Интернет-магазин мебели Dybok отзывы

Киев, ул. Электротехническая, 18
Мебельный интернет-магазин Дубок

модульна вітальня

Андрій Отзыв написан среда, 13 ноября
07.11.2019 року зробив замовлення. Перед цим зателефонував та уточнив наявність. Після того як підтвердили наявність, я зробив повну оплату. Однак на наступний день зателефонували та повідомили, що товару немає в наявності та відмінили замовлення. Гроші повернули на карту тільки 13.11.2019. Однак комісійні при перерахунку за мій рахунок, хоча замовлення скасовано за їх вини. Як наслідок перевів цілий тиждень поки чекав...  Читать отзыв 07.11.2019 року зробив замовлення. Перед цим зателефонував та уточнив наявність. Після того як підтвердили наявність, я зробив повну оплату. Однак на наступний день зателефонували та повідомили, що товару немає в наявності та відмінили замовлення. Гроші повернули на карту тільки 13.11.2019. Однак комісійні при перерахунку за мій рахунок, хоча замовлення скасовано за їх вини. Як наслідок перевів цілий тиждень поки чекав повернення та втратив 64 грн на комісійних банку.
Достоинства:
  1. ніяких
Недостатки:
  1. у всьому, безалаберність та непрофесіоналізм консультантів та робота бухгалтерії

Столик письменный

Оплатил половину стоимости товара 25.10.2019
11.11.2019 ещё не отправили товар,кормят завтраками
Обещали 6.10. потом 7.10.. потом 11.10..теперь 13.10
Просто ужас
Недостатки:
  1. За 17 дней,ещё не отправили товар

Рекомендую всі)

Анастасія Отзыв написан вторник, 5 ноября
Хочу поділитися враженнями покупки в магазині Дубок.Обираючи для дитини ліжко з матрасом консультанти підібрали варіант якій ми хотіли,по якості та ціні.Ціна доречі дуже демократична(доставка безкоштовна).Доставили дуже швидко,логісту окремо дякую.Всі чемні та привітні.Задоволена на всі 100% Хочу поділитися враженнями покупки в магазині Дубок.Обираючи для дитини ліжко з матрасом консультанти підібрали варіант якій ми хотіли,по якості та ціні.Ціна доречі дуже демократична(доставка безкоштовна).Доставили дуже швидко,логісту окремо дякую.Всі чемні та привітні.Задоволена на всі 100%
Недостатки:
  1. немає

Брали но как то слабенько

Мила Отзыв написан понедельник, 4 ноября
Брали в интернет магазине ДУБОК диван "Диван Baddy L" по этой ссылке https://www.dybok.com.ua/ru/product/detail/56074 честно сказать я не очень рада! Через 1.5 мес диван начал трескаться и за того, что видимо кож-зам был плохого качества. Взяли потом диван у бренда Арт-Пуф art-puf.com.ua/shop/1149/desc/kupit-mjagkij-beskarkasnyj-divan-v-stile-loft здесь конечно всё намного лучше! Качество интересное Брали в интернет магазине ДУБОК диван "Диван Baddy L" по этой ссылке https://www.dybok.com.ua/ru/product/detail/56074 честно сказать я не очень рада! Через 1.5 мес диван начал трескаться и за того, что видимо кож-зам был плохого качества. Взяли потом диван у бренда Арт-Пуф art-puf.com.ua/shop/1149/desc/kupit-mjagkij-beskarkasnyj-divan-v-stile-loft здесь конечно всё намного лучше! Качество интересное

Не в восторге.

