Повне розчарування - Отзывы об Интернет-магазин PARFUMS.UA

Проблема решена
Интернет-магазин PARFUMS.UA
Василина Отзыв написан понедельник, 22 июля 120 просмотров
Я три роки користувалась послугами цього сайту, була завжди задоволена товаром і тим що його швидко доставляють. Мою думку змінив один випадок, який повністю перекреслив позитивне враження про цей магазин. Замовивши товар мені надійшли 2 посилки, одна з яких виявилась зовсім не моєю по вмісту. Менеджери магазину лише годували мене обіцянками, про те як бути далі з не моїм товаром ніхто не повідомив. І в кінцевому результаті на мене просто забили і більше зі мною не спілкуються. Так що хто стикнеться з такою ситуацією, свій товар ви скоріше за все не побачите.
Достоинства:
  1. Все в одному місці
Недостатки:
  1. Не відповідають за свої ж помилки

Ответ представителя PARFUMS.UA понедельник, 22 июля
Василина, доброго дня. Просимо вибачення за подібну ситуацію. Завжді вирішуємо подібні питання швидко, намагались зв'язатись з Вами протягом декількох днів, і сьогодні, нарешті, обговорили подальші дії. У якості вибачення прийміть будь даска від нас подарунок за незручності.

Сайты: отзывы

Интернет-магазин PARFUMS.UA

PARFUMS.UA - интернет-магазин для тех, кто не представляет жизни без качественной косметики и парфюмерии. Здесь собрана оригинальная продукция мировых брендов, причем цена на товары приятно удивит гостей сайта.
Чтобы вы...

Сайты

ANSWEAR.ua
ANSWEAR.ua

SuperDeal
SuperDeal

Покупон
Покупон

Розетка - интернет-магазин (rozetka.ua)
Розетка - интернет-магазин (rozetka.ua)

Analizi.pro
Analizi.pro