I-land.net.ua отзывы клиентов

I-land.net.ua отзывы клиентов
4 отзыва / 523 просмотра

Конкурентам

предсиавник магазину Тарас Отзыв написан 24 января, 2019 год
Конкурентам прохання не писати негативних відгуків про наш магазин. Якщо ви дійсно купляли товар в нашому магазині і вам шось не сподобалось то зателефонуйте і розкажіть ситуаці , яка з вами трапилась . Конкурентам прохання не писати негативних відгуків про наш магазин. Якщо ви дійсно купляли товар в нашому магазині і вам шось не сподобалось то зателефонуйте і розкажіть ситуаці , яка з вами трапилась .

Позитивно

Гость Отзыв написан 24 января, 2019 год
Замовила тиждень назад .На шахраїв ніяких не попадала)))як бачу знизу хтось вказав
Телефон оригінальний
Був запакований
Але плівка трішки привідкрита була
Телефон оригінальний
Був запакований
Але плівка трішки привідкрита була

Сподобався магазин

Григорій Отзыв написан 24 января, 2019 год
Заказав iphone XS 64 гб новою поштою в Рівне , все прийшло як обіцяли. Дуже ввідчивий продавець , гарно все розказав . Заказав iphone XS 64 гб новою поштою в Рівне , все прийшло як обіцяли. Дуже ввідчивий продавець , гарно все розказав .

Развод и кидалово!!!

Гость Отзыв написан 23 января, 2019 год
Ни в коем случае не покупайте в этом магазине! Это кидалово. Во Львове уже не первый год работают, только раньше сайт назывался appleland.com.ua
Продавец Иванец Андрей Игоревич- разводила
Продавец Иванец Андрей Игоревич- разводила