120(+40)х80, овал, розкладний, 2 ніжки

Оксана Отзыв написан 24 июня, 2019 год
Спасибі величезне dybok.ua за наш чудовий столик, він ідеальний, якість чудове, дерево красиве і колір підійшов на всі 100! Спасибі величезне dybok.ua за наш чудовий столик, він ідеальний, якість чудове, дерево красиве і колір підійшов на всі 100!

Кутовий диван Леон

Анна Гайдук Отзыв написан 19 июня, 2019 год
Замовляли кутовий диван Леон. Велике спасибі за надану допомогу при виборі дивану,адже варянтів дуже багато. Робота персоналу на найвищому рівні. Сам диван дуже хороший, велике спальне місце,також місце для постільної білизни. Все супер!!! Замовляли кутовий диван Леон. Велике спасибі за надану допомогу при виборі дивану,адже варянтів дуже багато. Робота персоналу на найвищому рівні. Сам диван дуже хороший, велике спальне місце,також місце для постільної білизни. Все супер!!!
Достоинства:
  1. швидке та якісне оформлене замовлення
  2. широкий асортимент згідно пареметрів
  3. безкоштовна доставка
Недостатки:
  1. таких незнайшли

М'яка система Сіті Диван

Галина Отзыв написан 18 июня, 2019 год
Купували диван Сіті з вузькими бильцями, оскільки місця в кімнаті мало, а без билець незручно, тому цей диван ідеально підійшов, бо і спальне місце достатнього розміру 140х190. Можна було обирати тканину і колір для обшивки, але нам сподобався виставковий варіант, тому його і придбали. Спати зручно, механізм розкладання трішки вимагає зусиль, але на свою ціну, він цілком відповідає якістю. Ми...  Читать отзыв Купували диван Сіті з вузькими бильцями, оскільки місця в кімнаті мало, а без билець незручно, тому цей диван ідеально підійшов, бо і спальне місце достатнього розміру 140х190. Можна було обирати тканину і колір для обшивки, але нам сподобався виставковий варіант, тому його і придбали. Спати зручно, механізм розкладання трішки вимагає зусиль, але на свою ціну, він цілком відповідає якістю. Ми задоволені. Интернет-магазин мебели Dybok - М\'яка система Сіті Диван

Диван ТВІСТ

Гость Отзыв написан 18 июня, 2019 год
Втетє купую товар в цьому магазині і повністю всім задоволений: обізнані і вічливі консультанти, широкий асортимент та вчаснісь виконання!!! Втетє купую товар в цьому магазині і повністю всім задоволений: обізнані і вічливі консультанти, широкий асортимент та вчаснісь виконання!!!
Достоинства:
  1. Безкоштовна доставка
  2. Ціна-якість
Недостатки:
  1. ------

Лавенда Дубок.юа

Марина Отзыв написан 14 июня, 2019 год
Мебель отличная! Очень красиво смотрится, качество хорошее, легко ухаживать за поверхностью, а что самое важное - пыль почти не видно ))) Работой магазина довольна. Еще планирую заказывать диван и стенку. Спасибо магазину :) Мебель отличная! Очень красиво смотрится, качество хорошее, легко ухаживать за поверхностью, а что самое важное - пыль почти не видно ))) Работой магазина довольна. Еще планирую заказывать диван и стенку. Спасибо магазину :) Интернет-магазин мебели Dybok - Лавенда Дубок.юа

Люстра Дубок

Андрій Отзыв написан 12 июня, 2019 год
Залишився задоволений покупкую. Приємно здивував ціновий діапазон, приємне обслуговування. Раджу даний магазин всім. Залишився задоволений покупкую. Приємно здивував ціновий діапазон, приємне обслуговування. Раджу даний магазин всім.

