Чому я останнім часом , замовляю лише на Ламода) - Отзывы об Интернет-магазин "Lamoda"

Интернет-магазин "Lamoda"
Отзыв написан понедельник, 11 октября 2 просмотра
Люблю замовляти онлайн , для мене це є найбільш зручним! Пробувала різні сайти, але на деяких клієнтська підтримка мене трохи розчарувала. Пробувала в інстаграмі( як зараз модно) , але декілька разів товар по факту, явно не відповідав картинці , по якій замовила . А Ламода для мене є супер зручний сайт, при замовлені зразу дзвонять, все можна уточнити , у вайбері теж зразу відповідають ) Товар різноманітний ), купляю і собі, і чоловіку, вже навіть і дитинці
Достоинства:
  1. Швидкість
  2. Якість
  3. Доступність клієнтської підтримки
  4. Класні знижки та бонусна програма
  5. Великий асортимент
Недостатки:
  1. Коли замовлення від партнерів , не можна оплатити наперед ( але це таке)) майже і не мінус)

Ответ представителя Lamoda вторник, 12 октября
Добрий день, Маріє!

Радіємо, що наш магазин став надійним другом та помічником у виборі одягу та взуття для всієї сім'ї - це яскравий показник того, що ми робимо все вірно.

Вдячні за те, що знайшли час, щоб написати відгук та оцінити нас)

З повагою,

Ваша lamoda

Одежда: отзывы

Интернет-магазин Sollorini.com.ua

Одежда
19264 просмотра
Відмінна якість Неодноразово замовляли взуття. Якість відмінна. Розмірна сітка відповідає. Рекомендую всім. smile
Дякуємо за теплі слова! Дуже приємно, що тривалий час обираєте наш магазин! Чекаємо Вас знову)
Интернет-магазин "Lamoda"
Мировые бренды с доставкой на дом
Отличная новость для украинских покупателей: теперь модные европейские бренды доступны не только в торговых центрах и иностранных интернет-магазинах. Украина вошла в число стран,... подробнее

Одежда
vilno.com.ua интернет-магазин