Gonchardeco.com интернет-магазин отзывы

Gonchardeco.com интернет-магазин

Не відповідають за свої слова

Отзыв написан 8 декабря, 2019 год
Купляв два рази дюралайт. В перший раз ,після десятків уточнень прислали контролери на 20 м( хоча замовляв на 50м і 100 м). Другого разу ( так-само, після десятків уточнень і декількох днів) прислали дюралайт і контролери на 50 м, 100 м. Я просив, щоб мені вислали сертифікати і товарну накладну, але ні одного, ні другого не дали. Після монтажу...  Читать отзыв Купляв два рази дюралайт. В перший раз ,після десятків уточнень прислали контролери на 20 м( хоча замовляв на 50м і 100 м). Другого разу ( так-само, після десятків уточнень і декількох днів) прислали дюралайт і контролери на 50 м, 100 м. Я просив, щоб мені вислали сертифікати і товарну накладну, але ні одного, ні другого не дали. Після монтажу ,через 10 хв контролер на 100 м. почав горіти, а на 50 м - дуже сильно нагрівався. Я зателефонував ,але дозвонився тільки за 5-м разом. Мені сказали почекати годину і мені дадуть відповідь. Через дві годину я знову зателефонував, але відповідь та сама( шефа нема на роботі). На другий день я знову телефонував ,але мені вже не відповіли, тільки на viber прийшло повідомлення, щоб я прислав їм фото і відео контролерів, на, що я відповів -можу за власний рахунок їм відправити цей товар, щоб подивилися. Через деякий час мені зателефонували і сказали , що вишлють нові контролери, але на цьому все і скінчилось(вже три дні мовчать)
До речі - ціни на ці контроллери 15$ i12$, що на, багато дорожче ніж в будь-якому інтернет- магазині. Тож ,якщо всі, хто хочев тратити гроші, час, репутацію і нерви , то всім в цей магазин! Обминайте його всіма шляхами і не ведіться на сертифікації , тому що їх немає! Будь - ласка поширюйте цей коментар, щоб менше людей постраждало.
Достоинства:
  1. Немає. Ціни (навіть оптові) дуже високі
Недостатки:
  1. Безліч

Не відповідають за свої слова Гончар деко

Отзыв написан 26 декабря, 2018 год

Хочу поділитися , невдалою співпрацею!
Брехуни постачальники Gonchardeco.com - Не відповідають за свої слова Гончар деко
Хочу поділитися , невдалою співпрацею!
Що року, перед новорічними святами маю маленький бізнес із гірляндами! І цього року, натрапила на помпезний сайт Gonchardeco.com де заявлено,що вони є найбільшими постачальниками гірлянд! Запросила прайс! При вивчення побачила , що ціни високі , як для опта, але менеджер(а потім я довідалась , що власник) Андрій , переконував мене , що така ціна, бо у них товар сертифікований , і якщо я його не продам , то до 25грудня все зможу повернути !!!!
І тут я наївна і попалась!!!!((((
Отримавши товар, без задньої думки почала його продавати, і виявилось що їх заявлених 8м гірлянди мають всього 6м ( от вам сертифікований товар)!!! А далі ще гірше, мені почали із-за цього їх повертати(на відміну , я дорожу своїми покупцями) а ще і попались деякі , які взагалі не працюють!!!!
Але ще гірше попереду !!!! 23грудня ,я написала кількість на повернення- на що мені заявили , що треба було раніше і взагалі, я мало що продала, і на повернення у мене нічого не візьмуть , оскільки сама вибирала, що хотіла!!!
От-так, найбільший імпортер гірлянд Gonchardeco вирішив, що можна так нахабно, брехати і його не хвилюють його клієнти і що за 2000грн(сума повернення) варто так низько опускатись!!!! Мені дуже шкода , що існують такі поганці , які вважають себе бізнесменами , а насправді є просто аферистами та брехунами!!! Бажаю максим розбагаті на ті 2000грн , які для тебе такі дорогі Гончар Андрій!
Достоинства:
  1. Немає ніяких
Недостатки:
  1. Товар не відповідає заявленому!
  2. Обіцяють прийняти залишки назад , в кінці морозяться!
  3. Ціни завищені

Разное