Google Maps (Гугл Карты) отзывы

Отзывы клиентов и пользователей

Все дуже смачно250594

Назар Назар воскресенье, 22 ноября
Все дуже смачно замовляйте непожалієте вкусняха будемо замовляти ще
Достоинства:
  1. Супер++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Відгук на замовлення №253293

Андрій Андрій суббота, 21 ноября
Дуже смачна піца,швидка доствка.Будемо замовляти знову і знову,радити друзям та знайомим.Пробували гавайську та парадайс,хочемо спробувати інші види піци.

Піца Орігамі найкраща!

Мар'яна Мар'яна среда, 18 ноября
Дякуємо Орігамі!!! Ваша піца найсмачніша!!) Багато начинки, неперевершений смак і діти завжди задоволені! І завжди дуже швидка доставка!!!)
N 254036

Суші Орігамі

Оксана Оксана воскресенье, 15 ноября
Все швидко, смачно, файно. Замовляли не вперше. Як завжди швидка доставка, ну і сам смак піцци та ррлів як завжди Номер замовлення :253926
Достоинства:
  1. Смачно
Недостатки:
  1. Не бачу

Ну дуже Смачні суші

Natali Natali понедельник, 9 ноября
Дуже смачні суші Орігамі,самі найкращі суші це тільки Орігамі,якісне обслуговування і швидка доставка.Люблю суші орігамі!!
/250678 /(номер чеку)Всім рекомендую тільки суші орігамі!!!

Смачна піца Origami

Маркіян Маркіян воскресенье, 8 ноября
Замовляємо вже не вперше і завжди задоволені. Смачно готують, звертають увагу на побажання (примітки). Бажаю здоров’я, успіхів, добробуту та процвітання.
Номер чеку 251472

Дуже смачна піца (#246463)

Гость Гость 31 октября, 2020 год
Дуже швидка доставка, і доставка у пізній час - супер зручно. Сирні роли і з копченим лососем - топ. Так тримати!!!

Орігамі піца #248939

Володимир Володимир 30 октября, 2020 год
Дуже смачна піца!!!! Приїхала вчасно, все смачно і якісно!!!! Дякуємо!!! Будемо замовляти й наступного разу!!!
Замовлення номер 248939

Класна доставка!Раджу

Гость Гость 13 октября, 2020 год
Спробували доставку Origami і точно буду радити - смачно, швидко доставляють, свіжа рибка, приємні ціни.

Дуже смачно

Лілія Лілія 11 октября, 2020 год
241646. Дуже смачна піца і роли. Доставка швидка. Кур’єри привітні. Замовляю і надалі буду замовляти. Дякую ОРІГАМІ що ви є.

Піца смачна

Сихівмен Сихівмен 8 октября, 2020 год
Замовляв вперше, піца смачна, інгредієнтів багато, тісто дуже тонке.
Доставка 55 хвилин
В загальному враження позитивне.
Достоинства:
  1. Смачно
Недостатки:
  1. Довго

Орігамі- смакота

Оксана Оксана 8 октября, 2020 год
Орігамі - дуже смачна піца. Швидка і вчасна доставка. Рекомендую всім. Чек номер 219498 від 24.07.2020

Найкращі суші

Гость Гость 8 октября, 2020 год
Дуже смачні суші Орігамі,усім рекомедрую,швидка доставка,якісне обслуговування.Тільки суші орігамі,найкращі суші із суш!!!
№241547

Дуже смачно

Лілія Лілія 7 октября, 2020 год
N-233671
Замовляю не вперше. Завжди дуже смачно. Привітні кур’єри. Доставка швидка.

Швидко і смачно

Noname Noname 7 октября, 2020 год
Замовляли вперше, задоволені, смачно, швидко і якісно. Рекомендую всім. Замовлятиму ще.
Товарний чек від 24.07.2020 номер 219498

Дякую орігамі за смакоту

Ліля Ліля 4 октября, 2020 год
12.09.2020. N-233671
Замовляю не вперше. Завжди дуже смачно. Привітні кур’єри. Доставка швидка.

