iHappy-store.com интернет-магазин отзывы клиентов

iHappy-store.com интернет-магазин отзывы клиентов

Кошмар!!!!!

Олеся Отзыв написан 14 часов 58 мин назад
Люди, тікайте від цього магазину. Це аферисти, які продають китайський хлам. В них оригінальні коробки, а всередині не зрозуміло що. Мені прийшла коробка вже у вскритому вигляді. Ці козли грошей не повертають, морозяться. Це таке гниле бидло, яке дурить людей. Не ведіться на цих сук. Це паскуди, які торгують гівном, вибачте за слова. Але мене коробить від цих покидьків. Не...  Читать отзыв Люди, тікайте від цього магазину. Це аферисти, які продають китайський хлам. В них оригінальні коробки, а всередині не зрозуміло що. Мені прийшла коробка вже у вскритому вигляді. Ці козли грошей не повертають, морозяться. Це таке гниле бидло, яке дурить людей. Не ведіться на цих сук. Це паскуди, які торгують гівном, вибачте за слова. Але мене коробить від цих покидьків. Не ведіться, не замовляйте. Мій номер телефону: 0674635707, я в них замовляла, пришлю вам фото айфону, який вони мені вислали.Не ведіться, побережіть свої кошти. Хай су*и на ліки беруть собі і своїм дітям. Гниди.
Достоинства:
  1. Немає ніяких.
Недостатки:
  1. Товар китайський
  2. Вскритому коробки з під телефонів
  3. Гроші не повертають.
  4. Все - мінуси

Не вагаючись купляти!

Гость Отзыв написан понедельник, 18 февраля
Довго вагався чи брати телефон саме тут, і можу сказати що не розчарувався, все прийшло запаковане новеньке, дуже задоволений! Реально все чітко, можна замовляти і не вагатись! Довго вагався чи брати телефон саме тут, і можу сказати що не розчарувався, все прийшло запаковане новеньке, дуже задоволений! Реально все чітко, можна замовляти і не вагатись!

Дякую

Гость Отзыв написан суббота, 16 февраля
Реально хороший магазин, все на вищому рівні, не перший раз беру тут телефон собі, дружині!
Кому кому їм довіряти можна!
Дякую за хороші ціни!
Кому кому їм довіряти можна!
Дякую за хороші ціни!

Лучший магазин

Гость Отзыв написан вторник, 12 февраля
Долго искал телефон, попадал на безответственных продавцов. Либо не отправляли либо меняли условия сделки. Из-за этих магазинов потерял доверие.
Но этот магазин, лучший. Мало того, что отправили заказ в оговоренные сроки, так и за наложенный платеж не брали предоплату. Желаю Успехов в торговле и побольше довольных клиентов и кучу положительных отзывов, обязательно вернусь сюда за покупками!

Можна купляти)

Гость Отзыв написан понедельник, 11 февраля
Придбали телефони в цьому магазині 2 міс. назад, телефони хороші, в гарному стані, нічого поганого сказати не можу.
Можна купляти тут)
Можна купляти тут)

Радий покупкою)

Гость Отзыв написан пятница, 8 февраля
Тільки вчора забрала телефон який замовила тут, кинула передоплату за телефон 400 грв так як замовляв дорогий телефон, телефон прийшов реально запакований, а сам телефон в плівках!
Коротко кажучи радий покупкою)
Коротко кажучи радий покупкою)

Магазин надійний

Гость Отзыв написан четверг, 7 февраля
Напишу коротко, беру тут вже 2 телефон собі, і ні разу не пожалів що беру саме тут, телефони літають, по стану там ідеал, ну і обслуговування на вищому рівні)
Можна не боятись, магазин надійний!
Можна не боятись, магазин надійний!

Можна рекомендувати всім

Гость Отзыв написан среда, 6 февраля
Не думав що колись буду лишати відгуки про магазин з телефонами, але думаю щоб люди не боялись тому лиши свою думку!
Телефон приїхав новенький без жодних проблем, телефон оригінал то я точно впевнений (провірив на офіційному сайті), телефон працює швидко без жодного лагу, екран просто СУПЕР, в цілому я задоволений на всі 100000%!
Магазин можна рекомендувати всім)!
Магазин можна рекомендувати всім)!

