Доставка - Отзывы об Ин-Тайм

Ин-Тайм
Marina Отзыв написан 7 февраля, 2019 год 36 просмотров
Мала необережність скористатися послугами даного "сервісу". Замовила доставку документів з візового центру в Харкові до Сум. 5го лютого мої папери були передані кур'єру близько 15ї години. Через добу їх тільки зареєстрували на сайті. В колл-ценрі вам скажуть рівно те, що ви можете самі подивитися на сайті і не більше. Навіть номеру телефону до головного відділення в Харкові там не знають. Дзвонивши по декільком Харківським відділенням, таки дізналась номер телефону головного відділення, куди я подзвонила 16 разів протягом кількох годин, мої дзвінки просто скидали. В кінці кінців документи отримала через 3 дні в Сумах при нормальних погодних умовах і відстані між містами 185км! Як висновок пропав квиток на літак яким я мала летіти 7го лютого вартість якого 1000 грн до цього кошти доствки, 170грн і кільканадцять метрів витрачених нервів на вияснення де ж таки цілу добу пропадали мої папери. При цьому всьому на сайті ніби-то можна вирахувати час очікування доставки, який ну зовсім не збігається з реальністю
Недостатки:
  1. недотримання термінів
  2. безпорадний колл-центр

Ответ представителя Ин-Тайм 11 февраля, 2019 год
Марино, доброго вечора!
Уточніть, будь ласка, номер декларації цього відправлення. Ми перевіримо інформацію щодо термінів доставки Ваших документів.

Курьерские службы: отзывы

ООО Е-ИМПОРТ