Группа Компаний Автострада отзывы

13 отзывов / 1104 просмотра

Михайло Сергійович

Михайло Сергійович Михайло Сергійович 16 февраля, 2021 год
Гарна фірма, порядна!!!!!!!Зарплата вчасно(аванс та зарплата), вахта,житло, харчування безкоштовне,медичне страхування , допомогли гарною матеріальною допомогою. Працюю дорожнім робітником уже з 2016 року і Вам рекомендую!!!

Тетяна Борисівна

Таня Таня 16 февраля, 2021 год
Працюю в компаніїї з 2019 року , не маю жодного приводу для негативу .Умови: офіційна оформлення , медичне страхування , стабільна і вчасна заробітна плата, відрядні на харчування , житлом забезпечують , доставка до місця роботи, відпускні, премії, соціальні виплати та відпустки. Шановні назвіть мені компанії в Україні, які ще так піклуються за працівників......Так тримати Автострада!!!!

Отличное место работы

Гость Гость 11 февраля, 2021 год
Работаю мастером дорожным уже не первый год, отличные условия работы, зп всегда во время на карту, на зимний период не увольняют. Негативных моментов за время работы не заметил !

Прораб (Начальник участка)

Данил Данил 7 августа, 2020 год
Отработал в компании 4 года. Претензий в общем то нет. Работал на руководящей должности. Мне попался очень хороший начальник, нашли общий язык, что сейчас большая редкость, на самом деле

працюю водієм машиністом

Сергій Ковальчук Сергій Ковальчук 6 августа, 2020 год
Постійна робота, своєчасне постачання робочого матеріалу та інвентаря, інструмента. Проїзд та харчування за рахунок роботодавця. Найголовніше що зп без затримок.
Достоинства:
  1. квитки, проживання, харчування за рахунок роботодавця
Недостатки:
  1. довга вахта, не завжди вистачає працівників

Вполне доволен своей работой в компании

Владимир Коноваленко Владимир Коноваленко 4 августа, 2020 год
Оформление о оплата по законодательству, хороший соцпакет, премии, дорога и больничный четко оплачиваются. Руководство адекватное, в принципе, работают много и можно вести нормальный диалог. Работа тяжелая, весь день на ногах и в напряжении. Не всегда достаточно людских ресурсов для объема задач за смену.

Продуктивна та перспектива робота

Ігор Ігор 31 июля, 2020 год
Якщо говорити про роботу в цій компанії, то в цілому, мені дуже подобалося там працювати, незважаючи на колишні труднощі, які долалися через величезне бажання працювати, через бажання придбати якісь знання в новій професії. Відчувалося доброзичливе ставлення колективу, допомога з боку колег. На роботу хотілося ходити і це важливий аспект. У спілкуванні з керівництвом мені вдавалося знаходити спільну мову і розуміння,... Читать отзыв Якщо говорити про роботу в цій компанії, то в цілому, мені дуже подобалося там працювати, незважаючи на колишні труднощі, які долалися через величезне бажання працювати, через бажання придбати якісь знання в новій професії. Відчувалося доброзичливе ставлення колективу, допомога з боку колег. На роботу хотілося ходити і це важливий аспект. У спілкуванні з керівництвом мені вдавалося знаходити спільну мову і розуміння, якщо виникали якісь робочі питання.

Важка, але цікава робота

Валерій Валерій 30 июля, 2020 год
Навчився знаходити варіанти виходу зі складних ситуацій.
Керівництво завжди враховує потреби робітників в новому обладнанні.
колеги високопрофесійні, техніка сама сучасна.
Достоинства:
  1. Професійність, добре керівництво, сучасне професійне матеріально-технічне забезпечення, чудовий колектив
Недостатки:
  1. В цілому особливих труднощів не виникало протягом усього трудового стажу.

Якщо ти прагнеш до розвитку то ця компанія — саме те що потрібно!

Дмитро Суслінський Дмитро Суслінський 29 июля, 2020 год
Менш ніж за рік роботи в компанії можу сказати впевнено, що компанія дає досить крутий старт для тих, хто хоче розвиватись і навчатись. Щоб не ставалось — колектив в цій компанії один з найкращих, які я коли-небудь зустрічав. Керівництво ставиться лояльно до прагнення вивчати нові технології та розвитку в них.

Рекомендую

Іван Колісніченко Іван Колісніченко 28 июля, 2020 год
Відмінне місце для роботи як для новачків так і для досвідчених. Тут можна багато чому навчитися і точно не буде нудно. Добре налаштовані процеси, цікаві задачі, дружній колектив, комфортний робочий процес та організація роботи. Напевно найкраще місце для підвищення своїх навичок по дорожній геодезії. Пропрацював в компанії більше 3 років, у мене залишилися тільки хороші спогади. Всім рекомендую!

Неплохие условия как для Украины

Евгений Евгений 24 июля, 2020 год
Достаточно неплохие условия для работы и развития. Профессионалов в этой компании ценят и берегут. Требования иногда завышены, но и уровень оплаты весьма высокий как для Украины.
Достоинства:
  1. Зарплата, условия труда, социальный пакет
Недостатки:
  1. Не всегда объективное отношение со стороны руководства

Чудова компанія та умови роботи

Володимир Івченко Володимир Івченко 23 июля, 2020 год
Тут однозначно чудовий колектив в якому завжди панує дружня атмосфера. Всі проекти різні і цікаві. Сумувати не доведеться)
Проте для успішної роботи тут необхідно постійно вдосконалюватися і розвиватися в професії. Для цього створені всі умови.
Достоинства:
  1. Комфортні робочі місця, дружній колектив, висока оплата праці, всі умову для кар'єрного росту
Недостатки:
  1. Графік роботи буває змінюється

ЗАДОВОЛЕНИЙ ТА РЕКОМЕНДУЮ

Андрій Андрій 14 июля, 2020 год
Працюю в Автостраді трохи більше двох років майстром дорожньої дільниці. Цілком задоволений тим, що потрапив саме до цієї компанії. За цей час виріс в професійному плані. Попрацював над двома проектами в різних областях України. Робочі процеси добре налагоджені, при цьому без зайвої бюрократії.
Достоинства:
  1. Умови праці, оплата, можливості професійного розвитку

Строительная компания
Киевгорбуд