Не порядок з розмірами. - Отзывы об Интернет-магазин "Lamoda"

Интернет-магазин "Lamoda"
Отзыв написан 19 декабря, 2018 год 140 просмотров
Привіт! Зробила перше замовлення . З розміром важко зорієнтуватись. Ношу повноцінний 37 розмір європейський. 24см. (Марко Тосі,Тамаріс,Кларкс,Екко) Україна також давно перейшла на європейські стандарти,так,як шкіра,підошва закуповується з-закордону,замки . Мені дуже не хочеться замовляти ,віддавати ,пересилати,чекати (гроші,товар). Я приємно здивована,що ціни дуже були дешевими по розпродажі . Наприклад Марко Тосі,можна було купити за 850гр. Мекс за 1350 ,Тамаріс за 1.200гр. Це дуже вигідно. Але хотілось би на місці приміряти і подумати,що вибрати. Так як це робить ,,Інтертоп,. Навіть Модна Каста вже дозволяє робити примірки на пошті.
Достоинства:
  1. Великий Асорті,дозвонитись,переписуватись без проблем. По акції можна купити вигідно ,але займає багато часу.
Недостатки:
  1. Не потрібно писати українські ,чи російські. Тільки європейські і американські. Путаєшся. Наприклад;написано ,що український 36,європейський 37. Не співпадає !

Ответ представителя Lamoda 19 декабря, 2018 год
Доброго дня!

Дякуємо Вам за цінні рекомендації!
Нам приємно знати, що змогли Вас здивувати вигідними цінами.
Примірки та часткового викупу в нас немає, так як товари доставляємо з-за кордону. У кожного бренду своє маркування, тому на сторінці товару вказуємо як розмір виробника, так і український. Завжди готові допомогти підібрати Вам потрібний розмір.

З повагою,
Ваша Lamoda

Одежда: отзывы

Интернет-магазин "Lamoda"

Мировые бренды с доставкой на дом
Отличная новость для...

Одежда