Назарий Мельник отзывы

Назарий Мельник

ОБМАН!!! Кидают людей на огромные деньги!

Антонина Отзыв написан среда, 3 апреля
Не подумала бы, что в 2019 году есть такие кидалы!! Организовали Телеграмм канал, выпускают какие то фейковые видео.
Суть бизнеса- продают пакет услуг - дают поставщика товара, должны сами настроить рекламу в Facebook, чтобы заходили лиды.
В итоге они настраивают рекламу на Facebook - от 20 до 45 лет, без доп настроек, им все равно. Или ориентир на на каких то детей и просто ботами создают фейковые лиды.
Когда ты начинаешь обзванивать этих людей- оказывается, что они ничего не заказывали!!
При общении с менеджером они дают такую формулировку:

""Заказ - лид.
Заказ - Номер и имя телефона
Далее это - подтвержденный или не подтвержденный заказ
Вы надеюсь не предлагаете нам заставлять клиентов силой купить товар?)
Сумма прибыли расчитывается от количества заказов, т.е. 17 заказов умножить на сумму маржи на еденице""

Следовательно эти фейковые лиды у них считаются заказами и умножаются якобы на твою эфемерную прибыль.

Очень хочется предостеречь всех, ведь для многих это могут быть последние деньги, которые у них были.

Буду обращаться в органы по поводу данной шарашкиной конторы и к блогерам, чтобы по максимуму смогли предостеречь остальных людей. Мой контакт 0637385513, если есть дополнительная информация, то можем обьединиться против кидалова.

подарунок від бідних нужденним

Alina Panchuk Отзыв написан пятница, 29 марта
це сугубо моя власна думка, що заснована на власнму досвіді від співпраці з Назарієм Мельником і його командою однодумців: Діана, Андрій Кук та інші.
Будьте розумніші за мене і не наступайте на мої граблі! Ці люди не гідні вашої уваги, ваших зароблених грошей. Віддайте краще на диттячий будинок, там хоч дітям допоможите і вони подякують, ніж на втіху цим...  Читать отзыв
Будьте розумніші за мене і не наступайте на мої граблі! Ці люди не гідні вашої уваги, ваших зароблених грошей. Віддайте краще на диттячий будинок, там хоч дітям допоможите і вони подякують, ніж на втіху цим людиськам.
5стар - щоб відгук залишився таки і його хоч хтось прочитав, адже нижчі оцінки просто видаляють
Достоинства:
  1. це досвід, хоч і такою ціною
Недостатки:
  1. втратила 25тисяч гривень заплативши за його "послуги" і ще 15тисяч на рекламу і паршивий товар

незадоволена

Гость Отзыв написан пятница, 29 марта
Розкажу казочку. Жила-була дурна дівчинка, яка хотіла розбагатіти. І знайшла та дівчинка рекламу одного злого чародія , який одягнений був в сяючі доспіхи і видавав себе за лицаря! І обіцяв лицар навчити чудо-техніці заробляння грошей всіх хто йому 13,25 чи 60 золотих заплатить. І кров"ю клявся на пергаменті, що якщо не працюватиме ця чудо-техніка - поверне 40% вкладених золотих монет!!!!...  Читать отзыв Розкажу казочку. Жила-була дурна дівчинка, яка хотіла розбагатіти. І знайшла та дівчинка рекламу одного злого чародія , який одягнений був в сяючі доспіхи і видавав себе за лицаря! І обіцяв лицар навчити чудо-техніці заробляння грошей всіх хто йому 13,25 чи 60 золотих заплатить. І кров"ю клявся на пергаменті, що якщо не працюватиме ця чудо-техніка - поверне 40% вкладених золотих монет!!!! І дівчинка дурна повірила , затьмарився її розсудок і віддала 25 золотих монет, заклавши свою карету. Чародій втішився легкій здобичі, заграбастав золоті монети , а у відповідь дав папір кровю підписаний, що поверне гроші при умові, якщо він передумає дурити простаків і на них заробляти статки. Та злий чародій і не думав це припиняти , бо серце в нього було гниле. Дурна дівчинка поплакала і лише молилася, щоб ця тварюка-чародій отримав по заслузі. Та злий чародій і далі продовжував обдурювати людей, перебираючися з міста в місто. Таких бажаючих багатства , як та дурна дівчинка було багато, тому чародій почував себе богоподібгним , бо діяння його були бенаказані! Та Всесвіт не міг дивитися на цього зухвалого гнилого пігмея-чародія , і послала в науку йому Богиню Розплату. І вже йде вона по стопам за гнилим чародієм і меч її гострий, і рука в неї важка !!!!
Мораль цієї казки проста - на кожного лиходія чекає гострий меч розплати, а на кожного дурного - свій досвід-лиходій.
2 согласны

почуваюся ошуканою

Гость Отзыв написан четверг, 28 марта
почуваю себе ошуканою, оскільки не отримала ніякого прибутку від програми за 25000грн, потрачені гроші і нерви. виходжу з особистого досвіду і враження від спілкування з Назарієм Мельником та з його компаньйонами, тому чисто від себе раджу нікому і ніколи не зв"язуватися з цими людьми!!!! почуваю себе ошуканою, оскільки не отримала ніякого прибутку від програми за 25000грн, потрачені гроші і нерви. виходжу з особистого досвіду і враження від спілкування з Назарієм Мельником та з його компаньйонами, тому чисто від себе раджу нікому і ніколи не зв"язуватися з цими людьми!!!!

IT

Spybery.pro