Gold Work

91 отзыв / 2 051 просмотр
Gold Work

Всем довольна!

Ульяна Ульяна вторник, 2 февраля
Оформляла документы от фирмы Gold work, приятные менеджера, которые всегда на связи и в случае проблем помогают, документы пришли быстро. Уже нахожусь в Польше, всем довольна, на каждом этапе координировали меня.

Рекомендую дану компанію

Сергій Сергій 29 января, 2021 год
Був працевлаштований від даної компанії на проект "Монтаж лесов" так як маю досвід на будівництві роботою цілком задоволений дякую.

Хороший варіант для співпраці

Людмила Людмила 25 января, 2021 год
Допомогли з працевлаштування коли вже знаходилась на території Польщі. Працюю на проекті LG графік хороший, оплатою також впринципі задоволена.

Завжди на зв`язку

Ольга Ольга 20 января, 2021 год
Замовляв пакет документів в цій компанії, все швидко зробили , очікую дату заїзду на працю!
Всім раджу!

Рекомендую всім!

Стас Стас 19 января, 2021 год
Kомпанія з якою співпрацюю уже не перший рік, дуже гарно організована робота менеджерів, хочу подякувати за співпрацю,документи оформили, консультацію повністю надали,все просто і доступно кожному!)) Працюю у Польші на заводі Lg hem) Робота мені подобається,зручний графік це найголовніше, вистачає часу на себе)) Завод новий , працювати комфортно,тому що температура в цеху при кожній зміні сезона однакова,є столова де можна... Читать отзыв Kомпанія з якою співпрацюю уже не перший рік, дуже гарно організована робота менеджерів, хочу подякувати за співпрацю,документи оформили, консультацію повністю надали,все просто і доступно кожному!)) Працюю у Польші на заводі Lg hem) Робота мені подобається,зручний графік це найголовніше, вистачає часу на себе)) Завод новий , працювати комфортно,тому що температура в цеху при кожній зміні сезона однакова,є столова де можна при потребі купити комплексний обід за приємну ціну 4 злт!!! Для паління виділені спеціальні місця! У перший день кожному працівнику видають робочу одежу. Праця неважка, кожному процесу навчають, при виході на роботу всі проходять обов'язкого БХП. Рекомендую всім!
Достоинства:
  1. Завод новий
  2. видають робочу одежу
  3. консультацію повністю надали
  4. гарно організована робота менеджерів

Співпрацював з даною компанією.

Анатолій Анатолій 19 января, 2021 год
Оформлював всі необхідні документи для перетину кордону по робочій візі. Все зробили швидко, задоволений результатом.

Дуже дякую компанії та її менеджерам за допомогу!

Аня Аня 19 января, 2021 год
Я тільки закінчила навчання. Пробувала влаштуватись на роботу в Україні. Звичайно людині, яка тільки закінчила університет пропонували низькооплачувану роботу, на яку прожити практично неможливо. Тому я вирішила попрацювати в Польщі. Подала документи до компанії Gold Work, де мені зробили візу й допомогли влаштуватися на роботу. Робота не дуже важка.Працюю на кондитерській фабриці.Знімаю печиво з конвеєра,пакую її в коробки.Звичайно,робота не по... Читать отзыв Я тільки закінчила навчання. Пробувала влаштуватись на роботу в Україні. Звичайно людині, яка тільки закінчила університет пропонували низькооплачувану роботу, на яку прожити практично неможливо. Тому я вирішила попрацювати в Польщі. Подала документи до компанії Gold Work, де мені зробили візу й допомогли влаштуватися на роботу. Робота не дуже важка.Працюю на кондитерській фабриці.Знімаю печиво з конвеєра,пакую її в коробки.Звичайно,робота не по моїй освіті. Але, тим не менше, я побачила світ.І грошей заробляю більше,ніж дома.Та і досвід-яким би він не був-зайвим не буває.А по освіті працевлаштуюсь пізнійше. Можливо,і у Польщі,коли мову досконально вивчу. Дуже дякую компанії та її менеджерам за допомогу!
Достоинства:
  1. чемні менеджера
  2. все швидко зробили

Все круто, спасибо!

Ярослав Ярослав 18 января, 2021 год
Поехала от них на автозавод во Вроцлаве, работа не сложная условия проживания замечательные, всем довольна!

Заїхала. Дякую.

Ілля Ілля 12 января, 2021 год
Дякую за роботу. Працевлаштували як і обіцяли. На вакансію заїхав 07.10 вже відпрацював більше 15 змін.

все супер!!!

игорь игорь 22 декабря, 2020 год
Поехал на автозавод в живце, все устраивает, проживание на обсервации хорошее, когда проезжали через границу все было в порядке, менеджеру спасибо за консультацию и трудоустройство!

Работа не сложная

игорь игорь 21 декабря, 2020 год
Работа не сложная, все нравится ждем выезда на работу, спасибо менеджеру который сделал быстро документы и мы нормально по ним получили визу

документы легальные

павел павел 17 декабря, 2020 год
Документы оформлял через эту компанию, все сделали вовремя как и говорили до 20 дней(за 15 пришло), все хорошо по документам, открыл визу по ним жду выезда на автозавод

Не знаю что с отзывами, но мне все нравится

Юра Юра 9 декабря, 2020 год
Все нормально, но дорого. Хотелось бы работу полегче но это явно уже не в Польше, кто хочет работать тот работает, по жилью хорошо(при условии что вы не из особняка приехали)

Спасибі за допомогу.

Анатолій Анатолій 9 декабря, 2020 год
Оформляв документи в даній компанії, все зробили вчасно, дякую менеджеру Миколі який завжди був на зв`язку, та консультував нас по будь якому питанню. Зараз працюю на проекті Вірпул у Вроцлаві, годин вистачає хоча можна було б і більше, ставкою та житлом задоволений.

Хорошая компания

Влад Влад 8 декабря, 2020 год
Ехал по биометрии. Не обманули. Вакансию предоставили хорошую. Менеджер попался с хорошей квалификацией. Спасибо. Буду советовать вас

Спасибо компании!

Марина Марина 8 декабря, 2020 год
Документы сделали быстро, визу открыли за 2 недели. Повезло что очередей в визовый не было. Менеджер Алина постоянно отвечал, дали хорошую работу на заводе Тойота, делаем тут сидения, не сложная работа, только 10 часов на ногах. Спасибо компании!

Работают на уровне

Влад Влад 7 декабря, 2020 год
Подготовили документы на визу. Но в итоге мне вернули их. Компания переделала мне все документы. Вот теперь жду очередь. Спасибо что постоянно на связи. Жена уже думала что кинули.

Хороший варіант для співпраці

Анатолій Анатолій 7 декабря, 2020 год
Займалась оформленням пакету документів під відкриття робочої візи. Проконсультували та відповіли мені на всі запитання які мене цікавили, документи підготували буквально за 9 днів. Роботою менеджера який мене координував задоволена.

Отличная кампания

Сергей Сергей 4 декабря, 2020 год
Ничего плохого сказать не могу, сделали всё как и обещали, менеджеры всегда на связи, консультируют по всех вопросах.

Рекомендую дану компанію

Анатолій Анатолій 3 декабря, 2020 год
Відпрацював на Хатчинсоні 3 місяці.Наче все влаштовує , заробітна плата, умови проживання.Добре що можна працювати по біо. Планую їхати по візі наступного разу.
Работа за границей
People tomorrow кадровое агентство