@instagram.com/karina_shop_k_ отзывы клиентов

@instagram.com/karina_shop_k_ отзывы клиентов

ШАХРАЙКА одяг, взуття

Гость Гость пятница, 14 мая
Замовила взуття на початку квітня. Відправка 5 днів +-. Але не тут то було....то кольору немає, то розміру...то зачекайте, то пишіть на номер у вайбер які заблоковано. Короче кажучи! Не рекомендую! П. С. Досі не має оплаченого замовлення... чекаю. Таких магазинів ще є декілька.
Недостатки:
  1. Шахрайство! 100%

Як не варто купляти речі в Інстаграм

Яна Яна среда, 21 апреля
Сподобався спортивний костюм, подивилась відгуки на сторінці, переглянула сторіс, спитала про розміри, домовились про угоду, оплатила, мене чемно консультували, швидко відправили товар. Але коли отримала товар, то дещо засмутилась, оскільки ярлику з розміром не було, так само і ярлику зі складом тканини. Річ виглядала значно більше ніж на фото, тканина було надто тонкою і не зовсім схожа на фото, а... Читать отзыв Сподобався спортивний костюм, подивилась відгуки на сторінці, переглянула сторіс, спитала про розміри, домовились про угоду, оплатила, мене чемно консультували, швидко відправили товар. Але коли отримала товар, то дещо засмутилась, оскільки ярлику з розміром не було, так само і ярлику зі складом тканини. Річ виглядала значно більше ніж на фото, тканина було надто тонкою і не зовсім схожа на фото, а також свій опис в інтернеті. Але проблема не стільки в тканині, а в розмірі. Він не відповідає тому, на що я розраховувала. Намагалась домовитися про повернення. Але мені відмовили, без пояснення причин. Просто ні і все. Замовляла я тут https://www.instagram.com/karina_shop_k_/ . Хоч які гарні фото тут, але покупця і Закон України Про захист прав споживача вони тут не цінують.

Одежда
Магазин " Жемчужина стилей"
Магазин " Жемчужина стилей"

Days-Trend интернет-магазин
Days-Trend интернет-магазин