Людмила Отзыв написан воскресенье, 3 ноября
Заказала в августе две люстры - на кухню (плафон стекло) и в прихожую (плафон бамбук). Оплатила в воскресенье, попросила отправить в четверг, чтобы не переплачивать за хранение на НП, сказали, что отправят в течение пяти дней, но в итоге отправили только на следующей неделе. Пришли две люстры - бамбук в плесени, не сильно, поэтому не вернула, а вторая люстра вообще...  Читать отзыв Заказала в августе две люстры - на кухню (плафон стекло) и в прихожую (плафон бамбук). Оплатила в воскресенье, попросила отправить в четверг, чтобы не переплачивать за хранение на НП, сказали, что отправят в течение пяти дней, но в итоге отправили только на следующей неделе. Пришли две люстры - бамбук в плесени, не сильно, поэтому не вернула, а вторая люстра вообще не та. Замену сделали быстро, отправили даже раньше, чем я отправила назад ту, что ко мне пришла. За это спасибо, но, во-первых, слишком задержали первую отправку - человек, с которым договорились повесить люстры, уехал и вернулся только сейчас. То есть, если бы люстры были не работающие, время на обмен уже упущено. Во-вторых, никакой инструкции с картинками как повесить и как собрать к этим люстрам нет. Это тоже стало проблемой, потому что провода, оказывается, в китайских люстрах соединяются не так, как мы привыкли, и пришлось экспериментировать: а, может, так соединить? а, может, эдак?.. В общем, одну люстру повесили, но провода соединяются не так, как было бы логично, имейте в виду при покупке китайских люстр. Плюс еще нюанс: дюбели там очень маленькие, люстру не выдерживают, тоже нужно покупать отдельно. Еще минус люстры с стеклянными плафонами - на металле местами ржавчина. Не знаю, прислали такую, или она поржавела в коробке, пока ждала электрика, но металл некачественный.
По обслуживанию уже частично написала выше - сроки и т. п. Девушки-операторы очень милые и вежливые, кроме одной, с которой я переписывалась в вайбере, которая не посчитала нужным извиниться за задержку отправки и за то, что прислали не ту люстру. К остальным претензий нет. Но... 99,9%, что я НЕ вернусь в этот магазин.

НЕ РЕКОМЕНДУЮ НАВІТЬ ВОРОГАМ!!!

Надія Отзыв написан пятница, 1 ноября
Замовляла стільницю. Було вказано "в наявності". Робила замовлення ще 5.10 і чекаю досі!!! Хоча при оформленні про це ні слова не попередили. Вносила аванс, про що дуже жалкую. Скільки доведеться чекати не відомо. Замовляла стільницю. Було вказано "в наявності". Робила замовлення ще 5.10 і чекаю досі!!! Хоча при оформленні про це ні слова не попередили. Вносила аванс, про що дуже жалкую. Скільки доведеться чекати не відомо.

М'яка система Буковель 1 Крісло

Віктор Отзыв написан пятница, 1 ноября
Замовляли крісло під власний диван, з вибором тканин, які б підійшли нам, допомогли консультанти на салоні. Доставка була згідно вказаних термінів. Зауважень не маємо, крісло відповідає очікуванням. Сподобалися ще інші меблі, тому прийдемо ще щось придбати. Замовляли крісло під власний диван, з вибором тканин, які б підійшли нам, допомогли консультанти на салоні. Доставка була згідно вказаних термінів. Зауважень не маємо, крісло відповідає очікуванням. Сподобалися ще інші меблі, тому прийдемо ще щось придбати.

Шафа-купе 3Д 1.8 м

Оксана Отзыв написан пятница, 1 ноября
Замовили шафу, доступна ціна і якість непогана, наповнення поличок стандартне, але цілком комфортне. Покупкою задоволені, плануємо замовляти ще комод до шафи. Замовили шафу, доступна ціна і якість непогана, наповнення поличок стандартне, але цілком комфортне. Покупкою задоволені, плануємо замовляти ще комод до шафи.

Заказ супер

Катерина Отзыв написан четверг, 31 октября
Заказала комод. Замовлення зробила вперше, сподобалось, надалі буду рекомендувати ваш товар знайомим. Заказала комод. Замовлення зробила вперше, сподобалось, надалі буду рекомендувати ваш товар знайомим.

