HOMEMAGAZIN.COM.UA отзывы

HOMEMAGAZIN.COM.UA

Верим, сами столкнулись с похожей ситуацией в этом магазине

Світлана Світлана 10 ноября, 2020 год
Категорично не раджу цей так званий магазин!
Категорично не раджу цей так званий магазин!
Шукала я собі теплий махровий халат. А тут така краса: і тканина як треба (не синтетика), і щільність 360 (тепло гарантоване), і велюрове покриття з шовковою відстрочкою, і ціни знижені. А на додаток вражає вибір кольорів: аж 9! І розмір мій є! Замовила. Дочекалася дзвінка. Виявилося, що ціна не 741, а 780 гривень (ви ж розумієте – курс гривні росте). Добре, везіть. Але вашого розміру немає у цьому кольорі, інший будете брати? А який є? Хтозна, треба питати. За півтори години отримала 3 варіанти на вайбер. Обрала колір та фасон виробу за фото і замовила. Наступного дня ввечері привезли.
І тут я зробила велику помилку: не перевірила халат у присутності кур’єра. Але чого мені боятися – мене ж захищає закон про споживачів! Коли я розгорнула халат, виявилося, що і тканина інша (тонша і без якихось-там шовкових відстрочок), і колір такий, наче його вже носили з півроку. Тобто вислали фото халату однієї якості, а привезли іншої! Написала у вайбер (дзвонити було запізно), що хочу замінити товар.
Наступного дня мене повідомили, що замовлений мною халат був бракований, і тому мені прислали цей! Як казав Остап Бендер: - Арфы нет, возьмите бубен! Але основна теза розмови була не в цьому: мені тричі спитали, чого ж це я не подивилася товар у присутності кур’єра і уважно не прочитала умови їхнього сайту (бо це і є основний закон, а не якийсь там закон про споживачів). І отже в усьому сама винувата! Поміняти мені халат на один з двох, що залишилися, теж не можна – їх вже нема! А вони взагалі були?!
Нарешті домовилися, що ми відвеземо халат на Васильківську 3 до перевізника, якого наймає цей магазин, і одержимо там гроші за винятком послуг кур’єра (бо це не їх кур’єр). Інших варіантів нам не залишили. До речі, спочатку намагалися повернути суму, яка вказана на сайті – 741. Довелося ще раз дзвонити.
На Васильківській перевізник подивився на халат і почав телефонувати до магазину. Мовляв, халат складений до пакету непрофесійно, і вони не впевнені, чи я його не носила. Магазин запропонував нам віддати халат перевізникові, і гроші нам повернуть після перевірки на фабриці! На фабриці у Турції?! Ми у відповідь запропонували привезти халат до магазину (він начебто на Лук’янівці), на що нам сказали, що вони його ніколи не бачили, не знають, як він має виглядати, і тому перевірити не можуть! Після півгодинних тріпань нервів один одному вони таки здалися, і гроші нам перевізник віддав. Напевне допомогло те, що спілкувався з магазином вже мій чоловік, а йому іноді не вистачає ввічливості…
Висновок: Ви маєте справу з посередниками, які товар ніколи не бачили, а лише винайняли перевізника, що доставляє речі з гуртівні власника покупцеві і беруть за це гроші, не несучи жодної відповідальності за відповідність зовнішнього вигляду товару на сайті тому, що відправлено покупцеві. Магазин розрахований на людей, яким простіше проковтнути несправедливість, аніж відстоювати свої права. Ціни на сайті і досі не поміняли. Відсутність розмірів також не вказана. Шукають нових лохів…

Прислали не тот товар

Григорий Григорий 26 марта, 2020 год
Заказал постельный комплект, по телефону обсудили фактурность ткани, но получив его очень разочаровался.
Вместо фактурной ткани, на неё нанесён обычный чёрный принт, из далека напоминающий фактурность.
На фотографии на сайте чётко видно как рельеф фактурности ткани отбрасывает тень, на деле ткань гладкая.
Такая гладкая ткань дешевле, и получается homemagazin.com.ua заведомо вводят в заблуждение, а вернуть товар нельзя. То есть вам могут прислать что-то отдалённо похожее на то, что вы хотите, а возврата нет.
Женщина с которой я пытался решить этот вопрос по телефону была вежлива, и связывалась с руководством швейной фабрики, но решить ничего не получилось.
Выяснилось только, что сайт предлагает купить то, что сам не щупал и не видел.

ПОСТЕЛЬНЫЙ КОМПЛЕКТ ПЕРКАЛЬ LUX ЭКО 7

beri.ua интернет-магазин
beri.ua интернет-магазин

LuxMarket
LuxMarket

Brain - компьютеры и гаджеты!
Brain - компьютеры и гаджеты!

LuxPL.com
LuxPL.com