icom.net.ua

8 отзывов / 753 просмотра
icom.net.ua

Покупка МФУ

Ден Ден вторник, 23 февраля
Купил мфу, заодно получил скидку на заправку картриджа. Заправка в том же месте- удобно! Кстати это моя вторая покупка техники в icomnet.

Собирал ПК под заказ

Александр Александр вторник, 23 февраля
Собирал ПК под заказ, сегодня заказал - завтра забрал! На все комплектующие цена была ниже чем у других магазинах, кроме водяного кулера на проц. В целом рабой доволен полностью. Кстати- гарантию дали на каждую комплектующую отдельно, а не на ввесь комп в сборе- что есть очень удобно!

Купила кастрюлю к мультиварке REDMOND RB-C602

Карина Карина вторник, 23 февраля
Купила кастрюлю к мультиварке.
В этом магазине делаю покупку не в первый раз, как всегда качество и обслуживание на высоте!!! Отдельное спасибо за скорость сборки и отправки.
Достоинства:
  1. Цены, приятное обслуживание, быстрота отправки

Гарантійний ремонт

Антон Антон вторник, 23 февраля
Здавав в ремонт відеокарту- на протязі 12 днів все було відремонтовано. Читаю відгуки не задоволених людей - можливо у вас не гарантійні випадки? Бачу диск з актом від сервісу.
Достоинства:
  1. Привітний персонал
  2. Відремонтовано в строк

Можно смело доверять!

Сергей М. Сергей М. вторник, 23 февраля
Покупал телевизор -цена, товар, доставка на следующий день даже раньше чем оговорили - все супер! Вежливый персонал- не маловажный критерий.
Достоинства:
  1. Цена
  2. Доставка
  3. Наличие товара
  4. Сервис

Рекомендую!

Євген Євген вторник, 23 февраля
Хороший інтернет магазин. Замовляв уже не однократно - привозили все в оговорені терміни! Також був і сервісний випадок. Навіть не питали оригінал документів, достатньо було скинути на вайбер копію. Замінили товар через 10 днів на новий. Зауважень ніяких до сервісу.

Продали повреждённый диск

Максим Максим 22 января, 2021 год
Продали ударенный диск. Возможно зная об этом. Повреждение невозможно было заметить через тёмный антистатический пакет. Естественно получил отказ от гарантийного обслуживания. Теперь ни денег, ни диска. Категорически не рекомендую данный магазин!

Не ремонтують гарантійний товар

Гость Гость 30 ноября, 2019 год
Інтернет-магазином ICOM продаєте неякісний товар, а їхні дешеві ціни зумовлені тим що ГАРАНТІЯ на товари НЕ ПРАЦЮЄ. 9 вересня придбали комп’ютерну мишку Logitech 603, через півтора місяці коліщатко вийшло зі строю . У жовтні звернулися до сервісного центру, на що нам відповіли, що ці папірці які нам виписали не дають права на... Читать отзыв Інтернет-магазином ICOM продаєте неякісний товар, а їхні дешеві ціни зумовлені тим що ГАРАНТІЯ на товари НЕ ПРАЦЮЄ. 9 вересня придбали комп’ютерну мишку Logitech 603, через півтора місяці коліщатко вийшло зі строю . У жовтні звернулися до сервісного центру, на що нам відповіли, що ці папірці які нам виписали не дають права на гарантійний ремонт. Гарантія має бути виписана на офіційному синьому бланку. Ми звернулися до магазину, вони оглянули товар (що товар не пошкоджений) і сказали що вони самі відправлять до сервісного центру. Через три тижні я вже сама зателефонувала і мені відповіли що товар буцімто весь подряпаний, зі сколами, що можливо покусав собака ( якого у нас немає) і гарантійному ремонту не підлягає.
ЯК ТАК СТАЛОСЯ що передавали новий товар і мені виписали відповідний папірець на це, а в заключенні ось така АХІНЕЯ яка не відповідає дійсності????
А сталося ось що, вони самі спотворили нам товар( царапали, терли, вминали і взагалі зробили скол в твердій пластмасі) і це все щоб НЕ ПІДЛЯГАВ гарантійному ремонту. Ось такий цинізм від магазину ICOM… Дівчина менеджер з гарною українською вимовою безсоромно дивлячись у вічі повертала нам товар, НАЧЕ ТАК УСЕ Й БУЛО!
Гарантія на товари не працює!!!. НЕ РЕКОМЕНДУЮ працювати з інтернет-магазином ICOM.!!!
Магазин "Сади Буковини"
Магазин "Сади Буковини"