Imex Company

Дуже задоволена

Оксана Оксана 14 декабря, 2020 год
Доброго дня!
Мене звати Оксана, їздила на роботу з компанією Імекс
Всі дуже привітні, все дуже сподобалось!
вдячна, рекомендую!
Достоинства:
  1. Швидко,оперативно, якісно
Недостатки:
  1. немає

Нормік робота

Жанна Жанна 16 ноября, 2020 год
Доброго дня. Зараз працюю в Польщі на складах одягу НМ, особисто мені робота підходить все подобається зарплата 14 злотих є ще обід безкоштовний …то супер взагалі. Можна заробити тисячу доларів, якщо гарно працювати, не прогулювати роботу і брати надгодини. Можна працювати в суботу. Атмосфера хороша, поляки дуже привітні, все допомагають і ніякої дискримінації нема. Я дуже переживала, що поляки не... Читать отзыв Доброго дня. Зараз працюю в Польщі на складах одягу НМ, особисто мені робота підходить все подобається зарплата 14 злотих є ще обід безкоштовний …то супер взагалі. Можна заробити тисячу доларів, якщо гарно працювати, не прогулювати роботу і брати надгодини. Можна працювати в суботу. Атмосфера хороша, поляки дуже привітні, все допомагають і ніякої дискримінації нема. Я дуже переживала, що поляки не будуть нормально спілкуватися з українцями але оказалося що все нормально в цьому плані. Одне щоб покращила це проживання трішки далеко від роботи йти десь 25 хвилин.yes

Поехал на работу в чехию

Борис Борис 11 ноября, 2020 год
Поехал на работу в Чехию, в итоги получил проблемы с пересечением граници но потом предложили другую работу в Польшу на харошую зарплату и за им спасибо
Достоинства:
  1. Предоставили работу
Недостатки:
  1. Проблемы с дорогой

Не владеют информацией о работе куда отправляют

Наталья Наталья 11 ноября, 2020 год
Купила вакансию у имекс компани за 150 евро.
По итогу описание вакансии ничем не совпадало с тем как происходит работа:начиная от графика и до зарплаты(она в 2 раза меньше чем обещают!) .
При каких то проблемах -не отвечают,вопросы не решаются!
Достоинства:
  1. На работу отправили
Недостатки:
  1. Не владеют информацией о вакансии, маленькая зп
Imex Company Ответ представителя Imex Company 18 ноября, 2020 год
Доброго дня Наталя! Для вирішення Вашого питання просимо Вас, надати Ваші дані –Прізвище та ім’я, та дату виїзду до праці оскільки на дану вакансію з таким іменем у нас не було зареєстровано клієнта. Якщо у Вас виникли проблеми на праці чи з координатором або Ви потрапили на працю і умови не такі, як ми з Вами узгодили тоді напишіть своєму менеджеру або на інший номер вайберу, який вказаний на сайті. Просимо нас вчасно ставити до відома. Ми не можемо щось вирішити не знаючи, про Вашу ситуацію. Виходьте на зв'язок зі своїм менеджером. Дякую!

Опыт работы от Имекс компани

Марина Марина 11 ноября, 2020 год
Искала работу в Европе.....наткнулась на компанию имекс компани:
Все красиво рассказали, хорошая зп,условия труда...в общем я выбрала вакансию и поехала....
Вакансия стоила 150 евро +250 евро дорога (с Львова в Чехию-вообще это дорого!).
Искала работу в Европе.....наткнулась на компанию имекс компани:

Мне обещали 6 дней работы по 12 часов в неделю (это 264-288 часов) по 105 крон в час, то есть зп должна была быть от 1000 евро. Первую неделю на заводе Мидела (куда я попала) предлагали работать по 16 часов, а потом....больше 8 часов работать не дают(соответственно зп по факту 600-700 евро в месяц). При этом из зп высчитывали за общежитие, в котором вас возможно как и меня поселят с соседом алкашом,который обрыгает пол блока и всем будем без разницы,вас не переселят!
Руководство завода -хамы. Если будут проблемы с транспортом (имекс компани обещало бесплатный проезд) то не удивляйтесь что вам предложат скинуться и нанять водителя!

Вообщем я больше через них ни ногой.
Imex Company Ответ представителя Imex Company 18 ноября, 2020 год
Доброго дня! По перше, просимо Вас, надати Ваші дані –Прізвище та ім’я, та дату виїзду до праці оскільки на дану вакансію з таким іменем у нас не було клієнта. Щодо вартості дороги, то дійсно вона коштувала 250 євро, але їх вираховують із заробітної плати і виїзди вже були організовані «наймати водія і скидатися йому» -не потрібно, але якщо водій у Вас вимагав кошти відразу потрібно було нас повідомити—хоча ми не спостерігали таких випадків. Це навіть можна уточнити у інших працівників, які там працюють. На рахунок хто буде сусідом по проживанню тут ніхто не може гарантувати, яка людина приїде працювати. Все залежить від нас самих від культури і поведінки. Можна їхати в поїзді і теж з такими сусідами від цього абсолютно ніхто не застрахований. Щодо годин враховуючи те яка зараз ситуація в світі то кількість годин можу бути коли 8 , а коли і по 12 залежить від кількості замовлень та обсягу робіт на виробництві. За кожним з клієнтів закріплено менеджера і якщо виникали питання з керівництвом чи координаторами на праці потрібно було повідомити нам, оскільки ми не можемо знати всіх нюансів, які у Вас виникли. Просимо Вас зв’язатись із своїм менеджером, для вияснення обставин.

То все добре було

Леся Леся 27 октября, 2020 год
Я Леся то є зі Львова. Їздила з мамою від них на поміч кухенну в Польщу в Ополе до корчми то праця була файна. Наразі робимо від них знову документи тільки на Чехію, працюють то добре
Достоинства:
  1. Як казали так і було на праці

Компания порядок

Артем Артем 29 сентября, 2020 год
Только приехал с Чехии, ездил по Био... Можно работать с ними ребята не обманывают...ато кругом одна п...дарасня

Документы в польшу

Лида Лида 23 сентября, 2020 год
Компания Имекс Компани помогла сделать мне приглашение в польшу за короткое время. Я очень хотела поехать работать именно в польшу за короткий срок. Ребята молодцы, сделали все как обещали. Меньше чем за месяц я уже работала швеей на фабрике в Щецине
Работа за границей
OTTO Work Force Украина