greenpower.in.ua отзывы

Банда мошенников

Гость Гость понедельник, 17 мая
Сделал предоплату за лайтмувер, прошло три недели, лайтмувер не выслали, по телефону обещали уже несколько раз. Деньги не возвращают, пишу заявление в полицию.
Достоинства:
Недостатки:
  1. Мошенники

Несоответствие товара

Игорь Игорь четверг, 22 апреля

На сайте указан спрей, а по факту пришел бутыль без распылителя.
По тел говорят, что не поменяли картинку на сайте, а в результате я купил и типа спрей и бутыль, чтобы потом доливать, но по факту пришло два бутыля без распылителя...
Несерьезно.

Інтерне магазин green

Володимир Володимир 13 августа, 2020 год
Купляв в даному магазині "угольній воздушній фильтр", з технічним експертом магазину "Андрій" зідзвонювались біля 8 разів для узгодження наших потреб, а потреба була одна, забрати запах угарного диму з комену. Технічний експерт запевнив що запах забереться на 99%. Відповідно також підібрав по наших параметрах труб.
Після монтажу в димоході цей фільтр, не тільки запах він не забрав, але ще зі всіх щілин фільтра ішов дим.
Звернулись ми в даний магазин з такою проблематикою, на що тех. експерт відмовився вирішувати питаня з поверненням товару, а ще став звинувачувати нас що ми невірний вибрали фільтр (хоча ми вибрали по його рекомендації).
Крім цього на сайті даного магазину вказано, при замовлені більше 2000грн - доставка безкоштовна, наші 2 фільтра коштували більше 3000грн і ми ще оплатили за доставку.
Ще обна "добра" новина - на сайті даного магазину також є рубрика "відгуки", якщо звернути увагу то там тільки позитивні відгуки, думаю що це піар завдяки блогерам. Я також хотів там залишити свій негативний відгук, але модератор чомусь його не розмістив на їхньому сайті - ЗАДУМАЙТЕСЬ!!!!
Достоинства:
  1. Немає
Недостатки:
  1. Магазин - ки*****о. Наполеглево не рекомендую з ними звязуватись, якщо хочете зберегти свої гроші.

sports-wear.com.ua
sports-wear.com.ua