невиконання термінів - Отзывы об Ин-Тайм

Ин-Тайм
зоряна Отзыв написан 17 апреля, 2019 год 98 просмотров
скористалася цим перевізником 3 рази. перший раз- все було добре, посилку доставили в строк. другий раз- прийшла посилка на 3 дні пізніше зазначеної дати прибуття. я розумію, що бувають різні ситуації, форс-мажори, але будь ласка давайте своїм клієнтам правдиву інформацію, де? коли буде? що сталося? адже ви є перевізник, який виконує свою роботу не за дякую , а за певну оплату, а ми клієнти, які просто хочемо отримувати виконання послуг в поставленний термін( адже в нас теж є якісь плани на посилки які ми замовляємо і хочемо отримати).оператори нічого не можуть сказати тільки вибачте за незручності, вам надійде смс і все. але якщо і вони незнають де зараз посилка, то що ми можемо зробити????? а тепер очікую третю посилку, яка повинна була бути 15,04 , але досі ні слуху ні духу. сподіваюсь дочекаюсь. шкодую тільки що швидше відгуки непрочитала, адже думала що різні ситуації бувають, але тепер бачу що ситуацій дуже багато і дуже неприємних.
Достоинства:
  1. тільки 1 разом з 3 була задоволенна доставкою
Недостатки:
  1. невиконання термінів
  2. некомпетентність операторів, які завчили одні і ті самі фрази

Ответ представителя Ин-Тайм 17 апреля, 2019 год
Доброго дня, Зоряна!
Для того, щоб ми уточнили інформацію по терміну доставки Вашої посилки, напишіть нам, будь ласка, номер декларації.
зоряна 17 апреля, 2019 год
3004095905 сьогодні нарешті отримала. і я дуже незадоволена, так як декілька речей пропали з посилки, а це були речі для дітей. ііііііщо буде далі? ПОЗОР ВАМ

Курьерские службы: отзывы

ООО Е-ИМПОРТ