Жахлива служба доставки - Отзывы об Ин-Тайм

Ин-Тайм
Отзыв написан 17 декабря, 2018 год 104 просмотра
 Отзыв об Ин-Тайм по адресу Киев, ул. Градинская, д. 11 Добрий день! Хочу написати про таку службу доставки як ін-тайм, через яку я втратила власні кошти та мала зіпсований настрій на довго.
Ось те що пропонує компанія :"Місія Ін Тайм
Бути надійною логістичною компанією з найкращим клієнтським досвідом.

Цінності Ін Тайм

Надійність
Турбота
Відкритість" .
Тільки ось те що вони обіцяють і роблять дуже різні речі.
Написала на віддлені скаргу на компенсацію за зіпсований товар( товар був сфотографований операторами Ін-тайм,при них розпакований і засвічений як непридатний ). Після декількох тижнів мені зателефонувала дівчина, та сказала що моя скарга не буде більше розглядатися. Оператор повідомила мені що відмовленно в компенсації. Чому та як, особливо я і не зрозуміла. З її слів : " Відправник відмовився від упаковки товару". Я зателефонувала відправнику, на що отримала відповідь, що упаковувати навіть не пропонували. Приняли як було упаковано. Правила які самі ж ігноруєте при прийомі товару у відділенні.
Та й це ще не все, товар прийшов не весь і не відразу. Половину товару більше тижня десь незрозуміло де шукали. а коли знайшли то це був жах. я просила компенсувати мені тільки чисті витрати на зіпсований товар( це менше навіть за доставку, всі чеки на витрати у мене є).Те що товар був зіпсований зафіксували на фото і особисто оператори відділення. З приводу того що товар був загублений і довго шукали дівчина-оператор сказала що ще мені перетелефонують. Та минуло більш ніж 2 тижні а відповіді 0!!! Товар доречі не підлягав обов'язковому пакуванню.( дивилася у документах https://intime.ua/upload/images/document/potrebuyut_spetsialnu_upakovku.pdf). Дуже шкода, насправді що ваші вантажники відносяться так жахливо до ваших клієнтів, які довірили вам свій товар.Мені здається що навіть при вашому пакуванні ніхто не дає Вам право грати посилками у футбол. Як я можудовірити ще що небудь такій транспортній компанії, яка доставляє розбиті посилки і не несе за це жодної відповідальності. Дякую.
Нікому не рекомендую.

Недостатки:
  1. у всьому.В перевезенні, відповідальності,сервісі...
1 согласенКомментарии к отзыву

Ответ представителя Ин-Тайм 19 декабря, 2018 год
Альоно, доброго дня!
Нам дуже прикро, що ви зіштовхнулися з даною ситуацією при доставленні вантажу. Напишіть нам, будь ласка, номер декларації. Ми уточнимо деталі та надамо відповідь для вас.


Курьерские службы Киев: отзывы

Отзыв о Курьерские службы Киев. Отзывы реальных клиентов о работе курьерских служб. Каталог отзывов: Доставка корреспонденции по Киеву и Украине, Грузоперевозки и другое

Экстра Почта Экспресс

Транспортные услуги, Киев, ул. Кириловская, 170
4.8
6 отзывов
4422 просмотра
Интересно Хорошо выполнили заказ. Интерестная компания.

Key Logistics

Грузоперевозки по Украине
5
2 отзыва
6671 просмотр
Сайт Кей Сайт и номер http://key-lo.com/ 044 503-35-71

Ин-Тайм

Компания «Ин-Тайм» - национальная служба доставки, которая оказывает полный комплекс услуг экспресс доставки грузов по Украине. Мы доставляем грузы от 0,1 кг до 10 тонн в любой населенный пункт Украины....
Рейтинг 3.2 из 5 на основании 3630 отзывов

Курьерские службы

НОВАЯ ПОЧТА (Нова Пошта)
НОВАЯ ПОЧТА (Нова Пошта)

Рейтинг: 3.7
12341 отзыв
Укрпошта (Укрпочта)
Укрпошта (Укрпочта)

Рейтинг: 1.4
8784 отзыва
vector-usa.biz
vector-usa.biz

Рейтинг: 3.1
26 отзывов
Glovo
Glovo

Рейтинг: 1.4
254 отзыва
Мист Экспресс
Мист Экспресс

Рейтинг: 3.3
15784 отзыва
Деливери
Деливери

Рейтинг: 3.1
2395 отзывов
Fedex
Fedex

Рейтинг: 1.6
42 отзыва
Прайм Экспресс
Прайм Экспресс

Рейтинг: 4.5
63 отзыва
Meest - America
Meest - America

Рейтинг: 1.6
74 отзыва
NP Shopping
NP Shopping

Рейтинг: 2.4
40 отзывовВам необходимо войти или зарегистрироваться
fullscreen
close