РАЗВОДЯТ!!!!

Гость Отзыв написан четверг, 31 октября
После оплаты аванса , прислали сообщение о том, что деньги получены!!! Но потом резкко деньги исчесли, никаких квитанции о возвращении денег не прелоставляют. А наличи квитанций и скринов от банка им недостаточно, точнее для них не аргумент. После оплаты аванса , прислали сообщение о том, что деньги получены!!! Но потом резкко деньги исчесли, никаких квитанции о возвращении денег не прелоставляют. А наличи квитанций и скринов от банка им недостаточно, точнее для них не аргумент.

Замовляв диван "Мажор"

Микола Отзыв написан среда, 30 октября
Наданням послуг повністю задоволений. Від якісної консультації при виборі і до зборки на місці. Була затримка на фабриці виробника, проте магазин завчасно повідомив і здивував приємним бонусом. Наданням послуг повністю задоволений. Від якісної консультації при виборі і до зборки на місці. Була затримка на фабриці виробника, проте магазин завчасно повідомив і здивував приємним бонусом.

Замовляла комод

Наталія Отзыв написан среда, 30 октября
Замовляла комод, дуже сподобався, якість чудова, раджу усім. Интернет-магазин мебели Dybok - Замовляла комод Замовляла комод, дуже сподобався, якість чудова, раджу усім.

Рекомендую дубок)

Вадим Отзыв написан среда, 30 октября
я задоволений сервісом, великий вибір товару ,приємні консультатни . Замовляв ліжко з матрасом все приїхало вчасно, якість чудова) Всім рекомендую) я задоволений сервісом, великий вибір товару ,приємні консультатни . Замовляв ліжко з матрасом все приїхало вчасно, якість чудова) Всім рекомендую)
Достоинства:
  1. Ціни
  2. Якість
  3. Швидка доставка

Отвратительно,Кидалы!

o.lilivalio@gmail.com Отзыв написан 17 октября, 2019 год
Заказала комод и витрину.На сайте все было в наличие.Пообещали,что завтра же вышлют.Прождала 4 дня....а потом ,каждый день-одно и тоже,завтра,завтра,завтра,завтра...За 1600 гривен.я им устрою антирекламу в фейс буке....не пожалею времени.жаль.что ,во время не зашла сюда....Теперь.я им устрою!ха-ха-ха...))) Заказала комод и витрину.На сайте все было в наличие.Пообещали,что завтра же вышлют.Прождала 4 дня....а потом ,каждый день-одно и тоже,завтра,завтра,завтра,завтра...За 1600 гривен.я им устрою антирекламу в фейс буке....не пожалею времени.жаль.что ,во время не зашла сюда....Теперь.я им устрою!ха-ха-ха...)))

Ужааааааас

Євген Отзыв написан 17 октября, 2019 год
Жаль що не можна поставити нуль зірочок, бо вони не заслуговують і одної зірки.
Замовив куток на кухню 27.08.2019 обіцяли за 3 тижні доставити, через 3 тижні телефонують що замовлення вже готове і за 2 дні привезуть.
Пройшов тиждень телефоную - кажуть що повторно замовили бо куток прийшов
бракований і буде готовий до 8.10.2019.
10 жовтня телефоную - кажуть що...  Читать отзыв
Жаль що не можна поставити нуль зірочок, бо вони не заслуговують і одної зірки.
Пройшов тиждень телефоную - кажуть що повторно замовили бо куток прийшов
бракований і буде готовий до 8.10.2019.
10 жовтня телефоную - кажуть що замовлення вже майже готове
13 жовтня телефоную - відповідають що замовлення готове і 15 жовтня доставлять
17 жовтня телефоную - кажуть що замовлення майже готове
Попросив повернути завдаток.
Брехня для цієї шарашкиної контори це норма, не тратьте часу і в жодному разі не замовляйнте нічого в цих шарлатанів!!!

