Головко и Партнеры отзывы

595 отзывов / 29883 просмотра
Отзывы с пометкой "Проблема решена" не учитываются

Вам і хороших вдячних кліентов.

Катерина Катерина 1 мин 24 сек назад
Хочу від щирого серця подякувати Дмитра Дмитровича за допомогу, професіоналізм і ГОЛОВНЕ-людське отношеніе.Обращалась вже у вечірній неробочий час, відповів сразу.

В компаній дуже комунікабельний персонал

Бабеша Бабеша четверг, 25 февраля
Завдяки грамотним фахівцям цієї компанії, з 14 декобря 2020 роки я з'явлюся абсолютно вільним від боргів. Чесно, дихати стало простіше і немає постійного головного болю, від дзвінків колекторів. Робота була виконана на совість і мене немає і не було ніяких претензій. На всі питання я отримувала вичерпні відповіді. Комунікабельність і знання своєї справи мене обнадіювали. Все пройшло гладко. Спасибі вам!... Читать отзыв Завдяки грамотним фахівцям цієї компанії, з 14 декобря 2020 роки я з'явлюся абсолютно вільним від боргів. Чесно, дихати стало простіше і немає постійного головного болю, від дзвінків колекторів. Робота була виконана на совість і мене немає і не було ніяких претензій. На всі питання я отримувала вичерпні відповіді. Комунікабельність і знання своєї справи мене обнадіювали. Все пройшло гладко. Спасибі вам! Всім рекомендую!

Дякую юристу Андрію Виклюку.

Ярослав Ярослав вторник, 23 февраля
Маю у власності комерційну нерухомість, яку здаю в оренду і отримую додатковий дохід. Багато років проблем не виникало, але півроку тому мені попалися недобросовісні і безчесні орендарі, які спочатку 3 місяці обіцяли заплатити (і частково платили, виправдовуючи ситуацію кризою), а потім просто ігнорували мої прохання і вимоги звільнити приміщення. Статут самостійно з ними боротися, я звернулася в юридичну компанію «Головко... Читать отзыв Маю у власності комерційну нерухомість, яку здаю в оренду і отримую додатковий дохід. Багато років проблем не виникало, але півроку тому мені попалися недобросовісні і безчесні орендарі, які спочатку 3 місяці обіцяли заплатити (і частково платили, виправдовуючи ситуацію кризою), а потім просто ігнорували мої прохання і вимоги звільнити приміщення. Статут самостійно з ними боротися, я звернулася в юридичну компанію «Головко і Партнери», щоб вирішити проблему в суді. Мені допоміг фахівець з хорошою репутацією і безліччю позитивних відгуків. Він підготував всі необхідні документи для судового розгляду і допоміг відстояти мої права.

Дякую Павлу юристу.

Ірина Ірина четверг, 18 февраля
Дуже велике подяку хочу надати Павлу Андрійовичу за його допомогу. Я являюсь Момой боржника, він взяв кредит і оформив чачтічно на мене, колекторі мене домтают. Павло мені допоміг здраво місліть і дав дуже багато рекомендації.
2 согласны

Отримав консультацию

Микита Микита вторник, 16 февраля
Ні чого особливого написати про цього адвоката не можу, я приходив до нього на консультацію, він мені її надав, я заплатив гроші. Консультація була по справі у спадок. Дійсно знаходяться на Проспект перемоги.

Зручне розташування офісу.

Іван Іван пятница, 12 февраля
Звертався до них, то юристи мені допомогли. Професіонали своєї справи. Приємно співпрацювати з ними, я залишився задоволений. У міру необхідності буду звертатися тільки сюди.
2 согласны

Рекомендую

Konstantin Konstantin пятница, 12 февраля
Дозволили житловий спір в мою користь. Послугами задоволений. Недешево, але якісно. Справа вів адвокат Артем Небилиця.
Рекомендую.
3 согласны

Хочу поблагодарить Павла Андреевича.

Александр Леонидович Александр Леонидович вторник, 9 февраля
Дуже вдячний юристу за консультацію, отримав в повному обсязі, ми розглядали в деталях.
Думаю буду з цієї компанії співпрацювати.
4 согласны

Благодарна за консультацию, ответственность и компетенцию

Inga Bronislvovna Inga Bronislvovna понедельник, 8 февраля
Обратилась сегодня за консультацией по своему личному вопросы, мне нужна была помощь и поддержка. Я её нашла. Буду работать далее только с вами. Спасибо вам!

Мені приємно за консультацію

Чернишова Катерина Чернишова Катерина понедельник, 8 февраля
Дякую, дуже якісна работа,надалі коли виникнуть юридичні питання ми буду звертатися сюди і надалі.
Приемно було спілкуватись с Павлом.

Ольга Ольга воскресенье, 7 февраля
Спасибочки, никогда не забуду вас, благодаря вам у меня нет долгов вообще, теперь думаю начать нормальную жизнь без рабства банков.

