ihappy-discount

38 отзывов / 3 416 просмотров
ihappy-discount

Чудова якість

Гость Гость 2 ноября, 2020 год
Магазин чудовий,рік назад купувала 7,повністю задоволена.Хотіла подивитись асортимент,але ніяк не можу знайти їх сайт.Якщо хтось знає,то повідомте будь ласка!

Чудовий заклад

Анна Анна 21 октября, 2020 год
Чудовий заклад, тут широкий асортимент товарів, ціни значно дешевші, ніж в інших магазинах. Дуже ввічливий та компетентний персонал.

Телефони справні

Женя Женя 5 октября, 2020 год
Купувала айфон ХР ,дуже страшно було купувати , начиталась відгуків про те що телефони не якісні.На свій страх і ризик замовила , нормальний телефон,працює добре є гарантія від магазину)

суперр магаз

Артур Артур 24 сентября, 2020 год
Магазин супер . Не перший рік є клієнтом .Вся сім‘я користується технікою з цього магазину та обслуговується тут,завжди приємні знижки)

Задоволена на всі 1000%

Рита Рита 16 сентября, 2020 год
Телефони дійсно гарно працюють,замовляю вже не перший раз.Сміливо рекомендую .В магазині постійно діють знижки та дають подарунки)

Вибір великий

Ірина Ірина 9 сентября, 2020 год
На днях натрапила на рекламу цього магазину,якраз була в пошуку телефона.Ціни низькі,ввічливий персонал,дівчинка допомогла оформити кредит,все пояснила.Дякую)

Все сподобалось

ірина ірина 17 августа, 2020 год
Щиро рекомендую даний магазин,відправка дуже швидка,дівчина яка сидить за телефоном допомогла з вибором та все чітко пояснила.

Рекомендую

Ден Ден 31 июля, 2020 год
Мне понравился магазин, ассортимент очень большой, цены приятные.
Ни разу меня не подвели, спасибо!

Буду теперь только у вас покупать!

Евгения Евгения 29 июля, 2020 год
Здесь работают настоящие профи, обязательно вернусь еще за покупками. Доставка для меня была очень быстрая, на следующий день мой заказ привезли. благодарю!

Замовила 8+

Настя Настя 20 июля, 2020 год
У магазині замовила 8+,все працює. Дякую за телефон. Забрала при зустрічі у них в місті, продавець допоміг включити та активувати.Багато вам продаж!

Отличный магазин

Дима Дима 14 июля, 2020 год
В целом, очень доволен полученным сервисом. Заказ обработан и доставлен без каких-либо задержек. Все четко - менеджер сразу подтвердил заказ

Всё класно

Андрей Андрей 8 июля, 2020 год
Смартфон XR- лучший ,на мой взгляд ,из линейки.
Батарея действительно долго держит заряд.
Динамики очень громкие! Камера топ.Функция "портрет" вообще шикарна.
Телефон очень шустрый ,не лагает.

айфон 7+128 рожеве золото

Юля Юля 4 июля, 2020 год
Телефоном задоволена,на пошті оглянула -оплатила. Користуюсь вже пару днів,все добре,дуже подобається портретний режим.

крута камера у 8+

Аліна Аліна 30 июня, 2020 год
Дякую за модний девайс)))))))))
чесних продавців дуже мало,тішить що натрапила саме на ВАШ магазин)замовила 8+,телефон робить дуже круті знімки,заради цього його купувала)з часом замовлю новішу модель)

Задоволена сервісом)

Іра Іра 24 июня, 2020 год
Замовила у магазині айфон 8+, призначили зустріч у Львові ,допомогли активувати ,зі всім розібратись! Щаслива,користуюсь місяць,поки проблем немає!

можна сміливо замовляти)

марія марія 22 июня, 2020 год
Дякую айхепі за телефон мрії!)))давно хотіла новий смартфон,натрапила на ваш магазин,ціна приємна ,думала що є якийсь подвог,але ні,відправили наложкою,дозволили розпакувати на відділенні нової пошти,дали гарантію на рік часу,і попередили що протягом 14 днів можна повернути або обміняти на ішний ,якщо є якісь недоліки)
Був єдиний мінус,навушники(((((
але і це магазин замінив безкоштовно))))

Все влаштовує!

Іван Іван 18 июня, 2020 год
Купив у них модель Х і дуже задоволений,єдиний мінус який був ,так це не робочі навушники ,але менеджер відразу замінив на нові.Відправили в той же день ,наложкою,я зазвичай передоплату надсилаю,але прочитав сумнівний відгук і не наважився.Зараз сміливо рекомендую магазин.

Лохатрон!!!

Галина Галина 16 июня, 2020 год
Не знаю, кто пишет эти хвалебные отзывы. Наверное сами аферисты этого сайта. Телефоны не восстановленные, как они говорят, а б/у. Поцарапанные, с замененным стеклом. Заряд батареи не 100%, как они рассказывают, а гораздо меньше. Высылают липовую гарантию, печать без кода, реквизитов, кто выписал гарантию- нет. Посылка приходит от частного лица, а не магазина. Нарушений куча.
Никогда не писала отзывов,... Читать отзыв
Никогда не писала отзывов, всегда попадала на добросовестных продавцов. А сейчас хочу всех предупредить : не ведитесь. Б/у телефон можно купить дешевле, чем у них. Еще одно предупреждение: номера телефонов на сайте постоянно меняются, что тоже показывает на шарлатанов. Очень поздно заметила. Будьте внимательны и осторожны.

Очень доволен.

Валентин Валентин 15 июня, 2020 год
Взял себе Iphonе 7 месяц назад и до сих пор хожу довольный. В основном у него только сильные стороны .В коплекте к телефону пришло зарядное устройство ,наушники и скрепка для лотка сим.
Заряда батареи мне хватает на сутки.

Красивый дизайн

Марта Марта 11 июня, 2020 год
Айфон 8 очень красивый смартфон ,не лагает ,не тормозит. Камера впечетляет ,понравился также портретный режим.Советую к выбору.
Мобильные телефоны
Компания "GSM-Харьков"