Первый независимый сайт отзывов Украины
Ещё

сервіс - г...вно - Отзыв об Ин-Тайм


Оценка автора: 1 из 5, просмотров: 718

Рейтинг: 3.5, всего отзывов 2752

https://www.otzyvua.net/in-taym От Тот27648https://www.otzyvua.net/user/27648, опубликован 7 сентября, 2016 годТот 7 сентября, 2016 год Тепер по суті. Може подумаєте що культура у мене = "0", але говорю те що думаю у даний момент, відповідно ваш сервіс прирівняв до вище написаного слова.

Відправив обладнання, пост сервісом мав отримати зворотні кошти 5.09.2016.
Через вашу програму і те що вона злетіла 2 дні не можу забрати пост сервіс.
А тепер математика:
відправив обладнання був курс 29,10 грн/євро., на момент отримання "пост сервісу" курс 29,70 грн/євро. "попадаю" на суму 1033 грн. Ну тут ще можна росказувати мені що правила повернення "пост сервісу" - 3 дні., я не заперечую. Не можу забрати "пост сервіс" уже два дні після його фактичної дати прибуття. За цей час курс уже виріс до 30 грн/євро. Тобіш за два дні пртермінування з вини компанії ІнТайм ще попадаю на 516,60 грн.
У відділені мені говорять що не можуть віддати "пост сервіс", бо їм заборонили. Мої спроби вирішити мою проблему через гарячу лінію, прирінюються до "0". Подзвонив, прочекав хв 10 поки взяли слухавку, поговорили, сказали що через 30 хв. мені перетелефонують, прочекав 2 години, забив ...уй на очікування зворотнього дзвінка бо так ніхто і не передзвонив.
І забігаючи наперед пошлю вас до "курвої мами" за ваші вибачення, вони мені обходяться на дешево в грошовому еквіваленті, і це ще не все в грн., тому що ще не забрав "пост сервісу" а завтра курс ще може піднятися.
В таких питаннях обіцяю не працювати з ІнТаймом.
1 согласны, 0 не согласныКомментарии к отзыву
Ин-Тайм

Компания «Ин-Тайм» - национальная служба доставки, которая оказывает полный комплекс услуг экспресс доставки грузов по Украине. Мы доставляем грузы от 0,1 кг до 10 тонн в любой населенный пункт Украины....
, , , ,

Адреса и контакты

Курьерские службы новости

Курьерские службы

i-dostavka.com.ua служба доставки

Рейтинг: 5
1 отзыв
ТОВ Спецкурьер

Рейтинг: 5
2 отзыва
YBpost

Рейтинг: 5
2 отзыва
Key Logistics

Рейтинг: 5
2 отзыва
Порто Экспресс

Рейтинг: 5
2 отзыва
Экстра Почта Экспресс

Рейтинг: 4.8
6 отзывов
Компания "GreenPost"

Рейтинг: 4.7
28 отзывов
Shipmatica - доставка товаров из США

Рейтинг: 4.6
5 отзывовВам необходимо войти или зарегистрироваться