Жахіття - Отзыв об Ин-Тайм

Ин-Тайм
Светлана Отзыв написан суббота, 2 февраля 77 просмотров
Вчора писала відгук про жахливу доставку Ін-тайм. Сьогодні отримавши нарешті свою посилку, яка мала прийти 31.01 а прийшла 02.02, не можу навіть підібрати слів! Коли мені винесли мою картину, я ледве не втратила свідомість. Зовні зіпсована упаковка (далі було страшно і відкривати). Таке враження, що все, що везлося у машині, стояло саме на моїй картині. Відкривши побачила просто жах.... подерті та зіпсовані фото. В мене питання до цієї чудо-служби: ви що знущаєтесь??? Мало того, що із запізненням так ще і отакий сюрприз? Ви за що гроші берете? Щоб оце таку підставу робить людям? Я залишилась без подарунка і нервів на вашу доставку стільки пішло. Я перший раз з вами зв'язалася, (і сама досі не зрозумію чому), але впевнена - більше такої помилки не допущу. Інші служби доставки працюють оперативніше і відповідальніше набагато. Краще працювати з ними.

Ответ представителя Ин-Тайм понедельник, 4 февраля
Доброго дня, Світлано!
Напишіть нам, будь ласка, номер декларації. Ми перевіримо інформацію щодо даного випадку та надамо відповідь.

Курьерские службы: отзывы

Ин-Тайм