Переповнюють емоції

Гость Отзыв написан вторник, 5 февраля
Дуже задоволений телефоном який придбав в цьому магазині, ще за таку ціну)
Якби не цей магазин максимум що купив то БУ в більш менш стані за такі гроші а тут приїхав запакований і весь в плівках)
Радуюсь як мала дитина, емоції переповнюють)
Дуже задоволений телефоном який придбав в цьому магазині, ще за таку ціну)
Радуюсь як мала дитина, емоції переповнюють)

Низька ємність батареї в новому телефоні

Viktoria Отзыв написан вторник, 5 февраля
Придбала телефон на цьому сайті, покористувалася 5-6 днів не розуміла чому так
бистро сідає батарея, зайшла в настройки акумулятора, а там де максимальна ємність батареї 81%....як таке може бути???
Придбала телефон на цьому сайті, покористувалася 5-6 днів не розуміла чому так

iPhone

Гость Отзыв написан понедельник, 4 февраля
Довго думав про покупку айфона, так як перед тим все життя користувався андроїдом, переживав що не підійде, але в цей телефон реально класний, інтерфейс, камера, швидкість роботи)
В загальному не пожалів!
А за цей магазин, то дешевше я не найшов, а шукав я довго, ну і гарантія 1 рік підкупила)
В загальному не пожалів!

Дякую за хороший телефон

Гость Отзыв написан суббота, 2 февраля
Хороший магазин а ще кращий телефон, батарея 100% весь в плівках, емоції не описати)
Дуже вам дякую за таку роботу!!!
Дуже вам дякую за таку роботу!!!

Обирав магазин)

Гость Отзыв написан пятница, 1 февраля
Обирав магазин дуже довго, дуже багато не чесних продавців, ну про цей магазин такого сказати не можу, і ніяких передоплат, можна провірити на пошті, і обслуговування на рівні)
Дуже вам дякую)
Дуже вам дякую)

Хороші ціни)

Гость Отзыв написан четверг, 31 января
Дуже хороші ціни, в Україні дешевше точно нема, просто супер, купляв жінці тут телефон радості немає меж) Дуже хороші ціни, в Україні дешевше точно нема, просто супер, купляв жінці тут телефон радості немає меж)

Оригінал!!

Гость Отзыв написан среда, 30 января
Я провіряв як міг, і можу сказати точно що телефони оригінальні, всьо всюди збігається, телефон дуже шустро працює Apple як завжди на рівні, цей магазин можу порадити всім) Я провіряв як міг, і можу сказати точно що телефони оригінальні, всьо всюди збігається, телефон дуже шустро працює Apple як завжди на рівні, цей магазин можу порадити всім)

Можу ручатись)

Гость Отзыв написан вторник, 29 января
Купляв сестрі на подарок в цьому магазині, телефоном була дуже задоволена, то що він оригінал сумнівів немає взагалі, в телефоні все літає, якість на висоті, за цей магазин можу ручатись) Купляв сестрі на подарок в цьому магазині, телефоном була дуже задоволена, то що він оригінал сумнівів немає взагалі, в телефоні все літає, якість на висоті, за цей магазин можу ручатись)

Фан

Гость Отзыв написан вторник, 29 января
Я міняю телефони кожних 2-3 міс, багато де купляв, нові і вживані, но саме цей магазин мене порадував)
+ вирішили мою проблему по гарантії, тепер купляти буду завжди в них)
Я ваш постіцний клієнт)
+ вирішили мою проблему по гарантії, тепер купляти буду завжди в них)
Я ваш постіцний клієнт)

Good!

