Первый независимый сайт отзывов Украины
Ещё

Интернет-магазин eco-energy отзывы

Отзывы клиентов и пользователей

Рейтинг: 1 из 5 (1 отзыв ), просмотров: 2265


Написать отзыв
AlexVV61 5 января, 2015 год Фізичні принципи описаного пристрою "Electricity-saving box" не тільки не заперечують відповідній теорії, але й ефективно використовуються у промисловості десятки років. Тому і замовив я цю штуку на привабливо оформленому сайті ELECTRICITY SAVING BOX, (його адреса eco-energy.me), де "гарантується німецька якість". Увійдіть на названий сайт, де ви заповните форму, у якій потрібно увести ФІО та телефон. На наступній сторінці попросять вашу...  Читать отзыв Фізичні принципи описаного пристрою "Electricity-saving box" не тільки не заперечують відповідній теорії, але й ефективно використовуються у промисловості десятки років. Тому і замовив я цю штуку на привабливо оформленому сайті ELECTRICITY SAVING BOX, (його адреса eco-energy.me), де "гарантується німецька якість". Увійдіть на названий сайт, де ви заповните форму, у якій потрібно увести ФІО та телефон. На наступній сторінці попросять вашу адресу. Скоро вам зателефонує оператор (з номера 094-905-08-94) якому ви підтвердите замовлення. У моєму випадку підтвердження оператор одержала і за кілька днів, а саме 17.12.2014 з Вінницького відділення №10 "Нової пошти" (тел. 050-450-06-09) надійшло на Київське відділення №80 замовлення, яке я одержав 18.12.2014 і одразу ж прилаштував до вільної розетки. Привітно засвітилися два зелені індикатори. Специфіка такого пристрою у тому, що ефективність його роботи можна побачити за тиджень і навіть більше. Не помітивши відчутних змін у кількості спожитої електроенергії, я вирішив самостійно провести тестування пристрою. Для цього довелось виготовити найпростішу додаткову арматуру для приєднання засобів вимірювання. Перевірка показала: незалежно від потужності споживача, значення струму залишається незмінним як під час присутності в електромережі "Electricity-saving box", так і за його відсутності (похибка вимірювання плюс-мінус 50 мА). Висновок простий: прилад не працює!!!!!!!!!
Далі - найцікавіше для вас - майбутніх покупців. ---
У новопоштовій накладній вказано відправник - приватна особа Петро Семенович Антонов, телефон 063-132-****. Спроби зв'язатися по цьому номеру виявилися безрезультатними - телефон працює лише у режимі автовідповідача. У київському відділенні 80 "Нова пошта" заявили, що сплачені гроші вони вже відправили, тому до них не може бути жодних питань, вони ні за що відповідальності не несуть. Довелося вдатися до спроби зробити фіктивне замовлення. Знову я почув голос оператора з номера 094-905-08-94, але тільки но вона почула, про що йдеться, одразу ж припинила зв'язок. Звернення на "гарячу лінію" Державної інспекції по захисту прав споживачів (528-92-44) переконало у тому, що інспекція скоріше за все захищає не споживачів, а від споживачів. Наскільки мені відомо, термін повернення товару - 14 днів при умові його експлуатації згідно інструкцій. Там лише запропонували звернутися до органів внутрішніх справ із заявою на шахрайські дії продавця товару. Отже, висновок. Пристрій "Electricity-saving box" скоріше за все - порожня трата грошей (до речі, на вказаному сайті багато схвальних відгуків, але він недоступний для того, щоб зробити відгук чи коментар). Одне це дає підстави вбачати шахрайство.
0 согласны, 0 не согласны


Интернет-магазин eco-energy

Интернет-магазин eco-energy занимается реализацией электроприборов. В частности, здесь вы сможете купить Electricity Saving box. Этот прибор поможет вам существенно экономить потребляемую электроэнергию. Прибор снижает ток потребления, и, как следствие, счетчики показывают...

Интернет-магазины новости

modnaKasta стає Kasta
Нова спортивна колекція Насті Каменських "Дай мне": ніжна чарівність елегантності Дійсно елегантно й зручно. Назва однієї з відоміших пісень співачки - лише на емблемі, треба добре придивитися. Наче таємне підморгування...
Графік роботи відділень modnaKasta на свята modnaKasta вітає зі святами і повідомляє, що завтра, 8 квітня, наші відділення будуть відпочивати.
Сьогодні, 7 квітня, майже усі відділення працюватимуть...
modnaKasta - вже в усіх обласних центрах! Якщо ви мешкаєте в обласному центрі, то можете значно економити на доставці замовлення від modnaKasta, отримуючи його у відділенні компанії....
Запрошуємо на День клієнта 19 березня! 5% знижок додатково при оплаті банківською картою!
Вітаємо найчарівніших жінок світу зі святом Весни і Любові! Протягом вихідних modnaKasta створюватиме настрій, запросивши своїх клієнтів на шалений розпродаж та відкривши двері своїх відділень по всій Україні.
8 Березня...
NKsport. Spring вже настала! Зустрічайте весну в новинках від NKsport! До календарного початку сезону ще тиждень, а Настя Каменських уже запускає нову колекцію!
23 лютого...
«Розпродаж від зірок» - на користь англійської для школярів modnaKasta вдруге стала майданчиком для приголомшливого благодійного проекту FashionCharityPopUpStore, що збирає кошти для організації літніх таборів з вивчення англійської мови.
#FashionCharityPopUpStore...
Як не заблукати на modnaKasta Щоби не розгубитися серед різноманіття товарів, навіть досвідченому онлайн-шоперу потрібна просунута навігація. Останні удосконалення modnaKasta допомагають легко орієнтуватися на місцевості,...
Круті призи від Насті Каменських Хочете виграти один з 5-ти крутих призів від Насті Каменських? 
Тоді мерщій беріть участь в нашому Giveaway

Интернет-магазины

center4g интернет-магазин

Рейтинг: 5
3 отзыва
toptoys.prom.ua интернет-магазин

Рейтинг: 5
2 отзыва
Интернет-магазин Technoland.com.ua

Рейтинг: 5
2 отзыва
Купули (kupuli.com.ua)

Рейтинг: 5
1 отзыв
DOOR Lviv

Рейтинг: 5
1 отзывВам необходимо войти или зарегистрироваться