Интернет-магазин grand24.prom.ua отзывы

Отзывы покупателей и пользователей

Сергей Заботин Отзыв написан 26 марта, 2019 год
Оплатили товар, потом как у всех - никто трубку не берет.
на проме всё больше и больше развода - не покупайте там ничего
Оплатили товар, потом как у всех - никто трубку не берет.

на проме всё больше и больше развода - не покупайте там ничего
Недостатки:
  1. Мошенники

Не інтернет-магазин, а ШАХРАЇ!!!

Ірина Отзыв написан 2 марта, 2019 год
В інтернет-магазині "Гранд" замовила мультиварку Vitalex VL-5220. Оплатила безрахунковим розрахунком через Прива24. Одразу передзвонила, спитала про оплату-сказали є, відправка наступного дня. Наступного дня відправки небуло, передзвонила ще раз, сказали, що уточнюють оплату. І так щодня. Коли я звернулася в програму захисту покупців написавши гнівний відгук, сказали, що гроші не повернуть, бо мій відгук брехливий. Наступного дня заблокували мій номер телефону....  Читать отзыв В інтернет-магазині "Гранд" замовила мультиварку Vitalex VL-5220. Оплатила безрахунковим розрахунком через Прива24. Одразу передзвонила, спитала про оплату-сказали є, відправка наступного дня. Наступного дня відправки небуло, передзвонила ще раз, сказали, що уточнюють оплату. І так щодня. Коли я звернулася в програму захисту покупців написавши гнівний відгук, сказали, що гроші не повернуть, бо мій відгук брехливий. Наступного дня заблокували мій номер телефону. Брали два рази з іншого номеру, знову обіцяли відправку, а потім не брали трубку. Як результат ні грошей, ні товару. По телефону спілкуються хамовито, відкрито заявляють, що не бояться поліції. Ніколи!!! Ніколи нічого в них не замовляйте. Це аферисти, які хочуть скористатися вашими чесно заробленими грошима.

Интернет-магазин grand24.prom.ua - Не інтернет-магазин, а ШАХРАЇ!!! Интернет-магазин grand24.prom.ua - Не інтернет-магазин, а ШАХРАЇ!!! 7abf654ebe1_thumb.png[/img]
Достоинства:
  1. Нема
Недостатки:
  1. Обманюють

Шахраї інтернет-магазину Гранд

Ірина Отзыв написан 28 февраля, 2019 год
25 лютого 2019 року на сайті інтернет-магазину grand24.prom.ua замовила товар: мультикастрюля Vitaleks VL-5220
Номер замовлення: 72031628 в 11.33. В 13,47 оплатила безготівковим розрахунком на карточку 4149437865443954 Андрей Палеха 760 грн. Товар не висилають, кошти не повертають, дзвінки мої ігнорують, а якщо точно то збивають. Ніколи нічого не замовляйте в цьому інтернет-магазині, це шахраї чистої води. Будьте пильні, не довіряйте цьому магазину свої кровно зароблені кошти.
img]5c7826f29d3d1_thumb.png[/img] Інтернет-магазин grand24.prom.ua - Шахраї інтернет-магазину Гранд Інтернет-магазин grand24.prom.ua - Шахраї інтернет-магазину Гранд
Достоинства:
  1. Нема
Недостатки:
  1. Не висилають оплачений товар, на дзвінки не відповідають

Мультиварки

Мультиварка Moulinex MK805E32