Интернет-магазин Гарант Шоп отзывы

garant-shop.by
Интернет-магазин Гарант Шоп

Вони ще й і часник продають!)

Svitlana Svitlana среда, 16 сентября
Тепер вони Профсалон і продають часник мексиканський і цибулю еквадорську!) Чорт, не вгледіла за бабусею... Михайленко Олена Юріївна, та Труханова Ксенія Юріївна і злощасний номер 095-415-90-15. Дякую за попередні коменти і небайдужість людей.

Развод на деньги

Оксана Мельник Оксана Мельник 9 июля, 2020 год
Не покупайте здесь нечего, это простой развод на деньги!! Заказали мини кондиционер, говорили одно пришло другое, на вид нечего но при работе течет, и плохо дует..нет инструкции на русском!! Вообщем туфта, и телефон дают недействительный!!

Шахрайська контора

Valerii Valerii 27 июня, 2020 год
Придбав в інтернет магазині ГарантШоп кондиціонер Arctic Air. Менеджер телефоном розповів, що є 3 модифікації цих кондиціонерів з різними характеристиками і цінами. Я обрав саму дорогу. На Новій Пошті перевірив кондиціонер на механічні пошкодження, їх не виявилося. Заплатив за посилку і вже вдома пересвідчився, що мені прислали саму дешеву модель, крім цього суттєво набрехали про характеристики, зокрема, про кубатуру приміщення,... Читать отзыв Придбав в інтернет магазині ГарантШоп кондиціонер Arctic Air. Менеджер телефоном розповів, що є 3 модифікації цих кондиціонерів з різними характеристиками і цінами. Я обрав саму дорогу. На Новій Пошті перевірив кондиціонер на механічні пошкодження, їх не виявилося. Заплатив за посилку і вже вдома пересвідчився, що мені прислали саму дешеву модель, крім цього суттєво набрехали про характеристики, зокрема, про кубатуру приміщення, що охолоджується: замість 20 м.кв. - 2 м.кв. Хочу повернути кондиціонер, але тлф. (063)6594970, що вказаний в гарантійному талоні, не обслуговується. Пелепей Максим Віталійович, що вказаний в чеку як отримувач, не відповідає за тлф.(095)4159015, а тлф. теж не обслуговується. Тобто, зі мною провернуто шахрайську оборутку. Раджу усім не купувати нічого в цьому магазині.
Валерій.

ки*****о на ГарантШоп

Оксана Оксана 24 июня, 2020 год
Придбала кондиціонер Arctic Air через інтернет магазин ГарантШоп. Як виявилось при замовленні просто брехали щодо характеристик виробу. Крім цього сам кондиціонер бракований - випала частина пластикової деталі, не прилягає стінка резервуару. На дзвінки не відповідають 063 00336099, 067 8252952, 056 3757119 (голосові повідомлення що телефон не дійсний або не обслуговується).

Автобафера не підходять.

Вася Грицай Вася Грицай 31 марта, 2020 год
Доброго дня заказав автобафера вони не підходять по тофщині,як зв'язатись з оператором магазина щоб їх поміняти?Відправник Костіюк А.

Заказала антенну

Алёна Борисенко Алёна Борисенко 18 января, 2020 год
Заказала антенну, это капец. Не работает ,через т2. Стало на два канала больше. Лохотрон полный , не ведитесь.МИЛИЦИЯ НЕ РЕАГИРУЕТ.
Недостатки:
  1. Не работает

Мене розвели на 800 грн

Stanislav Stanislav 4 января, 2020 год
Сьогодні отримав посилку на Новій пошті з антеною, яку не можна підєднати до телевізора. Інструкція лише англійською мовою. Буду звертатися в поліцію. Я оплачував доставку і товар через сайт Нової пошти, номер відправлення ще не стер з телефону. Тому я думаю, по гарячим слідам у поліції є всі шанси дістати цих ***, адже кудись Нова пошта перевела гроші за товар.
Достоинства:
  1. Жодних.
Недостатки:
  1. Лохотрон.

Давай дружно всіх разом накажемо цих

Nataliia Havrysh Nataliia Havrysh 30 декабря, 2019 год
NATALIIA HAVRYSH
только что
Ми вже звернулися в поліцію в Полтаві.Написали заяву.Там нам сказали,що якщо є ще люди, які потрапили в таку історію,потрібно,щоб вони обовязково дзвонили на 102 по місцю свого проживання.Так справа набере обертів.Тож,будь-ласка,позвоніть на 102 там де ви проживаєте.Скільки можуть ці аферисти людей обдурювати.Дякую.
Саша Мобила

Лохотрон на антенну clearTV

Надежда Надежда 16 декабря, 2019 год
Антенна не работает. Звонят с Киева тел. 044 3002314. Всё красиво рассказывают. Отправляют с Полтавы Овчаренко Максим Олегович, Скворцова Анна Руслановна. Тел. 093 0354369 в недоступа. Не ведитесь!
Достоинства:
Недостатки:
  1. Не рабатает

Это ещё одно имя из них.

