ВКРАДЕНИЙ ПАСПОРТ - Отзывы об Ин-Тайм

Ин-Тайм
Зоряна Отзыв написан воскресенье, 16 июня 159 просмотров
Кур’єр зник разом з документами на цілий тиждень і його не можливо було знайти.
Я скористалася послугами компанії "Ін Тайм" для доставки закордонного паспорта із Києва до Львова від VFS Global Visa Application. У суботу 8 червня мені прийшло смс, яке повідомляло, що відправлення уже у Львові. 10, 11, 12 червня щодня телефонувала на гарячу лінію і щодня мені обіцяли, що зі мною зв'яжеться кур'єр. 13 червня надіслала листа на цю адресу. 14 червня зі мною сконтактувався представник Ін Тайм та повідомив, що не можуть знайти та зв'язатися з кур'єром, тобто ніхто не знає, де є на даний момент документи, також цей представник повідомив, що дізнався про даний інцидент лише через мейл 14 червня. Тобто усі мої запити раніше на гарячій лінії були проігноровані. Через некомпетентність працівників, жахливої кооперації між відділами та містами я пропустила рейс Львів - Дортмунд 14 червня, адже не могла летіти через відсутність паспорта. 15 червня знову зателефонувавши сама до вище згаданого представника мені сказали, що паспорт знайшовся. У загальному мені довелось здійснити 21 дзвінок, щоб отримати мій паспорт. Представниця львівського відділення відмовилась вчасно доставити паспорт 15 червня(коли його уже було знайдено), тому довелось їхати на склад та забирати документи самій. Даний досвід для мене виявився абсолютною протилежність тих цінностей якими характеризує себе компанія. Через компанію втратила як час так і кошти.

Достоинства:
  1. Жодних
Недостатки:
  1. Абсолютне усе
2 согласны

Ответ представителя Ин-Тайм воскресенье, 16 июня
Добрий день, Зоряна.
Ми шкодуємо, що Ви зіткнулися з проблемою при доставці Вашого вантажу. Напишіть нам, будь ласка, номер декларації. Ми уточнимо інформацію і надамо зворотний зв'язок.

Курьерские службы: отзывы

ООО Е-ИМПОРТ