Можу сміливо рекомендувати "Ламода")) - Отзывы об Интернет-магазин "Lamoda"

Интернет-магазин "Lamoda"
Отзыв написан 17 февраля, 2020 год 19 просмотров
Замовляю речі в "Ламода" більше двох років, причому настільки часто, що на даний момент моя знижка по системі лояльності складає вже 17%)) при виборі товару орієнтуюсь на відгуки, тому розмір підходить завжди. розірвані/брудні речі не отримувала жодного разу.
З приводу якості речей, як на мене, до магазину претезій бути не може - якщо обираєте речі не зовсім хороших брендів - не очікуйте мегаякості.
Я, в основному, "Манго", "Топшоп", "Адідас" купую, тому отримую те, на що розраховую. Раніше брала речі бюджетніших брендів - якість була на трієчку.
З приводу повернення речей - повертала тільки раз, тому що через тиждень після замовлення побачила, що замовлений товар (куртка) коштує вже вдвічі дешевше)) тому зв'язалась з службою підтримки. на момент мого звернення посилка вже була на території України, проте спеціалісти вчасно зреагували - і товар лишився на сортувальному центрі, тому не довелось навіть за власні кошти повертати товар)) а курточку я отримала вже за меншою ціною (куртка "Манго" зі знижкою в 59%).
Бачу також багато відгуків, де пишуть про затримки в доставці. Дійсно, були моменти, коли була затримка в доставці однієї з посилок - проте мене відразу попередили, що така затримка може бути у зв'язку з різдвяними святами.

Так що оцінюю "Ламода" на тверду 5 і всім рекомендую цей магазин!

1 согласен



Комментарии к отзыву

Ответ представителя Lamoda 18 февраля, 2020 год
Доброго дня, Олеся!

Дякуємо за Ваш відгук. Приємно чути такі теплі та щирі слова щодо роботи нашого магазину. Дуже вдячні за детальний опис ситуацій з власного досвіду, що є для нас важливим аспектом в покращенні сервісу обслуговування. Сподіваємось, наша співпраця і надалі буде такою ж плідною.

З повагою,
Ваша Lamoda


Одежда: отзывы

Отзывы покупателей о магазинах одежды. Каталог отзывов: Магазины мужской и женской одежды, Магазины детской одежды, Дисконты и другое

Интернет-магазин "Lamoda"
Мировые бренды с доставкой на дом
У fashion-гипермаркетов Украины появился серьезный конкурент. Lamoda.ua, интернет-магазин одежды, обуви и аксессуаров европейского уровня, предлагающий доставку по всей Украине, набирает обороты.
Отличная новость для украинских покупателей: теперь модные европейские бренды доступны не только в торговых центрах и иностранных интернет-магазинах. Украина вошла в число стран,... подробнее

Одежда
Интернет-магазин Berni
Интернет-магазин Berni

Рейтинг: 4.8
534 отзыва
Интернет-магазин MD-Fashion
Интернет-магазин MD-Fashion

Рейтинг: 3
241 отзыв
vilno.com.ua интернет-магазин
vilno.com.ua интернет-магазин

Рейтинг: 4.9
58 отзывов
zpb.com.ua интернет-магазин
zpb.com.ua интернет-магазин

Рейтинг: 1.8
86 отзывов
Фирменный магазин Vans
Фирменный магазин Vans

Рейтинг: 5
2 отзыва
Фирменный магазин Arena
Фирменный магазин Arena

Рейтинг: 5
1 отзыв
Laluna оптово-розничный магазин
Laluna оптово-розничный магазин

Рейтинг: 5
967 отзывов
Dieva интернет-магазин
Dieva интернет-магазин

Рейтинг: 4.3
585 отзывов
Puma
Puma

Рейтинг: 3.3
19 отзывов
Baldinini
Baldinini

Рейтинг: 1.3
8 отзывов