domsadagrolohunaa.fun интернет-магазин отзывы клиентов

domsadagrolohunaa.fun интернет-магазин отзывы клиентов

Розводняк!!!

Віталій Віталій (Ukraine, Kremenchug) суббота, 8 мая
Урожай Екзо-шахрайська ''контора'',замовив у них саджанці манго(3шт.комплект)в квітні висадив в грунт,на початку травня розпустилась яблуня.
Не замовляйте у них,розводняк!!!

Малинове дерево

Гість Гість (Ukraine) суббота, 8 мая
Мав необережність замовити садженець малиневого дерева. Приємним голосом з телефону мені повідомили, що є ще багато інших саджанців, які я можу придбати по знижках, від чого я відмовився.
Отримавши за 269.00 грн. на Новій пошті садженець малинового дерева 18 квітня 2021 року, відразу посадив його. До цього часу чекаю, що воно проросте.
ШАХРАЇ!

Шахраї продають палички

Гость Гость (Ukraine) суббота, 8 мая

Ось таке "манго"
Яке зовсім не манго.
На телефон не дозвонитись
Достоинства:
  1. Немає
Недостатки:
  1. Шахраї

Шахраї у мережі інтернет

Гость Гость (Ukraine, Fastiv) четверг, 6 мая
Заказала рози у Матей Ярослав Петрович з м Говтвянчик . Прийшли 3 палички запаковані в коробці з під троянд.На новій пошті не дозволили відкрити повністтю.

Фірма людей нетрадиційної орієнтації

Бандера Бандера (Ukraine) пятница, 30 апреля
Три вєточкі як палець. Жменя землі. Гарно запакована коробочка. На пошті вскрить не дають. Шоб їм боком повилазило
Достоинства:
  1. Харашо продумана схєма
Недостатки:
  1. Собакі

Гортензїї від Матей Ярослав

Олена Олена (Ukraine, Kyiv) пятница, 30 апреля
Це повинні бути три саджанці гортензії.Пакунок запаяний плівкою,але по вазі там максимум декілька грудок землі(Навіть не забирала з пошти цю посилку
Достоинства:
  1. Немає
Недостатки:
  1. Шахраї

Шахраї. Агро развод.

Гость Гость понедельник, 26 апреля
Развод. Отримуєш палички в коробці. Цікаво, що з них проросте і чи проросте щось взагалі.
Упаковане все а яскраві коробочки та запаяно плівкою. З цього можно зробити висновки що це добре спланована і подготовлена афера.
Надсилає замовлення Матей Ярослав Петрович. Який згідно доступної інформації має судимості, принаймні 5.

Урожай екзо шахрайство.

Алекс Алекс вторник, 20 апреля

Нету не адреса не телефона и скрываются. Видео снимают в типлице и росказуют что они у Украине жывут.
Обратитете внимание нету нету не телефона не адреса. Видно что лохотрон. Не ведитесь.
Достоинства:
  1. Нету
Недостатки:
  1. Шахраи
domsadagrolohunaa.fun интернет-магазин

Товары для сада и огорода
Твой Дом и Сад+
Твой Дом и Сад+