Повний пздц а не перевізник ! - Отзывы об Ин-Тайм

Ин-Тайм
Отзыв написан понедельник, 11 ноября 362 просмотра
Привіз на відділення 3 дверки, дві запаковані ( на одного клієнта) і одну замотану тільки в стрейч на іншого клієнта. Не запакована це була дверка від авто марки BENTLEY BENTAYGA вартістю 3600 долларів. Домовлено було упакування на суму 2600 грн , тобто картон, стрейч обриштування. Через 5 днів оказалося, що працівник відділення перепутав накладні, і моя дверка від Бентлі поїхала зовсім у іншому напрямку, + без жодного упакування!. Само собою вантаж по дорозі було пошкоджено. Застраховано її було на суму 120 тис грн. Написав дві притензії ,з обох получив відмови. І так я залишився з пошкодженою дверкою, і втратив клієнта.
Достоинства:
  1. ЇХ НЕМАЄ. МІСТО ЖОВКВА
Недостатки:
  1. одні нецензурні слова, це все що прийшло мені в голову. МІСТО ЖОВКВА
4 согласны

Сергей понедельник, 25 ноября
Меня тоже обманули. Обещали через три месяца возместить ущерб(сумма ущерба смешная1375 грн.), прошло полгода и со мной на связь уже никто не выходит. Они к клиентам как к лохам относятся.
Назар понедельник, 25 ноября
А я попав на 3600 долларів...

Курьерские службы: отзывы

ООО Е-ИМПОРТ