Интернет-магазин Iglaz.com.ua видео - отзывы

Найдено 1 видео на тему Интернет-магазин Iglaz.com.ua

Рейтинг: 4.2/5 (137 отзывов), просмотров: 8226

Надурили

Назар Отзыв написан 13 марта, 2019 год
 Отзыв об Интернет-магазин Iglaz.com.ua по адресу , При замовленні телефону телефонував на сайт 4 рази. Через 2 дні користування телефоном виявив брак,відправив телефон назад,в сервісному центрі телефон тримали тиждень. Зателефонували з сервісного центру та сказали що телефон не бракований,хоча там явний брак. Коли телефонували з сервісного центру повідомити про те що не виявили брак,то я сказав що від цього браку сильно болять очі,на що мені відповіла жінка,що...  Читать отзыв При замовленні телефону телефонував на сайт 4 рази. Через 2 дні користування телефоном виявив брак,відправив телефон назад,в сервісному центрі телефон тримали тиждень. Зателефонували з сервісного центру та сказали що телефон не бракований,хоча там явний брак. Коли телефонували з сервісного центру повідомити про те що не виявили брак,то я сказав що від цього браку сильно болять очі,на що мені відповіла жінка,що в неї болять вуха від такої розмови і почала мені розказувати казки про те що це не брак телефону,а баг прошивки і після оновлення телефону це пройде,хоча моделі телефону вже пів року і всі баги прошивки виробник вже давно поправив і почала розказувати як дорого було провести діагностику телефону,а мені її зробили безкоштовно. Впродовж тижня декілька раз телефонував на сайт та на сервісний центр,додзвонитись нереально,телефонував по 10 раз на день і коли доходило де питань про телефон то всі відповідали грубо та агресивно. НІКОМУ НЕ РЕКОМЕНДУЮ ЦЕЙ САЙТ ТА СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР,БО ЄДИНЕ ЩО ВОНИ РОБЛЯТЬ,ЦЕ ВИТЯГУЮТЬ ГРОШІ,А ПРИ ЛЮБІЙ ПРОБЛЕМІ ГОВОРЯТЬ ЩО ТАК МАЄ БУТИ!!!
Достоинства:
  1. Ціна
Недостатки:
  1. При виникненні проблем винним залишається покупець.

Интернет-магазин Iglaz.com.ua

Интернет-магазин Iglaz.com.ua