Gonchardeco.com интернет-магазин отзывы клиентов

Gonchardeco.com интернет-магазин отзывы клиентов
1 отзыв / 284 просмотра

Не відповідають за свої слова Гончар деко

Pataraksneg@gmail.com Отзыв написан 26 декабря, 2018 год

Хочу поділитися , невдалою співпрацею!
Брехуни постачальники Gonchardeco.com - Не відповідають за свої слова Гончар деко
Хочу поділитися , невдалою співпрацею!
Що року, перед новорічними святами маю маленький бізнес із гірляндами! І цього року, натрапила на помпезний сайт Gonchardeco.com де заявлено,що вони є найбільшими постачальниками гірлянд! Запросила прайс! При вивчення побачила , що ціни високі , як для опта, але менеджер(а потім я довідалась , що власник) Андрій , переконував мене , що така ціна, бо у них товар сертифікований , і якщо я його не продам , то до 25грудня все зможу повернути !!!!
І тут я наївна і попалась!!!!((((
Отримавши товар, без задньої думки почала його продавати, і виявилось що їх заявлених 8м гірлянди мають всього 6м ( от вам сертифікований товар)!!! А далі ще гірше, мені почали із-за цього їх повертати(на відміну , я дорожу своїми покупцями) а ще і попались деякі , які взагалі не працюють!!!!
Але ще гірше попереду !!!! 23грудня ,я написала кількість на повернення- на що мені заявили , що треба було раніше і взагалі, я мало що продала, і на повернення у мене нічого не візьмуть , оскільки сама вибирала, що хотіла!!!
От-так, найбільший імпортер гірлянд Gonchardeco вирішив, що можна так нахабно, брехати і його не хвилюють його клієнти і що за 2000грн(сума повернення) варто так низько опускатись!!!! Мені дуже шкода , що існують такі поганці , які вважають себе бізнесменами , а насправді є просто аферистами та брехунами!!! Бажаю максим розбагаті на ті 2000грн , які для тебе такі дорогі Гончар Андрій!
Достоинства:
  1. Немає ніяких
Недостатки:
  1. Товар не відповідає заявленому!
  2. Обіцяють прийняти залишки назад , в кінці морозяться!
  3. Ціни завищені

Разное