Невідповідність товару та неповернення предоплати. - Отзыв об Интернет-магазин globalcars.com.ua

https://www.otzyvua.net/internet-magazin-globalcarscomua От Олег, опубликован 1 июня, 2016 год

Олег 1 июня, 2016 год Замовив мотоаксесуар і попередньо з менеджером обговорив усі моожливі ньюанси з поверненням товару.
Після огляду на НП виявилось, що товар не підійшов, хоча менеджер запевняв на 100відсотків ( буде що треба ).
Тобто, кріплення аксесуару взагалі не відповідає штатним місцям.
Товар я після огляду повернув і перетелефонував у глобалкарс щоб повернули мою предоплату у 1300грн. І тут почалося..... То відпрате номер своєї картки на вказаний телефон. Відправив і перетелефонував. знов телефоную, кажуть розбираємось. Телефоную знов, обіцяють що зараз пердзвонить менеджер. То менеджер не той, то не знають хто відправляв, то потрібного менеджера нема, то раптово у них вимкнули світло і вони сидять без електрики і т.д.
Ось так вони тримають слова.
Загальна порада, не робіть вагомої предоплати.

Павел 28 июня, 2016 год Примерно тоже самое. Но деньги не вернули.
Олег (Украина) 2 июня, 2016 год На даний момент ви надали фото товару у перевернутому стані, такого фото на момент замовлення не було, а лише вид з боку.
Щойно, ви самі підтвердили що даний товар ніяким чином не підходить до мого мотоциклу, адже заднє кріплення присланого багажника ніяким чином не відповідає штатним міцям.
То не потрібно зараз приховувати свою не компетентність.
Ответ представителя Интернет-магазин globalcars.com.ua (Украина) 2 июня, 2016 год Фото кожного товару робиться перед відправкою до клієнта, тому його не було при замовленні. Наголошуємо! Якщо дійсно товар не відповідає тому, що Вам прислали, кошти будуть Вам поверненні. Ми завжди відповідаємо за товар, який висилаємо.
Олег (Украина) 2 июня, 2016 год Так а у чому проблема?
Я товар оглянув на новій пошті у присутності спіробітника НП.
Товар на мій мотоцикл не підходить.
Товар відправив вам назад, вас про це повідомив.
Зі своєї сторони я виконав усі зобов"язання, а ви починаєте юлити.
І придумувати історії.
Товар мені не підходить.
Він мною не забирався з відділення нової пошти, повертайте гроші терміново, ви це зобов"язані зробити.
Ответ представителя Интернет-магазин globalcars.com.ua (Украина) 2 июня, 2016 год Вам дали відповідь! Товар буде в нас, ми також повинні його огляну.
Олег (Украина) 2 июня, 2016 год Глянути на те що самі відправляли?
Що за бредятина?
Повторюю, ваш товар я не отримував, лише оглянув у присутності співробітника нової пошти. І співробітник його запакував і відправив вам.
Відповідальність за ваш товар несе перевізник, а не я.
З якого дива я маю чекати ?
Ви порушуєте мої права, як громадянина і як покупця.
По перше, прислали те що мені не підходить.
По друге, видумуєте історії про продажних працівників нової пошти. Мене це не стосується і я не повинен від цього страждати.
По третє, реально не бажаєте повертати гроші, під будь яким привогодом.
Це саме справднісіньке шахрайство!!!
І я не впевнений, що отримавши товар, ви вчините порядно.
Олег (Украина) 3 июня, 2016 год Відправник отримав назад свій товар, упевнився у моїй порядності і у цілістності та відповідності девайсу.
Відразу мені зателефоновав менеджер і повідомив про це.
Гроші повернули у повному обсязі.
Оплату перевізнику здійснили за свій кошт.
Тобто, вчинили порядно.
Саме приємне у кінці було те, що менеджер сам запропонував мені свої послуги з пошуку саме того девайсу який мені потрібен.
Я погодився, сподіваюсь на порядну і продуктивну подальшу співпрацю.
Ответ представителя Интернет-магазин globalcars.com.ua (Украина) 2 июня, 2016 год Доброго дня Олег! Ми вислали Вам новий товар, дали гарантійний термін. Ви сказали, що товар не відповідає тому ,що було на фото, це дійсно одна з причин коли ми повертаємо кошти, або шукаємо заміну. Ви хочете щоб ми їх Вам повернули. Гроші будуть неодмінно Вам повернені як тільки ми побачимо товар, адже ми також не можемо без перевірки просто повернути Вам кошти. Тому наполегливо Вас просимо дочекатись коли товар буде в нас, та об'єктивно вирішити цю проблему. Дякуємо! Ps. Для порівняння фото товару, який Ви замовляли, та фото того який Ви отримали.
Павел 28 июня, 2016 год Брехня. Деньги Вы не возвращаете.

Интернет-магазин globalcars.com.ua

Интернет-магазин globalcars.com.ua - современный сайт, на виртуальных полках которого, расположены автозапчасти и автоаксессуары для популярных марок авто Honda, Ford, Mercedes, Hyundai и т.д. высокого качества и по доступной цене.

Интернет-магазин globalcars.com.ua...

Leboutique Шопинг клуб Leboutique.
Єдиний виняток — відділення №3 у м.Дніпро, воно не працює 1-го та 9-го травня.
Гарних свят!
Сьогодні, 7 квітня, майже усі відділення працюватимуть...
8 Березня...
23 лютого...