iCoola - ремонт iPhone та продаж Apple отзывы клиентов

iCoola - ремонт iPhone та продаж Apple отзывы клиентов
iCoola - ремонт iPhone та продаж Apple
5.0 5
3 отзыва / 93 просмотра
Результаты отзывов

Чудовий сервісний центр по ремонту iPhone

Олена Олена 22 часа 19 мин назад
Виникла проблема з моїм айфон 8, він перестав включатись. Знайшли їх по картах та занесла до них у сервісний центр телефон на ремонт. Сказали, що спочатку проведуть діагностику і після цього приступлять до виконання роботи по ремонту, попередньо погодивши зі мною суму ремонту. Мені це дуже сподобалось, що попереджають, а не в кінці малюють суму з неба. Роботу виконали швидко... Читать отзыв Виникла проблема з моїм айфон 8, він перестав включатись. Знайшли їх по картах та занесла до них у сервісний центр телефон на ремонт. Сказали, що спочатку проведуть діагностику і після цього приступлять до виконання роботи по ремонту, попередньо погодивши зі мною суму ремонту. Мені це дуже сподобалось, що попереджають, а не в кінці малюють суму з неба. Роботу виконали швидко та якісно, я не дуже зрозуміла в чому була проблема, але тепер телефон працює ідеально. Дякую!
Достоинства:
  1. Швидкий ремонт
  2. Доступні ціни
  3. Гарантія на виконану роботу

Купував тут iPhone XR

Ігор Прохоров Ігор Прохоров 28 мая, 2020 год
Купував тут айфон XR - прекрасний оригінальний пристрій, який працює без жодних глюків. До речі в них на сайті https://icoola.ua/ дуже низькі ціни, це трохи викликає підозру, до того ж ще й річна гарантія безкоштовна, але купивши пристрій був в шоці, трішки потертості на корпусі але це бу техніка, мене попереджали. Все супер, дуже задоволений якістю, бо класних онлайн магазинів... Читать отзыв Купував тут айфон XR - прекрасний оригінальний пристрій, який працює без жодних глюків. До речі в них на сайті https://icoola.ua/ дуже низькі ціни, це трохи викликає підозру, до того ж ще й річна гарантія безкоштовна, але купивши пристрій був в шоці, трішки потертості на корпусі але це бу техніка, мене попереджали. Все супер, дуже задоволений якістю, бо класних онлайн магазинів Apple в Україні дуже мало...
Достоинства:
  1. якість, ціна, відношення до клієнтів, безкоштовна гарантія,

Якісний сервісний центр по ремонту Айфонів

Максим К. Максим К. 28 мая, 2020 год
Ремонтував у них свій Apple iPhone 8 Plus. Мав проблему при зарядці пристрою, він дуже довго заряджався. Почав шукати ремонти телефонів та наткнувся на цю компанію, зателефонував. Менеджер одразу по телефону розповів у чому може бути проблема при таких дефектах і назвав приблизну ціну ремонту. Я погодився на ремонт та відніс їм телефон, в той самий день мені перетелефонували і... Читать отзыв Ремонтував у них свій Apple iPhone 8 Plus. Мав проблему при зарядці пристрою, він дуже довго заряджався. Почав шукати ремонти телефонів та наткнувся на цю компанію, зателефонував. Менеджер одразу по телефону розповів у чому може бути проблема при таких дефектах і назвав приблизну ціну ремонту. Я погодився на ремонт та відніс їм телефон, в той самий день мені перетелефонували і сказали, що айфон зремонтований. Дуже вдячний за оперативну роботу. Телефоном після ремонту користуюсь тиждень, дефект більше себе не проявляв і iPhone працює чудово. Всім рекомендую звертатись!

iCoola - ремонт iPhone та продаж Apple - Якісний сервісний центр по ремонту Айфонів
Достоинства:
  1. Адекватні ціни
  2. Привітний менеджер
  3. Оперативність ремонту
Недостатки:
  1. Немає
iCoola - ремонт iPhone та продаж Apple
iCoola - ремонт iPhone та продаж Apple
Рейтинг 5 из 5 на основании 3 отзывов

Сервисные центры
Ромсат-сервис
Ромсат-сервис

Рейтинг: 4.1
146 отзывов
Сервисный центр «F1Center»
Сервисный центр «F1Center»

Рейтинг: 4.7
413 отзывов
МастерФон
МастерФон

Рейтинг: 4.7
434 отзыва
СЕРВИС №1
СЕРВИС №1

Рейтинг: 2.8
72 отзыва
"Робим Гуд" Сервисный центр
"Робим Гуд" Сервисный центр

Рейтинг: 3.9
334 отзыва
Экстра Сервис Фокстрот
Экстра Сервис Фокстрот

Рейтинг: 1.6
165 отзывов
ІТ-Експерт Сервіс (41661123)
ІТ-Експерт Сервіс (41661123)

Рейтинг: 1.2
456 отзывов
Сервисный центр Ай-Яй-Яй
Сервисный центр Ай-Яй-Яй

Рейтинг: 4.8
268 отзывов
Сервисная компания «Технари»
Сервисная компания «Технари»

Рейтинг: 1.6
168 отзывов
Сервисный центр «КРОК ТТЦ»
Сервисный центр «КРОК ТТЦ»

Рейтинг: 2.6
234 отзыва


Продолжая посещение, вы соглашаетесь на использование файлов cookie и Политикой конфиденциальности
Принимаю