Интернет-магазин "Икра Шоп" (ikra-shop.com) отзывы клиентов

Интернет-магазин "Икра Шоп" (ikra-shop.com) отзывы клиентов
Интернет-магазин "Икра Шоп" (ikra-shop.com)

Смачна, свіжа ікра з швидкою доставкою

Олег Отзыв написан 13 января, 2019 год
Вирішив купити ікру. Короче, в Інтернеті вже точно продається все) спочатку сумнівався, але тепер переконався!
Хороший сервіс з повним консультуванням про види ікри, її походження і реальні підказки. Круто і просто) доставка з охолодженим контейнером, дуже швидко. Смачна, свіжа ікра. Замовляв під Новий рік і на день народження )
Интернет-магазин Икра Шоп (ikra-shop.com) - Смачна, свіжа ікра з швидкою доставкою
Достоинства:
  1. якісна консультація
  2. швидка доставка
  3. смачна і свіжа ікра
дякуємо, такі відгуки мотивують ставати ще кращими )

Икра горбуши, кеты, форели, кижуча Лемберг - к Новому году готовы ))

Андрей Отзыв написан 25 декабря, 2018 год
В наличии все виды икры Лемберг, сделали хорошую скидку и вовремя отправили, к празднованию корпоратива готовы, спасибо
Обзвонили многих продавцов - только здесь нашли все необходимое и в одном месте. Рекомендуем этот сайт ikra-shop.com

Интернет-магазин Икра Шоп (ikra-shop.com) - Икра горбуши, кеты, форели, кижуча Лемберг - к Новому году готовы ))
Достоинства:
  1. в наличии были все виды икры Lemberg в необходимом количестве
Недостатки:
  1. закончилась печень трески
спасибо за отзыв, всегда стараемся иметь в наличии весь ассортимент продукции

Швидка доставка ікри

Олег Снігур Отзыв написан 16 декабря, 2018 год
Товаром задоволені, умовами і швидкістю доставки теж.
Окрема вдячність за легкість у спілкуванні
Товаром задоволені, умовами і швидкістю доставки теж.
Окрема вдячність за легкість у спілкуванні

Ікра Лемберг Горбуша

Собото Отзыв написан 8 декабря, 2018 год
Купили ікру горбуші Лемберг для колективу на новорічні подарунки, вже встигли попробувати - якість супер, брали більше 20 штук і отримали додаткову знижку. Приємно вразила ціна і якісна упаковка Купили ікру горбуші Лемберг для колективу на новорічні подарунки, вже встигли попробувати - якість супер, брали більше 20 штук і отримали додаткову знижку. Приємно вразила ціна і якісна упаковка
Достоинства:
  1. додаткова знижка при дрібному опті
  2. хороша упаковка - все отримали ціле і неушкоджене
дякуємо за відгук, для гуртових покупців у нас завжди знижки!

Нарешті я вас знайшла!

Андріана (Чехия, Duchcov) Отзыв написан 23 октября, 2018 год
Ніколи не пишу відгуки, але зараз вирішила. Купувала ікру в магазині і ось вирішила замовити тут. Це просто НЕБО І ЗЕМЛЯ. Ікра з цього сайту набагто смачніша, аніж магазинні. Всі гості , які були на дні народженні, також зауважили чудові канапе з червною ікрою. Всім, хто сумнівається , раджу негайно замовити Ніколи не пишу відгуки, але зараз вирішила. Купувала ікру в магазині і ось вирішила замовити тут. Це просто НЕБО І ЗЕМЛЯ. Ікра з цього сайту набагто смачніша, аніж магазинні. Всі гості , які були на дні народженні, також зауважили чудові канапе з червною ікрою. Всім, хто сумнівається , раджу негайно замовити
Достоинства:
  1. Швидка доставка
  2. Якісний продукт
Доброго дня! Дякуємо за відгук і за те, що Ви з нами! Нам приємно, що Ви оцінили наш сервіс і Вам все подобається.

Лучший ассортимент красной икры

Денис Савчук (EU) Отзыв написан 23 октября, 2018 год
Всегда приходит качественная и свежая икра, доставка на следующий день. Последний раз заказывал Икру Горбуши Zarendom Premium Gold, цена конечно не низкая, но лучшего качества икры еще не пробовал.
Сервис тоже на высоте, рекомендую этот интернет магазин https://ikra-shop.com
Сервис тоже на высоте, рекомендую этот интернет магазин https://ikra-shop.com
Достоинства:
  1. Большой выбор красной и черной икры разных производителей и ценовых категорий, оплата за товар при получении, никаких авансов. Качественная упаковка посылки, летом присылали с хладагентом
Недостатки:
  1. не было варианта доставкм Мист Экспрес, но забрать с Новой почты тоже не проблема
Спасибо что Вы с нами! Нам приятно, что Вы оценили наш сервис и Вам все нравится. По вариантам доставки - сейчас только НП

Продукты питания

ikra-market.site интернет-магазин