Велике дякую Дмитро Дмитровичу

Аліна Аліна четверг, 4 февраля
Рекомендуємо всім звертатися з питань списання боргів до даного фахівця. Відрізняється відповідальним ставленням до справи, швидкою роботою з оформлення всіх документів і подачі їх до суду. Підтримує абсолютно на всіх стадіях, самим не доводиться бігати і переживати. Відмінне правове обслуговування.

Светлана Светлана понедельник, 1 февраля
Спасибо за оказанную помощь. Быстро, чётко и правильно.Получила качественную консультацию.
Буду рекомендовать знакомым.
5 согласны

Мені приємно за консультацію

Людмила Людмила воскресенье, 31 января
Завдяки цій компанії і компетентних фахівців, які тут працюють, мене позбавили від боргів і кредитів, які мучили мене останнім часом. Велике спасибі вам, за вашу допомогу.
3 согласны 1 не согласен

Не разочаровали в консультаций

Олег Олег суббота, 30 января
Вітаємо! Висловлюю щиру подяку всім співробітникам Компанії Головко і Партнери і керівнику Дмитру Вікторівічу за Ваш високий професіоналізм і відповідальний підхід до справи. Вибирав між декількома компаніями. У компанії мене консультував Андрій, дуже спокійно за всіма пунктами процедури все роз'яснив, що вплинуло на мій вибір. Під час процедури банкрутства хлопці тримали мене в курсі моєї справи і відповідали на всі... Читать отзыв Вітаємо! Висловлюю щиру подяку всім співробітникам Компанії Головко і Партнери і керівнику Дмитру Вікторівічу за Ваш високий професіоналізм і відповідальний підхід до справи. Вибирав між декількома компаніями. У компанії мене консультував Андрій, дуже спокійно за всіма пунктами процедури все роз'яснив, що вплинуло на мій вибір. Під час процедури банкрутства хлопці тримали мене в курсі моєї справи і відповідали на всі мої запитання, що дуже важливо. Вартість процедури банкрутства озвучена мені при першому візиті в офіс не змінювалася протягом всієї процедури. Компанія в повному обсязі виконала всі свої зобов'язання
7 согласны

Спасибо за консультацию

Лариса Лариса 27 января, 2021 год
Благодарю за помощь Дмитрию Дмитриевичу Михайлюку. Пришли в казалось безнадежной и беспросветной ситуации, затравленные коллекторами и доведенные до реанимации. Успокоили, подробно разобрали ситуацию, вернули к жизни. Подробно изучили договор и документы, составили стратегию. Ответили на все вопросы и разобрали все нюансы. Оградили от ненужных трат. Чувствуется, что клиент на первом месте. Чувствуется профессионализм, все лаконично, четко.
5 согласны

Вдячний юристу Артему

Николай Николай 26 января, 2021 год
Гарна компанія, яка не обіцяє того, що не може виконати, кажу це з власного досвіду звернення сюди. І на консультації і в принципі в роботі сподобався юрист, підкований такий і шустренький. У суді так само був зі мною і відстояв мої права на відмінно.
7 согласны

Всім, хто потребує допомоги-рекомендую.

Вікторія Вікторія 24 января, 2021 год
Хочу від щирого серця подякувати Дмитра Дмитровича за допомогу, професіоналізм і Головне-людське отношеніе. Обращалісь вже у вечірній неробочий час, відповів сразу.Пронікся нестандартною ситуацією і допоміг правильними і слушними порадами, навіть не довелося ні куди їхати, все пояснив по телефону. Просто всіх благ Вам і хороших вдячних кліентов.

Дякую компаній Головко і Партнери

Марина Андофоскова Марина Андофоскова 21 января, 2021 год
У наш час, напевно кожна людина брав, має або збирається брати Кретьєн, а то й не один. Беручи гроші в борг у банків, ми звичайно ж розраховуємо свої сили, зіставляємо свої доходи і витрати, сподіваємося, що завжди будемо працювати і будемо здорові! Так само було і в мене, один кредит, слідом кредитна карта, третій кредит, перекрити попередній, кредитка для погашення... Читать отзыв У наш час, напевно кожна людина брав, має або збирається брати Кретьєн, а то й не один. Беручи гроші в борг у банків, ми звичайно ж розраховуємо свої сили, зіставляємо свої доходи і витрати, сподіваємося, що завжди будемо працювати і будемо здорові! Так само було і в мене, один кредит, слідом кредитна карта, третій кредит, перекрити попередній, кредитка для погашення першої кредитки, в загальному затягнуло! Платила 7 років справно, поки не втратила джерело доходу, опинившись в цікавому положенні, а слідом в декреті і з купою сімейних проблем.Платіть стало неможливо і нічим.
Процедуру банкрутства порадила свого часу подруга, у якої її вже пройшла мама. Звернулася я до співробітників "Головко і Партнери" приблизно рік тому, допомогли зібрати всі необхідні документи, направили їх до суду, постійно були на зв'язку, підказували, якщо були питання. І ось, днями, відбулося судове засідання і я отримала заповітну папір, про закінчення процедури банкрутства і звільнення від минулих боргових зобов'язань! Ситуації бувають різні, ніколи не думала, що можна так загрузнути в цих кредитах, як в трясовині, але вихід є!
9 согласны

