Відгук вдячного покупця на роботу Інтернет-магазину Lamoda - Отзывы об Интернет-магазин "Lamoda"

Интернет-магазин "Lamoda"
Отзыв написан четверг, 7 октября 1 просмотр
Інтернет-магазин Lamoda є зручним способом покупки одягу. Нікуди не потрібно виходити, сидиш собі дома і купуєш. Мені подобається, що, на відміну від багатьох схожих інтернет-магазинів, тут є одяг на будь яку фігуру і для будь якого віку. Мої 90-60-90 вже давно у минулому. Купити на нестандартну повненьку фігуру одяг важко, а тут є все. Також мені подобається, що є широкий план моделей, який дозволяє побачити структуру тканини, опис розмірів. Це чудово. Вважаю Lamoda одним з кращих інтернет-магазинів одягу.
Достоинства:
  1. Є всі розміри. Швидке обслуговування. Детальна інформація про модель.
Недостатки:
  1. Українська мова на сайті не стоїть за замовчуванням, а коли перемикаєш переклад, то виходить "Интернет-магазин" або ще щось подібне. Тут ще є над чим працювати.

Ответ представителя Lamoda четверг, 7 октября
Доброго дня, Наталія!

Завдяки таким відгукам розуміємо, що все робимо вірно.

Приємно, що Ви задоволені нашим сайтом. Вдячні за відгук!

Щодо перекладу сайту- ще в процесі завершення!

Дякуємо за вибір та високу оцінку!

З повагою,

Ваша Lamoda

Одежда: отзывы

Интернет-магазин "Lamoda"
Мировые бренды с доставкой на дом
Отличная новость для украинских покупателей: теперь модные европейские бренды доступны не только в торговых центрах и иностранных интернет-магазинах. Украина вошла в число стран,... подробнее

Одежда
secret.styleshop