Отзывы о Хостел-Отель Одесский

Анастасія Отзыв написан 2 июня, 2014 год 703 просмотра
Неділю назад з друзями повернулися з "столиці гумору" - Одеси. Їздили ми не на довго, на вихідні, компанія зібралася з 6 чоловік. Шукали місце для проживання, щоб всі зручності були, тепло, чисто, комфортно ну і ціна, щоб не кусалася. Трапився нам хостел Одеський: сподобалося його територіальне розташування, проживання та ціна. Номер, розрахований на 6 чоловік, забронювали за день до приїзду. В загальному за 2 повноцінних дня з 6 чоловік ми заплатили 1560 гривень, тобто по 260 гривень з кожного. Номер невеличкий, ми зайняли повністю всю кімнату. В нашій кімнаті були двоповерхові ліжка, стіл, табурети та невелика шафа, ванна кімната в номері була спільна, постільна білизна входить в ціну номера. В хостелі є спільна кухня, там без проблем можна приготувати їжу, можна користуватися холодильником. електрочайником та мікрохвильовкою. В холі хостелу є безкоштовний Wi-Fi. Нам хостел Одеський підійшов і по якості надання послуг і по ціні, Вікенд в Одесі пройшов цікаво та незабутньо.

Отзывы о гостиницах Одесса

Отзыв о Гостиницы Одесса. Отзывы туристов о гостиницах Украины. Обсуждение гостиниц, мини отелей и отелей Украины и других стран. Каталог отзывов: Отели, Мини отели, Пансионаты, Частные гостиницы

Адрес: Одесса, ул. Троицкая, 21
Телефон: +38(048)711-70-34