Гость Отзыв написан понедельник, 28 января
Забрав телефон, дуже переживав так як читав дуже багато як людей обманюють з iPhone, але тут фірма працює чисто на клієнта, передоплати не потрібно, перед оплатою можна перевірити телефон, реально все на рівні, рекомендую до покупки) Забрав телефон, дуже переживав так як читав дуже багато як людей обманюють з iPhone, але тут фірма працює чисто на клієнта, передоплати не потрібно, перед оплатою можна перевірити телефон, реально все на рівні, рекомендую до покупки)

Парший раз

Гость Отзыв написан понедельник, 28 января
Перед тим ще ніколи не купляв телефони в інтернеті, переживав що б не підсуноли щось не то, на пошті провіряв його дуже довго як не крути це не маленькі гроші, і всерівно ще цей тиждень з нього здуваю пелинки і провіряю його як можливо!
Чесно радий що звернувся саме до цього магазину)
Чесно радий що звернувся саме до цього магазину)

Високий рівень

Гость Отзыв написан воскресенье, 27 января
Дуже радий що вибрав саме цей магазин, менеджери терпеливі так як я не дуже розбираюсь в телефонах потрібно було все перепитати, якщо за сам телефон то скажу одне новенький, батарея тримає 2 дні, реально задоволений всім!
Не вагайтесь і не переживайте якість на високому рівні!
Не вагайтесь і не переживайте якість на високому рівні!

Спасибо

Гость Отзыв написан суббота, 26 января
Спасибо. очень доволен, что выбрал ваш магазин. цены просто отличные.продавец хороший и вежливый, все мне рассказал по характеристикам.Телефон качественный. Вы молодцы! я буду и дальше с вами сотрудничать! Спасибо. очень доволен, что выбрал ваш магазин. цены просто отличные.продавец хороший и вежливый, все мне рассказал по характеристикам.Телефон качественный. Вы молодцы! я буду и дальше с вами сотрудничать!

Хороший магазин

Гость Отзыв написан пятница, 25 января
Довго шукав де придбати телефон, довго вагався шо ж вибрати найшов цей магазин і дуже здивувався цінами, і зважився зробити саме тут замовлення, і знаєте не пожалів, телефон реально хороший провірив на офіційному сайті apple, так що хто хоче оригінальний iPhone сміло можете тут замовляти)

iPhone 8 дуже класний апарат якщо хтось думає за покупку саме цього телефона сміло купляйте)

iPhone 7

Гость Отзыв написан пятница, 25 января
- большой выбор моделей, оптимальные по цене
- сотрудники порядочные, в телефонах разбираются. Цены очень даже привлекательные.
Сотрудник помог с выбором, все по делу ничего лишнего. Вопросов не возникло, магазин рекомендую.
- большой выбор моделей, оптимальные по цене

Приличный магазин

Гость Отзыв написан четверг, 24 января
Приличный магазин, вежливые консультанты. Хорошие удобоваримые цены, особенно с учетом скидок, и актуальный ассортимент. Себе покупила полгода назад iPhone 7, смартфон отличного качества, исправно работает и нареканий не вызывает. Нынче решила и мужу к юбилею подарок сделать, купила iPhone 7 Plus на новогодней распродаже. Бонусом получила чехол. Приятно:-) Приличный магазин, вежливые консультанты. Хорошие удобоваримые цены, особенно с учетом скидок, и актуальный ассортимент. Себе покупила полгода назад iPhone 7, смартфон отличного качества, исправно работает и нареканий не вызывает. Нынче решила и мужу к юбилею подарок сделать, купила iPhone 7 Plus на новогодней распродаже. Бонусом получила чехол. Приятно:-)

Хороший сервис

Гость Отзыв написан четверг, 24 января
Доброго времени суток всем посетителям сайта! Хочется оставить отзыв данному магазину. Очень уж меня порадовал сервис, а я как любой человек хороший сервис очень люблю и уважаю!
Обратился к ним за телефоном Айфон X, понравилась уж очень их цена. Заказал на сайте, перезвонили через 20 мин все записали и привезли. Моделью я остался очень доволен. Все таки apple это качество...  Читать отзыв
Обратился к ним за телефоном Айфон X, понравилась уж очень их цена. Заказал на сайте, перезвонили через 20 мин все записали и привезли. Моделью я остался очень доволен. Все таки apple это качество на века!

Цена вполне адекватная!!

