Задоволені роботою! - Отзывы об Интернет-магазин Itis

Интернет-магазин Itis
Іванна Отзыв написан 17 декабря, 2018 год 67 просмотров
Заказували 2 односпальних ліжка з нат.дерева і два матраси. Після як зробили заказ і повну оплату, прочитала тут відгуки і трохи стало не по собі. Ну, але віддали все на волю Божу і стали чекати. Матраси прийшли раніше, ліжка по сроках виготовлення 5 тижнів ок, судячи по етикетками. Доставка на тиждень довше, але то не пооблема. Головне що вони є і все по заявах, по розмірах, по кольору, ++++ безплатна доставка до дому( що рідко знайдеш для меблів).Ціни теж нижчі ніж у нас по області, тобто ціни і обслуговування ставлю 9 з 10 балів☺. Звичайно, що хотілось би письмового підтвердження оплати і письмового повідомлення про запуск у виробництво. Але все тут працює і нема жодних страшилок. Щиро дякуємо за роботу!!!Рекомендую!!!
Достоинства:
  1. Ціна, безплатна доставка, +- тиждень все вчасно.
Недостатки:
  1. Бракує письмових підтверджень.

Гость 24 декабря, 2018 год
Ок, куди загрузити фото ? Тут
Іванна, дякуємо за відгуки на нашому сайті і тут. З наступаючим Новим роком Вас.

Мебель: отзывы

Отзывы покупателей о магазинах мебели в Киеве и Украине. Каталог отзывов: Магазины детской мебели, Офисная мебель, Интернет-магазины мебели и многое другое

Мебель
4.2
Рекомендую скориставтися даним магазином

Интернет-магазин Itis

Интернет-магазин Itis основной вид деятельности продажа качественной мебели. В каталоге магазина представлены диваны, кровати, комоды и тумбы, офисная мебель и текстиль.

Мебель

divan.com.ua