Интернет-магазин "Галерея стендов" отзывы

stand-gallery.com
1 отзыв / 168 просмотров

Стенди для школи

Тамара Отзыв написан 18 апреля, 2019 год
Зацікавить всіх вчителів, що хочуть не стандартний клас. Вони самі виробники, тому все, що на сайті можна переробляти. Асортимент дуже великий і постійно поповнюється.
Замовляли оформлення класу. Сама ще не розуміла чого хочу. Зацікавили куточки з міньйонами. Але було дорого для нас. Поговорили з менеджером, вона запропонувала переробити деякі куточки і так зменшити ціну. Дівчина прислала макет і потім ми з нею коригували його. Я їх замотала просто. Переробили всю концепцію.
Спочатку побоювалася коли чекала. Це ж батьківські кошти. Результат того стоїть! Вся школа збіглася подивитися) Потім в них ще інші кабінети замовляли.
Достоинства:
  1. якість, креативні товари
Недостатки:
  1. поки не знайдено

COMFY
COMFY