Шафа-купе Мебель Стар

Ольга Отзыв написан 17 октября, 2019 год
Замовляли шафу-купе Мебель стар. Вписалась чудову у нашу кімнату, брали колір дуб сонома. Виглядаєа супер. майстер зібрав швидко - тому рекомендуємо замовляти саме тут! Замовляли шафу-купе Мебель стар. Вписалась чудову у нашу кімнату, брали колір дуб сонома. Виглядаєа супер. майстер зібрав швидко - тому рекомендуємо замовляти саме тут!

заказала пенал

лариса Отзыв написан 17 октября, 2019 год
заказ вовремя не сделан, заказала 19 августа, через месяц привезли, при сборке оказалось что одна боковая стенка треснувшая, сделали заказ на замену ,уже прошел месяц, а заказ до сих пор не сделан каждий день по телефону один ответ ,уже передано на доставку

магазин дубок не советую , ищите другие , всем на вас наплевать жалко что не могу все сказать матом ,а заслуживают
Достоинства:
Недостатки:
  1. все минус

Очень долго ждать товар

Гость Отзыв написан 16 октября, 2019 год
Заказал тумбу на кухню 13.09.19.Менеджер сказала ждать 21 день.Я согласился.15.10.19 решил позвонить сам.Прислали номер накладной новой почты.Вечером 16.10.19 ввожу этот номер для отслеживания товара на сайте Новой почты,там пишут что товар ожидается. Заказал тумбу на кухню 13.09.19.Менеджер сказала ждать 21 день.Я согласился.15.10.19 решил позвонить сам.Прислали номер накладной новой почты.Вечером 16.10.19 ввожу этот номер для отслеживания товара на сайте Новой почты,там пишут что товар ожидается.
Достоинства:
  1. Детальное описание модулей мебели.
Недостатки:
  1. Очень долго ждать.Нужно звонить самому узнавать что с товаром.

Лампа Рівне

Мирослава Отзыв написан 15 октября, 2019 год
Замовляли настольну ласпу для дитини, їй сподобалось. Зручно падає світло, спасибі Вам за швидку доставку! Замовляли настольну ласпу для дитини, їй сподобалось. Зручно падає світло, спасибі Вам за швидку доставку!

Замовлення кухні

Сергій Отзыв написан 15 октября, 2019 год
Замовляв кухню через цей магазин.
Співвідношення ціна/якість - просто супер!!!
Дуже задоволений!
Єдиний мінус - трохи довго чекати. Та воно того варте!
Всім рекомендую!
Замовляв кухню через цей магазин.
Співвідношення ціна/якість - просто супер!!!
Дуже задоволений!
Єдиний мінус - трохи довго чекати. Та воно того варте!
Всім рекомендую!

Матрац для дитини

Олег Якименко Отзыв написан 9 октября, 2019 год
купили нещодавно матрац для дитини, то підібрали і розмір і висоту і жорсткість. наша малеча спить із задоволенням, скарг за весь період немає і не буде. За таку ціну - чудовий товар. Дякую Дубок Вам! купили нещодавно матрац для дитини, то підібрали і розмір і висоту і жорсткість. наша малеча спить із задоволенням, скарг за весь період немає і не буде. За таку ціну - чудовий товар. Дякую Дубок Вам!

Ліжко Сеул

Оксана Отзыв написан 9 октября, 2019 год
Замовляла ліжко Сеул з підйомним механізмом, дівчата на салоні змогли підібрати саме те, що було потрібно. Зважаючи на мої забаганки, а їх було чимало) Великий плюс, що у вартість ліжка вже входили ламелі і їх не довелося замовляти окремо і безкоштовна доставка звісно порадувала. Загалом все було круто, дякую Замовляла ліжко Сеул з підйомним механізмом, дівчата на салоні змогли підібрати саме те, що було потрібно. Зважаючи на мої забаганки, а їх було чимало) Великий плюс, що у вартість ліжка вже входили ламелі і їх не довелося замовляти окремо і безкоштовна доставка звісно порадувала. Загалом все було круто, дякую
Достоинства:
  1. обслуговування
  2. сервіс
  3. доставка
  4. асортимент
  5. ціна
Недостатки:
  1. -

