Жахливий сервіс - Отзывы о infoshina.com.ua

infoshina.com.ua
Отзыв написан вторник, 5 октября 3 просмотра
04.10 зробив замовлення шин в телефонному режимі, згідно опису на сайті шини 2021 року, оплатив на карту всі кошти, після чого перетелефонували і сказали що даних шин 2016 року!!! в наявності нема, і можу доплатити щоб отримати шини 2021 року або повернути кошти назад, від товару я відмовився отож захотів повернути кошти.
Згідно домовленості кошти мали надійти протягом 2-х банківських днів, але 05.10 о 17.30 запитав у вайбері в підтримки коли кошти все ж будуть надіслані відповіді я не отримав.
Тоді перетелефонував в службу підтримки і у відповідь почув що мій запит передали іншому "оператору". Пройшло ще 15хв і не отримавши дзвінка перетелефонував ще раз, і тепер почув що повернення коштів відбувається в срок 1-2-х банківських днів, що по суті чув вже раніше, про те що закінчився другий день і коштів нема не сказали нічого і сказали що знову надіслали запит комусь.

Пробував зв*язатись з керівником через форму знизу сторінки "написати керівнику", але як і прогнозував відповіді ніякої.

Загалом думаю звертатись до поліції з заявою про шахрайство, якщо кошти не надійдуть до кінця завтрашнього дня, так і зроблю.
Не раджу мати діла з даним магазином, краще купіть шини в вашому місті без лишніх нервів і проблем.

Сайты: отзывы

infoshina.com.ua
infoshina.com.ua – это интернет-магазин предоставляющий большой выбор автомобильных дисков и покрышек. Прямо на сайт можно подобрать подходящие именно для вашей машины диски, а так же летние или же зимние покрышки. Интернет магазин предлагает, как обычные товары, так и эксклюзивные и имеет достаточно большой перечень.
Очень приятным сюрпризом станет дисконтная программа,... подробнее

Сайты
Megogo.net