Кухня Флет

Катерина Отзыв написан 3 июня, 2019 год
Уже не вперше замовляю меблі у Дубку, завжди все було класно. Тому коли виникла потреба у кухні, питання не стояло де купувати) Цікавили лише фарбовані фасади, обрала Флет. Подобається дизайн ручок і те, що кухня матова. Я точно знала, що хочу, але послуга замірника була дуже доречна для мене, Віталій вніс свої доречні корективи, поправив мене у деяких тумбах і...  Читать отзыв Уже не вперше замовляю меблі у Дубку, завжди все було класно. Тому коли виникла потреба у кухні, питання не стояло де купувати) Цікавили лише фарбовані фасади, обрала Флет. Подобається дизайн ручок і те, що кухня матова. Я точно знала, що хочу, але послуга замірника була дуже доречна для мене, Віталій вніс свої доречні корективи, поправив мене у деяких тумбах і розмірах. Кухню виготовили у терміни, орієнтували, що фарбовані фасади чекати довше, але мене це повністю влаштувало, так як у квартирі ремонт. Ще поки не збирали, коли все буде стояти у повній комплектації обов'язково скину фото своєї красуні) Дякую Дубку, все як завжди, на найвищому рівні!

Гарне відношення до клієнтів

Оксана Мандзироха Отзыв написан 29 мая, 2019 год
Замовляли ліжко, ламелі та матрац.
Покупкою задоволені на усі 100%. Товар відповідає опису на сайті.
Все прийшло цілим і швидко.
Дякуємо за роботу консультантів на салоні в м. Луцьк, усе уміло підібрали, надали вичерпну консультацію.
Ви супер, так тримати ))))
Замовляли ліжко, ламелі та матрац.
Покупкою задоволені на усі 100%. Товар відповідає опису на сайті.
Все прийшло цілим і швидко.
Ви супер, так тримати ))))

Мягкая система Фаворит Диван

Андрій Отзыв написан 27 мая, 2019 год
Замовляв диван. Покупкою задоволений на всі 100 %, якісне обслуговування, доставка в зазначені терміни, особлива подяка консультанту Оксані. Замовляв диван. Покупкою задоволений на всі 100 %, якісне обслуговування, доставка в зазначені терміни, особлива подяка консультанту Оксані.

Матрац макіато

Віталій Отзыв написан 24 мая, 2019 год
Нормальне лояльне обслуговування,швидка доставка, задоволений вибраним товаром та інтернет магазином,рекомендую. Нормальне лояльне обслуговування,швидка доставка, задоволений вибраним товаром та інтернет магазином,рекомендую.

Сподобалось якість обслуговування

Гость Отзыв написан 23 мая, 2019 год
Замовляв диван,дуже сподобалось якість товару і якість обслуговування,доставили вчасно і якісно подзвонили за тиждень домовилися про доставку у зручний для мене час Замовляв диван,дуже сподобалось якість товару і якість обслуговування,доставили вчасно і якісно подзвонили за тиждень домовилися про доставку у зручний для мене час

Рекомендую хороший магазин

Ірина Отзыв написан 22 мая, 2019 год
Замовили дитячий матрац в ліжечко та вологостійкий наматрацник, супер швидка доставка. Магазин спрацював на 5+ Замовили дитячий матрац в ліжечко та вологостійкий наматрацник, супер швидка доставка. Магазин спрацював на 5+
Достоинства:
  1. Доставка
Недостатки:
  1. НЕМАЄ

Супер Спальня!!!

Володимир Отзыв написан 16 мая, 2019 год
Замовив спальню та прихожу. привезли швидше ніж обіцяли. Меблями задоволений. доставку зробили в зручний для мене час. Рекомендую!!! Замовив спальню та прихожу. привезли швидше ніж обіцяли. Меблями задоволений. доставку зробили в зручний для мене час. Рекомендую!!!

Рекомендую

Ольга Василівна Отзыв написан 15 мая, 2019 год
Замовили куточок через сайт, дуже оперативно передзвонили, привезли через 2 дні, занесли і зібрали в квартирі. Щиро дякуємо, вже не перше замовлення, та надіємось не останнє! Рекомендую магазин Дубок. Замовили куточок через сайт, дуже оперативно передзвонили, привезли через 2 дні, занесли і зібрали в квартирі. Щиро дякуємо, вже не перше замовлення, та надіємось не останнє! Рекомендую магазин Дубок.
Достоинства:
  1. супер швидка та безкоштовна доставка
Недостатки:
  1. НЕМАЄ

Адрес: Киев, ул. Электротехническая, 18

Cтудия мебели Ямбо, Одесса
Cтудия мебели Ямбо, Одесса

Иванова Мебель
Иванова Мебель

Магазин мебели "Стол и стул"
Магазин мебели "Стол и стул"

ДиванСон
ДиванСон