Кухня Мода

Ольга Отзыв написан 9 октября, 2019 год
Брали тут кухню рік назад - все сподобалось і ніяких нарікань. На виготовлення трохи чекали але воно того варте. Збірник нам дуже добрий попав, все швиденько поставив, стільницю обрали радіусну нам її закромкували порізали, бомба. Тепер служить вірою та правдою рекомендую! Брали тут кухню рік назад - все сподобалось і ніяких нарікань. На виготовлення трохи чекали але воно того варте. Збірник нам дуже добрий попав, все швиденько поставив, стільницю обрали радіусну нам її закромкували порізали, бомба. Тепер служить вірою та правдою рекомендую!

Недопоставка комплектующих

Гость Отзыв написан 9 октября, 2019 год
В августе 2019 заказала детскую. Заявленный срок поставки 14 дней. Привезли через 21 дн. В пятницу (это важно). Но это не беда. Беда началась во время сборки. У меня нет претензий к инженерной стороне деталей - все отверстия для креплений совпадают точно! Качество мебели на 3. ДСП крошится при вкручивании крепежа. Но главное: пришел недокомплект! Из комплекта состоящего из...  Читать отзыв В августе 2019 заказала детскую. Заявленный срок поставки 14 дней. Привезли через 21 дн. В пятницу (это важно). Но это не беда. Беда началась во время сборки. У меня нет претензий к инженерной стороне деталей - все отверстия для креплений совпадают точно! Качество мебели на 3. ДСП крошится при вкручивании крепежа. Но главное: пришел недокомплект! Из комплекта состоящего из 3 шкафов и письменного стола не хватало 1 навесной дверцы, 2 дверцы для выдвижных ящиков и "тумбочки прослойки" (назовем ее так) которая становится между 2мя отделами шкафчика. Хотя во время приема товара количество упаковок совпадало. Значит недоукомплектовали на складе и выписали неправильную расходную накладную. Уже в Пн (на 3й день после доставки) я перезвонила по телефону указанному на сайте, озвучила свою претензию меня внимательно выслушали и вот уже 3 недели продолжают внимательно! слушать и рассказывать что-то там про склады-пересчет и обещают перезвонить "завтра" после выяснения всех обстоятельств. "Завтра" у них не наступает и я перезваниваю снова. Вопрос решается очень медленно, наверное в надежде на то, что само рассосется и я забуду.
Достоинства:
  1. Заказ приняли быстро. Ну почти! уложились в сроки поставки.
Недостатки:
  1. Нет возможности официально выставить претензию- нет бланков. Вопрос недокомплекта - НЕ РЕШАЕТСЯ!

Диван - замовлення 154112

Олена Ігорівна Отзыв написан 8 октября, 2019 год
Замовляли диван 3 тижні тому, привезли все ціле і дуже добре запаковане, бо ми замовляли м*який куточок, багато деталей, але зібрали без проблем. Диван вийшов такий як і уявляли, до того ж нас попереджали про терміни тому були підготовлені. Дякуємо Вам за все! Дубок Ви найкращі! Замовляли диван 3 тижні тому, привезли все ціле і дуже добре запаковане, бо ми замовляли м*який куточок, багато деталей, але зібрали без проблем. Диван вийшов такий як і уявляли, до того ж нас попереджали про терміни тому були підготовлені. Дякуємо Вам за все! Дубок Ви найкращі!

Люстра замовлення

Людмила Отзыв написан 8 октября, 2019 год
Замовляли тут люстру - то нам дуже сподобалась. Швидко доставили і вписалась чудово в нашу кімнату.... Замовляли тут люстру - то нам дуже сподобалась. Швидко доставили і вписалась чудово в нашу кімнату....