Ощущается что в компаний есть специалисты

Тарас Павлович Тарас Павлович 18 января, 2021 год
На дня консультировался в компаний Головко и партнеры ,
консультировал Артем Небылица - так понравилось что сразу решил купить услугу.
5 согласны 1 не согласен

Хочется рекомендовать Пашу юриста

Денис Денис 17 января, 2021 год
Очень понравилась консультация со специалистом Павлом, разложил все по полочкам и помог разобраться с дальнейшими действиями по борьбе терроризирования коллектора по МФО.
Буду рекомендовать Вас.
6 согласны

Дякую юристу Андрію Виклюку.

Анюта Анюта 15 января, 2021 год
Зверталася в юридичну компанію за допомогою з оформленням приватного сектора. Були деякі проблеми з приводу додаткових прибудов, але кваліфіковані фахівці цієї компанії дуже мені допомогли у вирішенні таких проблем.
10 согласны

Помогли оформить квартиру

Алеша Алеша 14 января, 2021 год
Благодарен юристам компании за сопровождение сделки при покупке квартиры. Грамотно оформили все документы и теперь квартира моя на законных основаниях. В эту компанию обратилась по совету знакомой которой они помогли выиграть дело по защите прав потребителя.

Игорь Игорь 11 января, 2021 год
Взаимодействовал с Артемом Небылицей по сложному деликатному вопросу. Артем не только помог сформировать переговорную позицию, но и смог провести через сложные переговоры с завершением ситуации на моих условиях до суда.
Артем, спасибо!
5 согласны 1 не согласен

Большое спасибо компании.

Ольга Ольга 10 января, 2021 год
С благодарностью и признательностью Дмитрию Викторовичу Головко , руководителю компании, хочу дать людям совет и надежду… Очень трудно в наше время найти порядочных и честных юристов, которые взяв деньги, попросту «не сольют» Ваше дело, что бы по быстрее взяться за другое… Дмитрии Викторович тот человек, который будет честно и принципиально, до конца бороться за Ваши интересы и права… Это человек... Читать отзыв С благодарностью и признательностью Дмитрию Викторовичу Головко , руководителю компании, хочу дать людям совет и надежду… Очень трудно в наше время найти порядочных и честных юристов, которые взяв деньги, попросту «не сольют» Ваше дело, что бы по быстрее взяться за другое… Дмитрии Викторович тот человек, который будет честно и принципиально, до конца бороться за Ваши интересы и права… Это человек и руководитель центра, который, даже в безнадёжных ситуациях помогал людям в их беде… В том числе и мне. Совет для всех обывателей, таких, как я, лучше не пожалеть деньги и заплатить их таким профессионалам, так как любая ошибка в деле, может стать роковой. Уважаемый Дмитрии Викторович благодарю Вас за Вашу помощь, профессионализм и небезраличие к проблемам людей!, Желаю Вам лично, здоровья и сил, что бы Вас хватило на долгие года, так как Вы, Ваша порядочность и честность необходима людям попавшим в неприятную и трудную ситуацию.
9 согласны

Дякую за виконану роботу .

Дмитро Дмитро 10 января, 2021 год
У мене нарікань до їхньої роботи немає, вони мене представляли в суді. Справа виграли, було складно, звичайно, але результатом я задоволений.

Хочу рекомендовать юриста Выклюка А

Лариса Лариса 3 января, 2021 год
Я Лариса Анатольевна
Получила консультацию от юриста Андрея Выклюка , прекрасно,понятно, отзывчиво и конструктивно проработали мой вопрос .
8 согласны

Большое спасибо компании.

Анатолий Анатолий 1 января, 2021 год
Сотрудничал с Дмитрием Михайлюком, впечатления положительные. Всегда держал в курсе, доносил информацию, отвечал на любые вопросы.
8 согласны

Дякую за виконану роботу .

Тарас Тарас 30 декабря, 2020 год
У компанію "Головко і Партнери" я звертався за рекомендацією хороших знайомих, коли вирішив придбати для себе нову квартиру і необхідна була допомога. Фахівці компанії супроводжували мене на всіх етапах, спочатку і до укладення угоди, а також перевірили всю документацію. Вартість послуги виявилася невисокою і зі своєю роботою вони впоралися дуже добре.
7 согласны 1 не согласен

Спасибо за эффективную работу.

Света Света 29 декабря, 2020 год
Когда подавала в суд я обращалась к юристам сюда по рекомендации знакомой и не пожалела, от и до были со мной на связи, всегда подробно информировали и своевременно уведомляли. Суд по разводу, дележки имущества и определения с кем остаются дети прошел успешно и так же помогли подать на алименты.
9 согласны 1 не согласен