Дякую орігамі за смакоту.

Гость Гость 4 октября, 2020 год
12.09.2020. N 233671
Замовляю не вперше. Завжди дуже смачно, швидко. Кур’єри привітні. Швидка доставка.

Сервіс супер

Roman Roma Roman Roma 27 сентября, 2020 год
Орігамі піца смачна, є великий асортимент, доступні ціни. Швидка доставка. Рекомендую Орігамі. Номер чеку 238245

Суші орігамі

Ірина Ірина 21 сентября, 2020 год
Суші супер смачні,також вперше замовили десерт, він неперевершений.Швидко доставили,приємні курєри.Рекомендую.чек236277
Достоинства:
  1. Швидка доставка
Недостатки:
  1. Немає

Оригамі №230523

Марія Марія 6 сентября, 2020 год
Дуже рекомендую піцу від Origami. Дуже смачна та оперативна доставка :) Плюси - смачно, оперативно то якісно обслуговують.
Мінуси - інколи трошки соусу мало, але рідко таке трапляється + звернула б увагу на операторів, які обслуговують клієнтів ( хотілось б більше ввічливості в розмові)
А загалом все ок.

Чудовий сервіс

Маряна Маряна 19 августа, 2020 год
Не перший раз замовляємо як завжди на вищому рівнів смачно Дуже круто що часто роблять подарунки це приємно (226435)

быстро и вкусно

Михаил Михаил 17 августа, 2020 год
Заказывали суши. никаких заморочек.с фирмы сами перезвонили, приняли заказ, привезли довольно быстро. Всё понравилось. чек №225902

Смачно і швидко

Гость Гость 19 июля, 2020 год
Доставили швидко піцу, за 25 хв і гарячу, але не було захисного стікера, під час пандеміі це неприпустимо, звідки мені знати чи кур"єр не відкривав мою коробку?! Закупіть стікери, у Ваших конкурентів вони є!

Смачно і швидко

K.D. K.D. 11 июля, 2020 год
Смачна піца і швидка доставка. М'яке тісто, привітний кур'єр, акція _ 4та піца в подарунок порадувала
N 214567, 06.07.20

205672 Орігамі

Ірина Ірина 3 июля, 2020 год
Орігамі піца смачна, є великий асортимент, доступні ціни. Швидка доставка. Рекомендую Орігамі. Номер чеку 205672
Достоинства:
  1. Доступна ціна
  2. Швидка доставка
  3. Смачна піца

Орігамі піца 205672

Гость Гость 3 июля, 2020 год
Дуже смачна піца від Орігамі. Швидка доставка. Хороший вибір на будь-який смак. Рекомкедую Орігамі. Номер 205672
Достоинства:
  1. Швидко
  2. Смачно

Дуже смачна піцца!!!

Гость Гость 15 июня, 2020 год
Замовляла піццу не одноразово та однозначно буду замовляти ще!!!Дуже смачна піцца!!! Номер товарного чеку 200141.

Origami-найкраща)

Іванна Іванна 26 мая, 2020 год
Рекомендую всім піцу origami !!! Дуже смачна і найкраща з усіх піц ,які я їла. Номер замовлення -202456.

Замовляю вкотре!

Ольга Ольга 26 мая, 2020 год
Вчора відбувся прецидент на роботі.... Розбила ємність з обідом))) проте недуже засмутилась))) телефон в руки та подзвонила в origami))) Не пройшло і 45 хв... ми з колегами смакували піцу))))
Рекомендую усім і великим і малим!!!

Класна піца!

Роман Роман 19 мая, 2020 год
Дуже смачна і ситна піца та великий вибір, досить швидка доставка, класні акції.Всім рекомендую.
Чек 199386

Навигация