Интернет-магазин Элит Позолота отзывы

1 отзыв / 168 просмотров

Вилизуєш ж***, а потім тобі кажуть «ви нічого не робили»

12345 12345 4 февраля, 2021 год
Працювала в інтернет-магазині 5 місяців. За деякий час зрозуміла, що один із власників (Тетяна) неадекватна особа. Хотіла звільнятись, але мене дуже просили залишитись , причиною звільнення як раз таки і стало неадекватне поводження власниці. За будь-яку помилку гнобила і всіляко намагалась довести «до ручки». Вирішила, що мабуть поведінка зміниться. Терпіла ще три місяці.
Причиною звільнення стало те, що обіцяли... Читать отзыв
Причиною звільнення стало те, що обіцяли офіц працевлаштування( це брехня), на співбесіді обіцяли бонуси. По факту їх не було.
Постійно годували « завтраками».
Попередила про звільнення за 10 днів. Не скинули всю зп, так ще й обісрали з ніг до голови. Ніби-то я просто сиділа, а по факту виконувала всю роботу. Невдячна робота зовсім. Нікому не раджу, хіба що мазохістам)
Достоинства:
  1. Розташування(біля Севастопольської площі)
Недостатки:
  1. Мала заробітня плата
  2. Скотське ставлення
Рейтинг 1 из 5 на основании 1 отзыва

Ювелирные изделия
Ювелирная фабрика Столичная
Ювелирная фабрика Столичная

Ювелирный магазин "Срібна Країна"
Ювелирный магазин "Срібна Країна"

Интернет-магазин Silva
Интернет-магазин Silva