Ужасный сервис

Руслан Свистун Отзыв написан 7 октября, 2019 год
Сервис просто ужасный, ни о какой быстрой доставке не может идти и речи. Больше месяца жду стол.
Если кому то нужен быстрый заказ, ищите другие магазины. Немного порывшись в интернете, я не один такой, интернет магазин постоянно срывает сроки доставки

Матрас та вклад

Юлія Отзыв написан 6 октября, 2019 год
Замовляли матрас Азалія і металевий вклад з ніжками. Все сподобалося, хороший персонал, чудове обслуговування. Якість матраса і каркасу в хорошому стані, швидка та безкоштовна доставка. Залишилися задоволеними магазином та замовленням. Замовляли матрас Азалія і металевий вклад з ніжками. Все сподобалося, хороший персонал, чудове обслуговування. Якість матраса і каркасу в хорошому стані, швидка та безкоштовна доставка. Залишилися задоволеними магазином та замовленням.

Диван супер

Таня Ільніцька Отзыв написан 5 октября, 2019 год
Замовляли диванчик для донечки. Швидка доставка. В комплекті є подушка сова, дуже класна. Товар такий як на фото, все відповідає дійсності. Дякуємо. Замовляли диванчик для донечки. Швидка доставка. В комплекті є подушка сова, дуже класна. Товар такий як на фото, все відповідає дійсності. Дякуємо.

Неймовірно жахливо

Андрій Сільвеструк Отзыв написан 30 сентября, 2019 год
Робота цього магазину це - трагедія в сфері обслуговування клієнтів, замовив модульну кухню 30.07.19 заявлені строки виконання замовлення - до МІСЯЦЯ, на сьогоднішній день 30.09.19 кухня не готова, спочатку кухня прийшла без трьох фасадів після постійних дзвінків на гарячу лінію та трьох тижнів очікування все таки прийшли фасади але їх тільки ДВА замість ТРЬОХ, вже тиждень працівники компанії не можуть...  Читать отзыв Робота цього магазину це - трагедія в сфері обслуговування клієнтів, замовив модульну кухню 30.07.19 заявлені строки виконання замовлення - до МІСЯЦЯ, на сьогоднішній день 30.09.19 кухня не готова, спочатку кухня прийшла без трьох фасадів після постійних дзвінків на гарячу лінію та трьох тижнів очікування все таки прийшли фасади але їх тільки ДВА замість ТРЬОХ, вже тиждень працівники компанії не можуть знайти третього фасаду, спираючи все на логістику, і очікування відповіді від завскладу, інформацію приходиться витягувати щоденними дзвінками,надіюсь вони відзнайдуть все таки товар який я в них купив і відправлять мені.
Про інші замовлення в цьому магазині які були теж не менш проблемними годі й писати,в загальному це куча витрачених нервів і часу, однозначно НЕ РЕКОМЕНДУЮ цей магазин людям які цінують свій час і нерви. Написав вже три поганих відгуки на сайті dybok.ua і їх ніхто не опублікував. Интернет-магазин мебели Dybok - Неймовірно жахливо Интернет-магазин мебели Dybok - Неймовірно жахливо Интернет-магазин мебели Dybok - Неймовірно жахливо Интернет-магазин мебели Dybok - Неймовірно жахливо Интернет-магазин мебели Dybok - Неймовірно жахливо Интернет-магазин мебели Dybok - Неймовірно жахливо

Адрес: Киев, ул. Электротехническая, 18

Интернет магазин holz.ua
Интернет магазин holz.ua

Мебельная мастерская WOODsystems
Мебельная мастерская WOODsystems

Магазин мебели "Стол и стул"
Магазин мебели "Стол и стул"

Комфорт Хаус магазин мебели
Комфорт Хаус магазин мебели