Гость Гость 15 декабря, 2019 год
вот ещё одна фамилия телефон, который отключён. Мой отзыв уже есть. [email protected]
Достоинства:
  1. Красиво втюхали
Недостатки:
  1. Сплошные

Благодарность людям

Татьяна Татьяна 7 декабря, 2019 год
Спасибо всем большое за отзывы!!!муж за заказал эту ,,чудо,,антену ,но не успел забрать с почты,благодаря вашим отзывам мы не попались на этот лохотрон.
Пусть теперь сами пользуются своей антенной)))
Достоинства:
Недостатки:
  1. Есть

Поверила рекламе

Гость Гость 22 ноября, 2019 год
Поверила рекламе и купила антенну за 630 грн. Ни к одной клемме не подходит, подключить даже близко не удается. Телефон . якобы магазина. не отвечает, вернуть невозможно.
Судя по отзывам. жертв этих махинаторов много.Поражает наглая безнаказанность.Предлагаю всем объединиться и обратиться в полицию.
Недостатки:
  1. Махинация- это преступление, а вор должен сидеть в тюрьме.

Жулики чародеи

Обманутый покупатель Обманутый покупатель 21 ноября, 2019 год
Заказала антенну. Получила палку, за которую заплатила 633 грн. Она не работает!!! Телефон магазина молчит, телефон отправителя тоже. Рябуха Вадим Вячеславович, если вы думаете, что так можно заработать, глубоко ошибаетесь! Прокуратура и следствие с вами скоро познакомится! Если мы все объединимся, вам придется ответить!

Купив антену

Валентин Валентин 6 ноября, 2019 год
Купив антену. Нічого не приймає. Кусок непотрібного заліза. Телефони не відповідають. Люди не ведіться на їхню рекламу. Ці антени нічого не приймають. Пропоную людям, що купили ці антени, об'єднатись і засипати прокуратуру відповідними заявами.
В квитанції на отримання коштів вказана Калініченко Марина Борисівна, тел.0931079752.

Не працює,я в повному шоці

Світлана Світлана 4 ноября, 2019 год
Замовила антену,вона не працює діти були дуже раді коли я сказала що буде тепер багато мультфільмів,а в мене їх троє.Звязатися не можливо,для чого ви так робите
Достоинства:
  1. Плюсів не має так як вона не працює
Недостатки:
  1. І про мінуси говори також сенсу не має

Отвратительно

Ларина Лидия никифоровна Ларина Лидия никифоровна 16 сентября, 2019 год
Этот маг гарант шоп - Лохотрон оплатила пришла дома подключить а эта антена вообще не подходит ТК я все время пользуюсь услугами интернет магазинов впервые сталкиваюсь с такими бессовестными Написала к ним в налоговую ,в защиту прав потребителей денег израсходовала около 600 грн,а результата пока ноль Обращаюсь ко все кого кинули не машите на это рукой пишите приложив чеки и... Читать отзыв Этот маг гарант шоп - Лохотрон оплатила пришла дома подключить а эта антена вообще не подходит ТК я все время пользуюсь услугами интернет магазинов впервые сталкиваюсь с такими бессовестными Написала к ним в налоговую ,в защиту прав потребителей денег израсходовала около 600 грн,а результата пока ноль Обращаюсь ко все кого кинули не машите на это рукой пишите приложив чеки и все что у вас есть ксероксы и отправляйте в Полтаву в защиту прав потребителей У нас есть право в 14 дневной срок вернуть товар и получить свои деньги
Недостатки:
  1. минус

Обман-магазин в інтернеті.

Микола Микола 16 августа, 2019 год
Замовив та придбав антену телевізійну HQCLEARTV в ГарантШопі - інтернет-магазині. Нічого не працює, каналів ТВ не має. Телефони інтернет-магазину також, звичайно, не відповідають. Не ведіться на таку рекламу- повна лажа! Даремно викините гроші.
Недостатки:
  1. Одні мінуси.

Развод в интернете

Гость Гость 14 июля, 2019 год
Заказал антенну на 132 канала в гарант шоп по цене 700 грн. Не верил что это развод. Сделал доставку на дом новой почтой. Подключил к тв и не поймал каналы. Вернул обратно без оплаты.
Достоинства:
  1. Можно проверить потом платить
Недостатки:
  1. Не берите

Техника
AirWorld.com.ua