Гость Отзыв написан среда, 23 января
Решил порадовать себя айфоном, так как никогда у меня его не было, а тут появилась возможность купить к НГ. И выбрал семёрку, конечно, так как знал характеристики, держал в руках аппарат. Консультант по телефону мне всё объяснил, помог определиться с выбором, ну и оформили доставку . Договорился о том, что приедет на следующий день. Получилось так, что у меня было...  Читать отзыв Решил порадовать себя айфоном, так как никогда у меня его не было, а тут появилась возможность купить к НГ. И выбрал семёрку, конечно, так как знал характеристики, держал в руках аппарат. Консультант по телефону мне всё объяснил, помог определиться с выбором, ну и оформили доставку . Договорился о том, что приедет на следующий день. Получилось так, что у меня было достаточно времени проверить айфон, проблем с активацией вообще не возникло. Сразу всё сделал. Ну и цена вполне адекватная, что больше всего порадовало, потому что у меня бюджет был ограничен, но вписался в него при покупке)

Планировал

Гость Отзыв написан среда, 23 января
Планировал поменять свой старенький айфон 5s на новенький уже давно. Поводом это сделать послужила новость о данном магазине, где цены на айфоны были значительно дешевле рыночных цен. Вот я и решил купить там айфон. Заказал я короче айфон 7 серии, так как внешне мне он очень понравился. Оплачивал за айфон я уже после того, как мне привёзли его. Всё проверил,...  Читать отзыв Планировал поменять свой старенький айфон 5s на новенький уже давно. Поводом это сделать послужила новость о данном магазине, где цены на айфоны были значительно дешевле рыночных цен. Вот я и решил купить там айфон. Заказал я короче айфон 7 серии, так как внешне мне он очень понравился. Оплачивал за айфон я уже после того, как мне привёзли его. Всё проверил, оригинал!

Только узнала

Гость Отзыв написан вторник, 22 января
Только вчера я узнала о данном магазине и сразу же купила в тот же день айфон 7 plus по акции. Вот сегодня утром мне его доставили, качество оригинальное, у меня претензий нет. Большое спасибо.. Только вчера я узнала о данном магазине и сразу же купила в тот же день айфон 7 plus по акции. Вот сегодня утром мне его доставили, качество оригинальное, у меня претензий нет. Большое спасибо..

Клас

Гость Отзыв написан вторник, 22 января
Телефон брав собі і дружині, дуже переживав так як перший раз купляв в інтернеті, і був приємно здивований, телефони після купівлі десь години оглядав був дуже приємно здивований без жодоної царапини, працюють вже більше міс. і ніяких проблем нема, літають, дякую магазину!!!!!!! Телефон брав собі і дружині, дуже переживав так як перший раз купляв в інтернеті, і був приємно здивований, телефони після купівлі десь години оглядав був дуже приємно здивований без жодоної царапини, працюють вже більше міс. і ніяких проблем нема, літають, дякую магазину!!!!!!!
Достоинства:
  1. Ціна,якість товару
Недостатки:
  1. нема

!!!

Гость Отзыв написан понедельник, 21 января
Я в цьому магазині на стільки довго купляю телефони, що можу сміло сказати що всі телефони оригінал і ніяких проблем з ними не може бути, якщо люди не дотримуються гарантійних умов як знизу чим вам може помогти магазин? є якісь правила яких треба дотримуватись, я б цього не писав якби не знав цей магазин а потім через таких людей...  Читать отзыв Я в цьому магазині на стільки довго купляю телефони, що можу сміло сказати що всі телефони оригінал і ніяких проблем з ними не може бути, якщо люди не дотримуються гарантійних умов як знизу чим вам може помогти магазин? є якісь правила яких треба дотримуватись, я б цього не писав якби не знав цей магазин а потім через таких людей втрачається репутація!!!
Сміло можете купляти в цьому магазині і ніяких проблем не буде!!
І бережіть ваші девайси
Достоинства:
  1. Ціна, доставка,якість,професіоналізм менеджерів, швидке реагування на проблему
Недостатки:
  1. Їх просто немає

Техника

Apple Way интернет-магазин