Ikorka.co.ua отзывы

Икра типа красная

Oksana Oksana 28 декабря, 2020 год
Икра подделка, мошенники, когда дозвонилась предъявить претензии, это не мы, это под нас косят, имитация икры.

Никому не рекомендую

Гость Гость 24 июня, 2020 год
на первом фото вы можете увидеть их « настоящую икру»
На втором фото слабосоленый лосось, кот , липкий, с пятнами зеленого оттенка и просто рассыпается , а не режется . За это все я заплатилавсе
Достоинства:
  1. Нетк
Недостатки:
  1. Все перечислила, икорка.со.ua переводняк денег, не ведитесь

Червона ікра ikorka.co.ua

Гость Гость 23 апреля, 2020 год

Ikorka.co.ua - Червона ікра ikorka.co.ua Ikorka.co.ua - Червона ікра ikorka.co.ua

Ikorka.co.ua купив на даному сайті ікру, ще є маса оголошень на ОЛХ, по телефону +380 68 513 3733 запевнила жінка, що ікра справжня 2020 року, збирається на українських фермах, тому і така низька ціна 800 грн. За 2 банки по 0.5 кг червоної і в подарунок 0.5 кг чорної (за чорну впринципі не надіявся на справжню але за червону якась частина мене повірила, тому і замовив))) короче на новій пошті не провірив, поспішав, в результаті чорна банка розбита новою поштою красна ціла але їсти її не можливо, жахлива жилатинова підробка, хоча в кипяткові не розчиняється і нібито є глазок зародиша.
Відгуків в інтернеті не було тому і повівся на ціну, тому і пишу перший в житті відгук.
Категорично не рекомендую замовляти, якщо звісно не плануєте викинути 800 грн + 120 грн доставка в смітник! Ikorka.co.ua - Червона ікра ikorka.co.ua
Достоинства:
  1. Не має
Недостатки:
  1. Підробка, не рекомендую

Икра красная
topikra.fun